Tüp Bebek Merkezleri İstanbuldaki en iyi tüp bebek merkezi neresi sizce??

aycanilayda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
354
2
46
Merhabalar Arkadaşlar;

Yakında tüp bebek ile ilgili tedavi görmeye başlayacağım. Ama nerede yaptırsam karar veremedim. Başarı oranının yüksek olduğu yere gidip o tüp bebek merkezinde işlemi yaptırmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim...

İyi Günlerr

Merhabalar Arkadaşlar;

Yakında tüp bebek ile ilgili tedavi görmeye başlayacağım. Ama nerede yaptırsam karar veremedim. Başarı oranının yüksek olduğu yere gidip o tüp bebek merkezinde işlemi yaptırmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim...

İyi Günlerr

canım herşeyden önce allah gönlüne göre hayırlısı ile verir inşallah.Ben alman hastanesine gittim.şu anda 10 haftalık hamileyim.ama istanbul daki pahalı hastanelerden biri ve çok yoğun bi merkez,kalabalık.ama işlerini iyi yaptıklarına inanıyorum.birde böyle bir konu açılmıştı oraya bakarsan bayağı bir yorum var hastanelerle ilgili.

canım herşeyden önce allah gönlüne göre hayırlısı ile verir inşallah.Ben alman hastanesine gittim.şu anda 10 haftalık hamileyim.ama istanbul daki pahalı hastanelerden biri ve çok yoğun bi merkez,kalabalık.ama işlerini iyi yaptıklarına inanıyorum.birde böyle bir konu açılmıştı oraya bakarsan bayağı bir yorum var hastanelerle ilgili.

Çok sağol canım. Seninde hayırlı olsun bebişin. Sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah. Çalıştığım kurum bir kısmını karşılayacak eşimde diğer kısmını o kısmını şimdilik kafamıza takmıyoruz. Bilgim olması açısından ne kadar tuttuğunu söylermisin ilaçlar ve işlem hepsi

Merhabalar Arkadaşlar;

İyi Günlerr

Canım öncelikle hayırlısı olur inşallah.Tüp bebek merkezi seçerken;başarı oranları,ekibi ve oturduğun yere yakınlığı önemli.Ben bunları baz alarak araştırdım ve yeşilköy international hastanesinde kara kıldım.Ekibi çok iyi,işlerini inanılmaz titizlikle yapıyorlar.Doktorum Prof. Engin Oral dı.Sonucum tam belli olmadı,yarın yaptıracağım testle anlaşılacak.Ama gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Oranlarıda çok iyi.
Fiyatı:tüp bebek paket program 3950 ytl+ilaç.Bende 1500ytl ilaç masrafı oldu.
Toplamda 5500-6000 arası bişey ödedik.

Canım öncelikle hayırlısı olur inşallah.Tüp bebek merkezi seçerken;başarı oranları,ekibi ve oturduğun yere yakınlığı önemli.Ben bunları baz alarak araştırdım ve yeşilköy international hastanesinde kara kıldım.Ekibi çok iyi,işlerini inanılmaz titizlikle yapıyorlar.Doktorum Prof. Engin Oral dı.Sonucum tam belli olmadı,yarın yaptıracağım testle anlaşılacak.Ama gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Oranlarıda çok iyi.
Fiyatı:tüp bebek paket program 3950 ytl+ilaç.Bende 1500ytl ilaç masrafı oldu.
Toplamda 5500-6000 arası bişey ödedik.

İnşallah istediğn sonucu alırsın canım.Bana uzak mesafe olarak ben leventteyim. Oraya gidebilmem zor bir de işyerim anadolu yakasında..İyi olurdu aslında.Dediğin gibi tüp bebek merkezini seçerken başarı oranları, ekibi gerçekten çok önemli..Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

alman hastanesine tüp bebek raporlu gittik.1850 euro hastaneye verdik.2500 ytl ilçlar tutuyor.bunun 500 ünü biz 2000 devlet karşıladı.bunlar tüp bebek yani transfere kadar.birde transferden sonra devletin karşılamadığı ilaç ve iğneler oldu bende.500 daha ekstra iğne parası harcadık.toplamda bizim cebimizden 5000- 5500 arası bi para çıktı.ben aklımda olan bütün tüp bebek merkezlerini gezdim.sana da öneririm yüzyüze görüşmek herzaman daha iyi.içine sinen merkezi tercih et,senin güvenmen ve kendini iyi hissetmen tedavini olumlu etkiler.aklına gelen tüm soruları sor.hayırlısı olsun.ha birde merkezin kendi laboratuvarı var mı yoksa başka bi yerde mi yapıyolar ,bu işte laboratuvar ekibi es geçiliyor ama emriyologların tecrübeside çok önemli bence.

