gebelik ne zaman anlaşılır ve gebelik testi

ArkadaŞlar 5 tane ıdrar testı yaptım hepsı pozıtıf Çıktı ılk defa 8 gÜn gecıktı hıÇ gecıkmezdı ve Şuan adet oldum ama adet aĞrılarım yok Çok normalım acaba dÜŞÜkmÜ yapıyorum yoksa ÜstÜnemı gÖrÜyorum lÜÜÜÜttttttfeeeeeeeen yardımcı olun

arkadasım bende ınan anlayamdım.idrar testinde benimde pozitif cıktı.ama kanda çıkmadı.adette olmadım daha.anlamadım bu ısı

ArkadaŞlar 5 tane İdrar testİ yaptım hepsİ pozİtİf Çıktı İlk defa 8 gÜn gecİktİ hİÇ gecİkmezdİ ve Şuan adet oldum ama adet aĞrılarım yok Çok normalİm acaba dÜŞÜkmÜ yapıyorum yoksa ÜstÜnemİ gÖrÜyorum lÜÜÜÜttttttfeeeeeeeen yardımcı olun

geçmiş olsun.Bence hemen doktora git.doktorun vereceği ilaçlarla bebek tutunabilir.Benim de böyleydi.doktor iğne ve ilaçlar verdi.Bebeğim tutundu.Ama sora kalbi atmadı.Hakkında hayırlısı olsun.

kızlar bız bı hafta once korunmayı bıraktık.adetımden 3gun gectı ustunden.normaldede hep gec oluyo ztn.acaba o hassas testlerden alsam hamıle olup olmadıgımı ogrenebılırmıyımmmm....

Arkadaşlar bugün 6.günüm tık yok bundan 3 gün önce hamilelik testim negatif çıktı.umudu kestim ama yazılanları okuyunca tekrar umudum yeşerdi.ınş bu gecikme hayra alamettir sizce test için kaç gün daha bekliyeyim

kızlar bız bı hafta once korunmayı bıraktık.adetımden 3gun gectı ustunden.normaldede hep gec oluyo ztn.acaba o hassas testlerden alsam hamıle olup olmadıgımı ogrenebılırmıyımmmm....

Ben adetime 4 gün kala 1 adet hassas test,1 adette normal test aldım.Önce hassas olanı yaptım negatif çıktı.Daha sonra diğerinide deneyeyim dedim onda silik çizgi çıktı.
Hassas olana kalsaydı umudumu yitirecektim. 4 tl lik testte çıktı onda çıkmadı.Bence hassas alıp boşuna paranıza yazık etmeyin.Kan testi en doğrusu.

mrb arkadaslar
iki gün önce eşimle bi denememiz oldu.sorum şu:eczaneden bir gebelik testi alsam sonucu öğrenebilirmiyim ve bu sonuca güvenebilirmiyim?testi ne zaman yapmalıyım?belirli bir süresi varmıdır? Bir de ben 2 gün öncesine kadar bir antidepresan kullanıyordum cipralex.2 gündür kullanmıyorum belki hamileyimdir diye.cipralexin hamilelikte bir riski varmıdır?ltf yardımcı olun kafam karışık..

adetine 4 gün kala çıkıyor ben denedim çıktı.

kızlar ben 13 gün önce aşılama oldum bugün az ve koyu renkte bir akıntı oldu ve böyle az ve koyu renkli şekilde devam ediyor az önce test yaptım negative çıktı moralimi bozmayayım değil mi? :) yarın yapsam sonuç farklı çıkabilir mi ya ?:kedi:

mrb arkadaslar
iki gün önce eşimle bi denememiz oldu.sorum şu:eczaneden bir gebelik testi alsam sonucu öğrenebilirmiyim ve bu sonuca güvenebilirmiyim?testi ne zaman yapmalıyım?belirli bir süresi varmıdır? Bir de ben 2 gün öncesine kadar bir antidepresan kullanıyordum cipralex.2 gündür kullanmıyorum belki hamileyimdir diye.cipralexin hamilelikte bir riski varmıdır?ltf yardımcı olun kafam karışık..

antidepresanlar hamilelikte çok sakıncalıdır hamilelik düşünüyorsanz ilacınızı doktor kontrolünde bırakın ve 3ay korunun...birde kendiniz kesmemelisiniz ilacı çok yanlış yapmışsınız

merhaba arkadaşlar size bi sorum var lütfen yardım edin. 8 gündür adet olmuyorum sık sık idrara çıkıyorum vajinamda kaşıntı var hemde çok kötü midemde de bi tuhaflık var kokulara aşırı duyarlı olmaya başladım kısacası şu test yaptım ama negatif çıktı hamile olabilir miyim acaba test yanlış çıkabilir mi yoksa başka bi sorunum mu var acaba

merhaba arkadaşlar size bi sorum var lütfen yardım edin. 8 gündür adet olmuyorum sık sık idrara çıkıyorum vajinamda kaşıntı var hemde çok kötü midemde de bi tuhaflık var kokulara aşırı duyarlı olmaya başladım kısacası şu test yaptım ama negatif çıktı hamile olabilir miyim acaba test yanlış çıkabilir mi yoksa başka bi sorunum mu var acaba

