gebelik ne zaman anlaşılır ve gebelik testi

meraba arkadaşlar..bizde 4 yıllık evliyiz ve artık sağlıklı bir bebiş istiyoruz.yaklaşık iki hafta önce bir denememiz oldu ve ben hamile olup olmadığımı öğrenmek için regli gecikmesini beklemek istemiyorum.burda sizlerden duyduğum fortel ultra hassas erken gebelik testi alıp denemek istedim.ama ankarada sormadığım eczane kalmadı hangisine sorsam yok diyorlar ve ilk kez duyduklarını söylüyorlar..hatta istanbulda da birkaç eczaneye sorma fırsatım oldu onlarda da bulamadım.bu testi kullanan arkadaşlar nereden temin ettiklerini benimle paylaşabilirlerse çok sevinirim..

cnm bende ank keçiörende oturuyorum. geçen gün eczanaden test almaya gittim.bana bide hassas test var dedi 18tl. bende ucuzundan aldım.bana kalırsa 18tl yinşi ona verene kadar git 25 tl ye kan testi yaptır.inş hamilesindir.:Saruboceq:

canım teşekkür ederim..peki kan testi için adet günümün geçmesini beklemem gerekir mi?bu ay 23 ağustos adet günüm ve ilişkiden neredeyse 15 gün falan geçti..bide eğer (ki inşallah öyledir:Saruboceq:) hamişsem belirtiler ne zaman başlar yani ben şuan hiç bir değişiklik hissetmiyorum..

kan testi için adet gününün geçmesi gerekmiyo cnm.varsa büyük ihtimalle çıkar artık.bende 22 ağustosu bekliyorum.13 gün varken kan testi yaptırdım negatifti.çok erkenmiş.şimdide bekliyorum.:Saruboceq:inş hamilesindir cnm.haber vermeyi unutma

ben de adetime 5 gün varken kan testi yaptırdım negatif çıktı. normalde adetlerim çok düzenlidir ama bu sefer 6 gün geçti ama hala olmadım. szce kan testinde çıkmamış olabilir mi. tekrar da test yaptırmadım.biraz geçmesini bekliyorum. insan stres oluyo

kızlar ben 3 gün varken yaptırmış oldum kan testi çıkar demi inşallah...onun heyecanı sardı zaten..hayırlısı bakalım..nasıl uyucam zaten geceleri uyku yokk..dua edelim kızlar birbirimize mübarek aya girerken..öptüm..

arkadaşlar doktorum kan testini adetin gecikmesinden 10 gün sonra yapınca ancak bi şey diyoruz dedi. bazen 10 güne kadar kan testinde de çıkmıyormuş - ki bu bu ay geç yumurtlamışım bana adetin 10 gün geçsin sonra gel ancak o zaman bi şey diyebilirim dedi :bbo: - . bazen çıksa bile hastaya hamilesin diyemiyorlarmış. çünkü değer düşük çıkıyor. bu defada kimyasal gebelik mi? düşük mü? hamilelik mi? onlarda bi şey diyemiyorlarmış. hastaya cevap vermiyorlarmış bir kaç gün sonra test yapıyorlarmış. bu da kişinin psikolojisini daha kötü yapıyormuş. düşük yapıcam, kimyasal gebelik geçiriyorum diye kendini yemendense acaba hamilemiyim diye düşünmen daha sağlıklı dedi. yani ben doktorun dediklerini diyorum. bence de hemen testlere atılmayalım kızlar. :umursamaz: sonra çoooooooook üzülüyoruz.

parolamız: adet gecikmesi en önemli belirtidir !! delikafadulden

ayy gerçekten öle ama ben yaptım yaaa:KK43:( bi de olayın diğer boyutu var..neyse inş değerim yüksek çıkar da kuruntularım yersiz olur..

ayy gerçekten öle ama ben yaptım yaaa:KK43:( bi de olayın diğer boyutu var..neyse inş değerim yüksek çıkar da kuruntularım yersiz olur..

canım inşallah erken yumurtlamışsındır da güzel büyük bi değer çıkar. hem senin belirtilerin çok önceden başlamıştı. erken yumurtlamış olabilirsin hadi bakalım dualarımız seninle moralimizi yüksek tutalım kaydirigubbakcemile5

cnm seninki erken değil bence çıkar.sonucu mutlaka yaz lütfen.kendimi bıraktım sizi merak ediyorum artık.inş hamilesindir.:CüvCüv:

firdevsim ve nevki canlarım merak etmeyin inşallah hayırlısyla sonucumu sölicemm belki yeni bi topik açarım..sürekli güncel tutarımm:)))hele bi hamile olayım da:)) olalım da şekerler..inş hepimiz meleklerimiz kucaklarıma alırız böle pompiş pompiş yanaklarr uyyyykaydirigubbakcemile3

Kızlar meraba..adetime bugün 3 gün vardı ve ben bir türlü eczanelerden bulamadığım adet gecikmesini de beklemek istemediğim için internetten sipariş verdiğim fortel erken gebelik testini bu sabah yaptım.Malesef tek çizgi mafoldumben evet daha çok yeni yeni deniyoruz ama yinede sonucu görünce üzüldüm :çok üzgünüm: kızlar dediğiniz gibi pes etmek yok,bizde inşallah birgün meleklerimizi alıcaz kucaklarımıza..