alman hastanesine tüp bebek raporlu gittik.1850 euro hastaneye verdik.2500 ytl ilçlar tutuyor.bunun 500 ünü biz 2000 devlet karşıladı.bunlar tüp bebek yani transfere kadar.birde transferden sonra devletin karşılamadığı ilaç ve iğneler oldu bende.500 daha ekstra iğne parası harcadık.toplamda bizim cebimizden 5000- 5500 arası bi para çıktı.ben aklımda olan bütün tüp bebek merkezlerini gezdim.sana da öneririm yüzyüze görüşmek herzaman daha iyi.içine sinen merkezi tercih et,senin güvenmen ve kendini iyi hissetmen tedavini olumlu etkiler.aklına gelen tüm soruları sor.hayırlısı olsun.ha birde merkezin kendi laboratuvarı var mı yoksa başka bi yerde mi yapıyolar ,bu işte laboratuvar ekibi es geçiliyor ama emriyologların tecrübeside çok önemli bence.

Alman hastanesine görüşmeye gidebilirim. Bana söylenen yerler var birkaçtane bahçeci kliniği, memorial gibi bunlar ilgili bilginiz var mı hiç

canım ben kadıköy acıbadem hastanesinde yaptırdım...doktorum doç.dr.cem demirel di..ilk denemede hamile kaldım...şu anda 15 haftalık hamileyim...hastaneyi ve doktoru şiddetle tavsiye ederim...

NEstle 76 merhaba, geçen şubat ayında Cem Bey bana da bir laparoskopi yapmıştı ve ben de ondan memnun kalmıştım. Şimdi de Deniz Hn. ile tüp bebek için başlıyoruz. Sana biriki sorum olabilir mi?

1. Bana 1 regl dönemi boyunca doğum kontrol hapı verdi(şu anda 8. haptayım) sonrasında puregon yapılacak (reglin 3. gününden itibaren) ve sonra da yumurta toplama ve embriyo transferi dedi. Sende nasıldı? transfer kaçıncı gün oluyor?

2. Bana % 80 ihtimal verdi Deniz hn.( Benim bir kızım var ve geçen kış bir dış gebelik ve ona bağlı olarak da tüp kaybı yaşamıştım. ) Sana ne kadar başarı oranı söylemişlerdi? Gerçekten bu oranlar gerçekçi mi diye korkuyorum da.

3. Kaça maloldu? Biz para pul sormadan başladık ama hadi hayırlısı bakalım diyorum...

canım bende amerikan hastanesinde tedavi gördüm ve ilk denemem de hamile kaldım doktorum bülent urman sana şimdiden hayırlı olsan canım

bende bu konuda nasıl bi muallaktayım anlatamam benımde evim avrupa yakasında..
umut tüpbebeğide çok beğenen ve met eden var? orada Dr.enver kurt var çok iyiymiş
umut tüpbebede anadolu yakasında..ekipte Mustafa bahcecinin ekibi..
arkadaşların dediği gibi gidip yüzyüze görüşmek en iyisi...

NEstle 76 merhaba, geçen şubat ayında Cem Bey bana da bir laparoskopi yapmıştı ve ben de ondan memnun kalmıştım. Şimdi de Deniz Hn. ile tüp bebek için başlıyoruz. Sana biriki sorum olabilir mi?

1. Bana 1 regl dönemi boyunca doğum kontrol hapı verdi(şu anda 8. haptayım) sonrasında puregon yapılacak (reglin 3. gününden itibaren) ve sonra da yumurta toplama ve embriyo transferi dedi. Sende nasıldı? transfer kaçıncı gün oluyor?

2. Bana % 80 ihtimal verdi Deniz hn.( Benim bir kızım var ve geçen kış bir dış gebelik ve ona bağlı olarak da tüp kaybı yaşamıştım. ) Sana ne kadar başarı oranı söylemişlerdi? Gerçekten bu oranlar gerçekçi mi diye korkuyorum da.

