Saç Rengi ve Saç Boyama Sizce bana sarı saç yakışır mı?

***GONCA***

Guru
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
56
0
31
arkadaşlar buğday la kumral arasında bir ten rengine sahibim saçlarım bakır kızılı ve soğan kabuğuyla açtığımı daha öncede yazmıştım zaten sorum şunla ilgili ten rengim açık ama doğal saçlarım koyu kahve ve kaş göz rengimde baya koyu ama kaşlarım ince yapılı olduğu için fazla sorun yok gibi nese uzatmayayım sizce bana sarı saç yakışır mı

benim fikrimce:smiley-cool:sarı en çok ta buğday tene yakışıyo,esmere çok açık geliyo,beyaz tenlileri de soluk gösteriyo..kaşım da ince diyosun muhtemelen yakışacaktır röflefisfisfisama sarı boya olayını bilemiyorum dipten itibaren sapsarı bi görüntü benneyaptımki bence röfle daha iisüprizzzzz

ya göz rengim koyu kahve kaşlarımda koyu kahve ama işte kalın olmadıkları için fazla sorun olmayacağını düşünüyordum ben:)

ya senin yazdıklarını okudukça beni anlatıyor bu dedim.Aynı özelliklere sahibim ve saçım röfleliydi herkeste çok yakıştırıyordu ama en son dip röfleye gittim ve saçımın rengi çok açık sarı oldu civcive döndüm bende gittim koyu renge boyattım.Ama aklım hala röflede.
Bence sana da yakışacaktır ama sarıya boyama röfle yaptır.

valla bilmmki nası olurr bende cook cektm saclarımdan bi türlü istediim sarı rengi yakalayamasım ama inşş bu yaz yapıcamm

saçım suan karamele yakın bi saç rengi... saçımın kendi rengide açık kahve ten rengim sarı... kime sorsam sarı saç yakışır dio ama güvenemiyorum... bu arada saçlarım ince yüzümde yuvarlak sarı yaptığım zaman saçım biraz daha incelebilir ve yüzüm daha çok büyük görünür die de korkuyorum... ben napıcam :KK43::KK43::KK43:

X