Kanamali hamilelik yaşayanlar

Rline

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
2.189
193
Kan görmekten biktim vede hamile aklmaktan doğurmaktan korkuyorum diyenler .bizim yaşadiklarimiz başkasina tecrübe olacaktir.ben iki hamilelik yaşadim.ikiside kanamali sürekli kahverengi silme şeklinde akinti sonu düşük şu an tekrardan hamileyim 8.ayim ve ilk günden itibaren kahverengi kanamalar peşimi birakmadi aslinda hamileliğin tadini çikarip takmiyorum.ne kadar başarabilirsem ve daha çok gencim ilerde bir kardeş ister eşimçocuk ister ben şimdiden korkuyorum ve aslaaaaaaaaaaaaaaaaa bir daha hamilelik istemiyorum.

PEKİ O AKINTILAR NEDEN OLUYOR DOKTOR BİR AÇIKLAMA YAPMADIMI SANA? BENDE DE OLUYOR VE 14 HAFTALIK GEBEYİM. HİÇ KIRMIZI RENK GÖRMEDİM HEP KAHVERENGİ VE TONLARI... uMARIM BU KEZ BAŞARIRSIN CANIM UMARIM BENDE BAŞARIRIM:KK43:

cok gecmış olsun canım ne kadar rahatsız edıcı bır durum oldugunu anlıyorum bende ılk hamılelıgımı
kanamalı gecırmıştım hem oyle boyle degıl neredeyse adet oluyor gıbıydım
dusuk onleyıcı kullanıyordum cok zor gunler gecırdım cok dıkkat ettım ama 3.ayda bebegımı kaybettım
guzelım sen 8. ayındaymıssın atlatmıssın bazı kadınlarda bu kanamalar olabılıyormus
ve cokda saglıklı bebekler gelıyormus ınsallah sende bebegını saglıcakla kucagına alırsın eeeeee
darısı benım ve tum ısteyen arkadaslarımın basına

benim gebeliğimin ilk haftalarından beri banyom kandan temizlenmedi malesef..evde cinayet işlenmiş gibi olurdu heryer kan gölü ..öyle böyle derken 7. aya geldik..kanamaların sebebi benim damar yapımdan dolayıymış ..hassas olduğundan çatlama yapıyormuş ve kanama ..hayırlısı ile 2 ayım kaldı doğuma bebeğim de gayet sağlıklı ..allah herkese nasip etsin..

Kızlar bende 3 kez tup benek denedım en aonuncusu kımyasal gebelıktı dustu maalesef sımdı 7. Haftam kendılıgınden hamıle kaldım doktorlar ımkansız dıyordu bırdee ama pazar gecesınden beri kanamam gelıyor cok uzuluyorum

X