tokat merkezde kiralık ev arıyorum....

papatya58

AŞKSIN SEN.........
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2008
132
0
37
merhaba kadınlar kulübü üyeleri ve tokatlılar.bu yıl tercihimde çocuk geliimi bölümü gazi osman paşa geldi benimde istediğim bölümdü zaten 2 yıllık ama olsun artık usta öğreticilik yapmak istemiyorum yada özelde az ücrete çalışmak yeniden öğrenci oldum.

konu şu ki tokatta 2 yıl okuyucam için bize kiralık ev lazım en fazla 250/300 ytl kaloriferli merkez yada okula yakın bi kere gidip bakam aimkanı bulduk ama zor oluyor 1 gün içinde bakmak..bildiğiniz tanıdığınız ev varsa özelden bana ulşabilirmisiniz 01/09/2008 de kayıt için tekrar gelecez tokata eğer ozamana kadar bulun olusa lütfen ulaşsın..
bu arada 3 kız arladaşız emin olun kendi evimiz gibi bakarız hiç şüpheniz olmasın 3 ümüzde aynı bölüm...

slm arkadasım bende aynı derdetteyım tokat cocuk gelısımı bolumu nu kazandım.yurtlara baktınmı .ben yurt dusunuyorum

slm arkadasım bende aynı derdetteyım tokat cocuk gelısımı bolumu nu kazandım.yurtlara baktınmı .ben yurt dusunuyorum

yurrtlaer çok pahalı arkadaşım ya sadece konaklama en ucuz yurt 210 ytl aylık kahvaltı yok yemek yok vs..3 arkadaşız ev düşünüyoruz 300 en fazla 350 ye bulursak yut kurdada yedek çıktık ve 600 üncü sıradayız....sen gündüzcü müsün gececimi

Ikinci ögretimdi ama ne yazikki gelemiyorum bazi sorunlar yüzünden size başarilar dilerim arkadaşim umarim iyi bir ev bulursunuz

hayatım tokatta oturmuyorum ama orda oturan bir arkadaşımdan toki evlerinin uygun olduğunu duymuştum bir bak istersen. kolay gelsin

hayatım tokatta oturmuyorum ama orda oturan bir arkadaşımdan toki evlerinin uygun olduğunu duymuştum bir bak istersen. kolay gelsin
merkeze yada kampüse uzakmı acaba bu cuma gidicez yine inş..bilgisi olan varsa yazsın lütfen...ramazanda zor oluyor....

X