merhaba canim insallah hamilesinidr once kanda sonra idrara gecer hormon umut edelim de erken yapmis ol testi
hakkinda hayirlisi rabbim hepimize hayirli evlat versin bende adetim adetim 13 gun gecikti 3 gun gecmisken yaptim negatif cikti bir daha da yapip moralimi bozmak istemyiorum kasiklarimda cok agri var sanki adet olcakmisim gibi haziran 4 te doktora gidicem o zamana kadar test yapmicam bakalim hayirlisi allah yardimcimiz olsun cok sabir versin meleklerimize kavusana kadaropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

merhaba canim insallah hamilesinidr once kanda sonra idrara gecer hormon umut edelim de erken yapmis ol testi
hakkinda hayirlisi rabbim hepimize hayirli evlat versin bende adetim adetim 13 gun gecikti 3 gun gecmisken yaptim negatif cikti bir daha da yapip moralimi bozmak istemyiorum kasiklarimda cok agri var sanki adet olcakmisim gibi haziran 4 te doktora gidicem o zamana kadar test yapmicam bakalim hayirlisi allah yardimcimiz olsun cok sabir versin meleklerimize kavusana kadaropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Cevabın için teşekkür ederim canım . Malesef hayallerim suya düştü dün regl oldum. Hiç bu kadar gecikmemiştim birden umutlandım işte:sinifsinif: İnşallah senden güzel haberler alırızzemuszemus Rabbim her isteyene evlat nasip etsin inşallah olumunekankayizsmile

slm arkadaslar, ben yeni katıldım aranıza ve çok ciddi bi sorunum var adet olmadım henüz normalde mayıs 23-24 gibi olmam gerekiyordu çok nadir ara sıra kasıklarımda agrı oluyor bazende birden bire belime agrı giriyor basım dönüyor dün eczaneden test aldım negetif çıktı gögüslerimde agrı var .
adet olmama durumuma çok sıkıntı yaptım kafamın içinde sanki iki tane fil var ikiside birbiriyle kavga ediyor gecen yıl nisan ayında düşük yaptım normalde hiç adet günüm sasmazdı artık umudumda kalmadı test negatif çıkınca morelim alt üst olmuş durumda lütfen yardım edin kendimi çok kötü his ediyorum

slm arkadaslar, ben yeni katıldım aranıza ve çok ciddi bi sorunum var adet olmadım henüz normalde mayıs 23-24 gibi olmam gerekiyordu çok nadir ara sıra kasıklarımda agrı oluyor bazende birden bire belime agrı giriyor basım dönüyor dün eczaneden test aldım negetif çıktı gögüslerimde agrı var .
adet olmama durumuma çok sıkıntı yaptım kafamın içinde sanki iki tane fil var ikiside birbiriyle kavga ediyor gecen yıl nisan ayında düşük yaptım normalde hiç adet günüm sasmazdı artık umudumda kalmadı test negatif çıkınca morelim alt üst olmuş durumda lütfen yardım edin kendimi çok kötü his ediyorum

hayirlisini dile allahtan herseyin zamani var bak bende bakliyorum biraz sabirli olmaliyiz canim
allah hepimize cok sabir versin

hayirlisini dile allahtan herseyin zamani var bak bende bakliyorum biraz sabirli olmaliyiz canim
allah hepimize cok sabir versin

dün doktora gittim cnm kesin bişi söylemedi adet söktürücüde vermedi adet gününden 1 gün önce cinsel ilişki yasamıştık doktor adet olacaksın gibi görünmüyor biraz bekle dedi folitasit verdi kullanmam için ne kadar dogru ne kadar yanlış bilmiyorum bugun baska bi doktora gidecegiz içimize sinmedi bu doktor heveslenmek istemiyorum çünkü hep husran oluyor ne kadar heveslenmek istemesemde kendimce havalara girdim yataktan kalkmak istemiyorum sanki hamileyimde yataktan kalkınca kanamam olacak tekrar düşük yapacakmısım gibi gliyor psikolejim çok bozuldu allah hayırlısını nasip etsin herkesin gönlüne göre versin inş..

kızlar rapıdan nova diye bi gebelik testi aldım. ama testi çok ucuza aldım 75 kuruş :bbo: negatif çıktı ama aklım karıştı... yanlış çıkabilir mi ?

--------------------------------------------------------------------------------

kızlar son adet günüm ağostos 13 de başladı 2gün lekelenme sonra 15inde normal kanama seyretti genelde bu şekilde görüyorum bu ay gelmesi gereken tarih 11 -13 ekim olmalıydı 28 günde bir kanamam olur hiç gecikmede olmaz bu kez gecikme oldu idrar testi yaptım negatif çıktı öğle saatinde denedim henüz erkenmi acaba test için 4-7 gün gecikme sonrası iyi sonuç alınır diyorlar birde sabah idrarı iyi sonuç verirmiş belirti olarak sık idrar ve iştahlılık var bel ağrısı var neolur böyle bir durum yaşayan varsa yazsın meraktan çatlıyorum

15 ekimde şüpheli bir ilişkim oldu fakat iç çamasırı vardı . korkuorum hamile olmaktan. 7 kasımda kan tasti yaptırdım 0.13 çıktı . ltfen yardım edin test dogru sonuc vermişimidir ? :KK43:(

X