farklı bezler

Gkcn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2007
1.720
14
akadaşlar benim oğlum 7 kilo oldu.primanın 3 numarasını kullanıyorum.geçnelrde 4 numara aldım ve bir tane denedim.daha rahat olduğunu gördüm.1 paket huggies ve 1 pakette molfix aldım hem karşılaştırayım hem de fiyat olarak daha uygun diye.bu bezlerinde 4 numarasını aldım primanın 4 nuömarası daha rahat oldu diye.ancaaaakk bu bezlr primadan daha büyük çıktı.şaştım kaldım doğrusu.ayrıca çok daha kalın ve sertler.sizce bitene kadar bunları kullansam pişik yapar mı?prima ile karşık kullancam.yada ne yapayım.

Bende prima 4 numara kullanıyorum çok memnunum.özellikle alırken üzerinde esnek yan bantlar yazandan alın.tırtıl resmi var..çok güzel...

prımanın 4numarası dıger bezlerın3numarasına karsılık bende bır cok bez cesıtı denedım ıclerı cok sert evy baby kullanıyorum sımdı oglum7 500kılo 3numarasını kullanıyorum gayet ıyı cok memnunum ıcı de yumusacık

ben evybaby kullanıyorum cok memnunum hem cok yumusak hemde mısss gıbı arko krem kokuyo. ne prıma ne molfıx nede hugges ten memnun kalamadım malesef. en ıyısı evybaby....

her bebeğe göre değişiyor pişik olup olmaması. mesela biz molfix i kullanamıyoruz prima yada huggies kot desenli olan çok tatlı :)
büyük olanları biraz sakla oğluşun biraz büyüyünce kullanırsın olmaz mı öyle?

her bebeğin cilt yapısı farklı cnm.
belki senin bebişte pişik yapabilir değişik bez kullanmak.
evet primanın kalıbı çok küçük.molfix in çok büyük.
ben huggies kullanıyorum.
memnunum...

bende huggies prima değişerek kullanıyorum huggies biraz kalın ama primada kalıbı dar

Kızım ilk doğdugunda prima new baby aldım... Çok sertti naylon gibiydi. İkinci pakette huggies e geçtim primaya kıyasla cok yumuşaktı ve daha kaliteli.Gerçi yeni ürünleri daha değişik desenli eskiye göre dhaa ince ama böyle daha iyi olmuş..
Huggies primadan çok çok daha iyi geçenlerde mecburen bir paket prima aldım kızım huggies e alıştıgı için pişik yaptı kullanamadık..
Dr umuz da doğumdan itibaren aynı bez ve mendili kullanmamızı değişiklik yapmamamızı önerdi..
Zaten huggies in ataklarından prima firması kafayı yiyordur heralde.. :roflol:

pısık yapma durumu cılde gore degısıyor mesela bız evy baby almıstık kullanamadık huggıes ve prıma kullanıyoruz degıstırerek.

ben de ilk olarak prima yenidoğan almıştım,sonraki boylarına geçtiğimde kokulu olanlarıydı çocuğun bezi fena halde kokuyodu o kremli yumuşatıcılı filanya daha da beter oluyo kokular birbirine karışıyo huggiesi denedim şimdi hala ona devam ediyoruz,çok memnunuz.hem de ıslak mendiliyle birlikte lalıyoruz ikisi de harika,normalde fiyatı yüksek ama indirime girince ıslak mendillerle 3 lü promosyon oluyo depoluyoruz:)

ben haggies den hiç memnun kalmadım çocuk 1 kez işediğinde ble hemen şişiyor molfix ve primada bulunan yeşil tabaka bezin daha dayanıklı olmasını sağlıyor

Kızım ilk doğdugunda prima new baby aldım... Çok sertti naylon gibiydi. İkinci pakette e geçtim primaya kıyasla cok yumuşaktı ve daha kaliteli.Gerçi yeni ürünleri daha değişik desenli eskiye göre dhaa ince ama böyle daha iyi olmuş..
Huggies primadan çok çok daha iyi geçenlerde mecburen bir paket prima aldım kızım huggies e alıştıgı için pişik yaptı kullanamadık..
Dr umuz da doğumdan itibaren aynı bez ve mendili kullanmamızı değişiklik yapmamamızı önerdi..
Zaten huggies in ataklarından prima firması kafayı yiyordur heralde.. :roflol:

sana katılıyorum arkadaşım bende hhuggies kulanıyorum ve çokta memnunum. bir keresinde eşim evy baby almıştı fena değil ama ben bezimden çok memnunum. :emir_bebek:

ben prima uyu ve oyna ile başladım çok memnundm ama heryerde bulamıyorum. Bazen hiçbiyerde bulamıyorum. bende mecburen değiştirdim. önce huggies aldım iğrençti arkadaşın dediği gibi 1 işemeyle bez kaskatı oluyodu. Sonra molfixe geçtim. Molfix güzel ama prima nın yerini tutmadı. Şimdi uyu ve oyna buldukça onu alıyorum bulamazsam molfix kullanıyorum. İkisi bir arada gidiyoruz yani.Bez değişikliği hiç pişik yapmadı Allaha şükür.

bende ılk basta hep prima kullandım,sonra molfixe gectım.ıkısı de ıyı aslında ama 4 numara alıyorum,prıma dar gelıyor molfıx buyuk gelıyor sasırdım napacagımı.degıstırmeyı dusunuyordum ama ne alıcam bılmıyorum.sızce??

X