3. Kaça maloldu? Biz para pul sormadan başladık ama hadi hayırlısı bakalım diyorum...

deniz gökalp bir ara benimde doktorumdu...cem bey le birlikte bana myom ameliyatı yapmışlardı...ama cem beyi tek geçerim..mutlaka sen de kendisiyle görüş..işlem öncesinde gidip embriyologlarla da tanışmayı ihmal etme...ben özel bir fiyattan yaptırmıştım..çünkü özel bir durumum söz konusuydu...doğum kontrol hapı kullanmadım ben hiç..direkt adetin 3. günü puregon a başladım...6 günde gelişti yumurtalarım...çatlatma iğnesinden 36 saat sonra da topladılar....yani şöyle söyliyim sana 19 mayıs adetimin birinci günüydü...29 mayısta yumurtalarım toplanmıştı...01 haziranda da transferim yapıldı...aslında blastosist transferine gidilecekti ancak 3. günde embriyolarımın kalitesi düşmeye başladı..bu yüzden acil transfer yapıldı...8 hücreli 4 embriyo transfer edildi...1 i 1. kalite kalanları 2. kaliteydi....embriyoların fotoğraflarını istemeyi unutma...hatıra olur...transferden 10 gün sonra dayanamadım gebelik testi yaptırdım..beta hcg 60 dı...12. gün 200 oldu...çok şükür şimdiye kadar da sorunsuz devam ettim....bu arada para işini konuş...gerekirse biraz pazarlık yap....bu arada transferi cem bey in yapmasını iste...bence eli uğurlu...çünkü benim gebelik ihtimalim çok fazla değildi...benim 2 kürtajım - 1 myom ameliyatım -1 rahim ağzı yapışıklığı açma girişimim - en sonda çikolata kistim oldu...endometriumum da oldukça inceydi...dediğim gibi 20 yumurta toplandı-15 i döllendi ki bu iyi bir rakamdı ama 3. güne gelindiğinde embriyolar kalitesizleşmeye başladı...sonuçta bu iş biraz ehil ekip-biraz şans-biraz kader-biraz da vakit/zaman işi...allah ol dedi ve oldu...inşallah isteyen herkes bebeklerine kavuşur....allah bana da tamamını görmeyi nasip etsin...ben tüp bebek işlemi sonrası maliyetler dolayısıyla oraya devam edemedim...göztepe medical park ta yapmayı planlıyorum doğumumu....

canım bende geçtiğimiz pazar kadıköy acıbademde tedaviye başladım,bugün 3. günüm.Cem bey mükemmle bir insan,bende çok araştırdım yaklaşık 1 yıl boyunca,umut tüp bebeke gittim,görüştüm enver beyle ama hiç memnun kalmadım,ben regliyken gitmiştim,bana hemen yarın başlayalım tedaviye dedi enver bey,biz biraz düşünmek istiyorz deyince ama sen belki önümüzdeki ay belki bidaha regli bike olmayacaksın dedi,ıkılmıştım,üstelik hemşirelerde çok ilgisizdi,sğuk bi ortam gibi geldi bana,ve tamamen ticari düşünerek yaklaşmış bana,beni o an araştırma yapmadan orda tedaviye başlatmak için elinden geleni yapmış meğer,o kadar olumsuz konuştuki bu son şansın olabilir gel hemen yarın başlayalım diye ısrar etti,ben 27 yaşındayım ama bana sende 40 yaşındaki bi kadının rahmi var,durumun çok kötü dedi,ben şok geçirdim daha önce gittiğim hiç bi dr böyle konuşmamıştı,tabi ben panik oldum,hemen başlayalım o zaman dedim,allahtam eşim soğuk kanlı davrandı ve biz yinede düşünelim dedi,hatta sigara içip içmediğimi bile sormadı,ben biz sigara kullanıyorz olumsuz etkilermi tedaviyi dediğimde yoo kendinize zararı var,siz bilirsiniz dediğinde çok şaşırmıştım,daha sonra ankarada anatoliyaya gittim bülent beye muayene oldum,bülent bey hiç alakası yok,senin durumunda böyle bişey yok,ticari amaçlı bi yaklaşım olmuş,yanlış yönlendirmiş dr un dedi,anatolia dada dr zaman ayıramadığı için memnun kalmadım,enver bey saolsun beni bunalıma soktuğu için ben anatoliadan sonra istanbulda ve antalyada bikaç dr la daha görüştüm,çünkü kafama çok takıldı enver beyin söyledikleri,diğer bütün dr lar bülent beyle aynı şeyi söyledi,benim fsh sorunum var,fshım10,06 erken menepoz başlangıcı teşhisini koydu diğer bütün dr lar ama yaşım genç olduğu için,fsh da o kadar yüksek olmadığı,herşeyden önemlisi daha yumurtalarım genç olduğu ve yumurtalıklarımın çok iyi durumda olduğu için şasımın yüksek olduğunu söylediler,enver beye benim yaşımın avantajı yokmu dediğimde hayır,yaşın genç ama 40 yaşındaki birinin durumunda gibisin hiçbi farkın yok demişti,beni çok üzdü ama bu belki benim şansımdan böyle oldu,bu bi deneyim sadece sonucunda,belkide ticari kaygısı yokturda bana öyle gelmiştir.neyse çok uzattım arkadaşlar,ben en sonunda acıbademde cem beyde karar kıldım,çok beyefendi bi insan,başarı oranları yüksek,zaman ayırabiliyor,ilgileniyor,ayrıca hemşire bayanlar çok yakın davranıyorlar,ben çoooook memnunum,herkese tavsiye ediyorum