bide kızlar ben daha iki ay önce adet gecikmesi problemi yüzünden doktora gitmiştim..(ama daha o zaman korunuyorduk yani bebiş ihtimali yoktu) ve bana o gün doktor polikistikover olduğumu söyledi..doktorda çok üstünde durmamam gerektiğini,kadınların bazılarının bu problemi olduğunu,kilo almamam gerektiğini falan söyledi..bende internetten araştırdığım kadarıyla bişeyler biliyorum,çok fazla bir bilgim yok..polikistikover olmak gebelik için bir sorunmudur? lütfen bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olsunlar..

pco adet düzensizliği ve yumurtlama problemi yaratır..kilo aldıkça herşey daha da kötüye gider..o yüzden kiloya dikkat..ama korkulacak birşey değil..ben de pcoluyum..sadece düzenli doktor kontrolü lazım..kendi kendimize hamile kalmamız zor..yumurtlama takibi yaptırırsan ve eşinde de sorun yoksa hamile kalabilirsin..

merhaba herkese!ben 1 yillik evliyim bu 1 yil boyunca korunmamamiza ragmen hic bebis olmadi londra da yasiyorum burdaki doktorlar hic bisiniz yok dedi gayet yolunda hersey cok duzgun olur dediler hepyumurtlama gununde dikkat etmiyosun belki ondan dediler bizde daha dikkat ettik ve bi baktim hamile kalmisim daha sevinemeden 8 haftalikken dusuk olayi oldu kaybettim cok uzuldum ama kabullendim yapacak bisi yoktu.09.12.09 eylul 12 de dusuk yaptim kurtaja gerek duyulmadi kanamayla gitti bi doktorum 2 ay bekle baska doktorlar da kanaman gectimi kendini rahat iyi hissediyosan beklemene gerek yok dediler.ben dusukten sonra ilk reglm olduktan sonra hic beklemedim denemeler ful devam di. ben hep su psikolojideydim bidaha olmayacak tek dusundugum buydu bu yuzden kendei ozel doktorum bana clomen adinda tablet verdi regln 5 gunu iciyosun 9 gunune kadar aynen uyguladim ve suan 3 gunum var regl olmamacok degil ama goguslerim aciyo,idrarim inanilmaz koyu vede kokulu surekli uykum var hep belki su 1 haftada 15 test yaptim sonuc negatif.henuz 3 gunum var arkadaslar onunla teskin ediom kendimi ya hamileysen diom nolur yardimci olursaniz cok sevinirim sizce hamilelik belirtisimi bunlar???lutfen simdiden tesekkur ederim

arkadaşlar doktorum kan testini adetin gecikmesinden 10 gün sonra yapınca ancak bi şey diyoruz dedi. bazen 10 güne kadar kan testinde de çıkmıyormuş - ki bu bu ay geç yumurtlamışım bana adetin 10 gün geçsin sonra gel ancak o zaman bi şey diyebilirim dedi :bbo: - . bazen çıksa bile hastaya hamilesin diyemiyorlarmış. çünkü değer düşük çıkıyor. bu defada kimyasal gebelik mi? düşük mü? hamilelik mi? onlarda bi şey diyemiyorlarmış. hastaya cevap vermiyorlarmış bir kaç gün sonra test yapıyorlarmış. bu da kişinin psikolojisini daha kötü yapıyormuş. düşük yapıcam, kimyasal gebelik geçiriyorum diye kendini yemendense acaba hamilemiyim diye düşünmen daha sağlıklı dedi. yani ben doktorun dediklerini diyorum. bence de hemen testlere atılmayalım kızlar. :umursamaz: sonra çoooooooook üzülüyoruz.

parolamız: adet gecikmesi en önemli belirtidir !! delikafadulden

Bilgilerin icin cok tesekkürlera.s.

slm arkadaşlar siteye yeni üye oldum hamilemiyim diye araştırırken yazdıklarınız sohbetiniz çok hoş.adetime 5-6 gün var güdüz rahmim ağrıdı ve gece sol kasığımda iğnelenme oldu ve ateş ten gece rahat uyuyamadım ve gözbebeklerim büyüdü bunuda sitede okumuştum hamlelik belirtisi diye yada ben çok kendimi kaptırdım:)) bu ay korunmamıştım sanırım 10. ve 15.a.s. günlerindeydi yumurtlama zamanına geliyormu bilmiyorum ilk bebeğim 3 ay önce 9 haftalıkken kalbi durdu 2-3 aydır korunuyordum ama artık bebşimi istiyorum inş. sağlıklı sıhatli bana ve tüm iseyenlere nasip etsin rabbim inş. cevabınızı bekliyorum sevgilerle hoşçakalın

kızlarr belki cok erken ama adetim 2 gün gecikti hemen bu sabah test aldım ama sonuc negatif :KK43:
sonra arastırdım nette testin hassasiyeti düşük oldugundan gecikmenin 7, gününden sonra tekrar test yapmalıymısım :S bakalım 7 gün daha beklicemm artık :KK43:

arkadaşlar benim 6 aylık bebeğim var.emziriyorum.eşimle korunmadan birlikte oldum.hamile olduğumu en erken ne zaman anlarım.2 hafta geçti idrar testiyle belli olur mu? nbu arada adet görmedim hala.ne olur yardımcı olsun bilen varsa

X