canım bende amerikan hastanesinde tedavi gördüm ve ilk denemem de hamile kaldım doktorum bülent urman sana şimdiden hayırlı olsan canım

Yardımlarınız için gerçekten teşekkür ederim. Başarılı olan sonuçları duydukça çok mutlu oluyorum inanın..Doktorlar bize ne kadar şans verecekler bilemiyorum ama hakkımızda hayırlısı artık

İstanbulun en iyisi Alman hastanesi olduğunu kesinlikle biliyorum benim evime uzak olduğu için yine bahcecinin yeri olan UMUT tüp bebek gittim şu an 14 haftalık gebeyim fiyatlarıda almana göre daha uygun ilaçlar dahil 4000 ytl ödedim herzaman öneririm Almanla lab. aynı biliyorsunuz tüp bebekte lab. çok önemli sana iyi şanslar

Alman Hastanesine görüşmeye gitmeyi düşünüyorum çok kişiden duydum iyi olduğunu

İStanbulun en iyi hastanesi Alman tüp bebek yani bahceci ekibi ben anadolu yakasında yaşadıım için Bahcecenin yeri olan Özel umut tüp bebek merkezine gittim ilaçlar dahil 4000 ytl ödedim 14 hafatalık gebeyim kesinlikle öneririm almanla aynı lab.sahibler çalışanlarda aynı bol şans

Bahçeciye de gitmeyi düşünüyorum ama eve biraz uzak bahçelievlerde galiba bilmiyorum

Canım bende Kadıköy Acıbadem Hastanesinde başladım tedavime.Doktorumda Cem Bey.Gerçekten çok ilgili bi doktor işinin ehli olduğu belli.Ben çok memnun kaldım.Çalışanlarda bi o kadar samimi.İnsan zaten böyle bir dönemde istediği tek şey sorularının sabırla yanıtlanması, kafasındaki soru işaretlerinin cevaplarının bulunması.Ben bunları Acıbademde buldum.

Canım bende Kadıköy Acıbadem Hastanesinde başladım tedavime.Doktorumda Cem Bey.Gerçekten çok ilgili bi doktor işinin ehli olduğu belli.Ben çok memnun kaldım.Çalışanlarda bi o kadar samimi.İnsan zaten böyle bir dönemde istediği tek şey sorularının sabırla yanıtlanması, kafasındaki soru işaretlerinin cevaplarının bulunması.Ben bunları Acıbademde buldum.

Aslında Acıbademde bizim anlaşmalı hastanemiz ama kararsızım sanırım gidip görüşme yaptıktan sonra karar vereceğim

acıbadem hastanesi ve cem demirel i tek geçerim..çok araştırdım çok doktorla konuştum arkadaşların söylediğine katılıyorum ve her konuda kendini aknıtlamış bir hastane ve doktor..ramazan ertesi bende acıbadem deyim kesinlikle...

X