gebelik ne zaman anlaşılır ve gebelik testi

lavinya34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2008
31
0
mrb arkadaslar
iki gün önce eşimle bi denememiz oldu.sorum şu:eczaneden bir gebelik testi alsam sonucu öğrenebilirmiyim ve bu sonuca güvenebilirmiyim?testi ne zaman yapmalıyım?belirli bir süresi varmıdır? Bir de ben 2 gün öncesine kadar bir antidepresan kullanıyordum cipralex.2 gündür kullanmıyorum belki hamileyimdir diye.cipralexin hamilelikte bir riski varmıdır?ltf yardımcı olun kafam karışık..

Arkadaşım bildiğim kadarıyla eczaneden alınan testler ancak regli günün geçtikten sonra yaparsan kesinlik kazanıyor. En iyisi kan testi. Ama senin için bence çok erken. İnşallah Allah gönlüne göre verir...

slm arkadaslar,ben burda yeniyim!bende bebek istiyorum!bir sorum olacakti,benim persembe günü adetim olacak,ama 1 haftadir mide bulantim var,ama daha cok aksama dogru!sabahta bi kac kez oldu!sizce hamile olabilirmiyim!lütfen yardim edin

slm arkadaslar,ben burda yeniyim!bende bebek istiyorum!bir sorum olacakti,benim persembe günü adetim olacak,ama 1 haftadir mide bulantim var,ama daha cok aksama dogru!sabahta bi kac kez oldu!sizce hamile olabilirmiyim!lütfen yardim edin

canim bugibi şikayetler anca 2. Aydan sora ortaya çikar hakkinda hayirlisi ne ise o olsun allah gönlüne göre versin

adet gününü bekel bune acele şeker şey daha spermler bile yumurtaya ulaşmamiştir belkide ...

canim bence de biraz beklesen iyi olur,simdi yapsan hamissen bile negatif cikar morlain bozulur his yoktan....
bi de bu evde yapilan testlerden kesin sonuc almak icin adetini 1 hafta gecmesi gerek....ben de dayanamadim yapmistim adetimi 2 gun gecince ama negatif cikti,bir hafta sonra yaptim anca o zaman gosterdi...
insallah hamissindir..

Canım eczanelerde ( Fortel Ultra Hassas) Gebelik testi var. Cinsel ilişkiden 7 gün geçtikten sonra net sonuç söylüyor. Adet döneminin geçmesini beklemeden testi uygulayabiliyorsun. Diğer testlere göre biraz pahalı 18.5 YTL . Bu testi deneyip adet gününü beklemeden hamile kaldığını öğrenen arkadaşlarım oldu.İstersen sende dene. . İnşallah sevindirici haberlerini alırız.

Selam .bende artik 2.gebeligimi düşünüyorum.fakat 3 aydir hamile kalamadim.acaba yanliş zamandami birlite oluyoruz .son adetim 23 agustostu ve ben 31 günde adet oluyorum .yardimci olurmusunuz teşekkürler

mrb arkadaslar
iki gün önce eşimle bi denememiz oldu.sorum şu:eczaneden bir gebelik testi alsam sonucu öğrenebilirmiyim ve bu sonuca güvenebilirmiyim?testi ne zaman yapmalıyım?belirli bir süresi varmıdır? Bir de ben 2 gün öncesine kadar bir antidepresan kullanıyordum cipralex.2 gündür kullanmıyorum belki hamileyimdir diye.cipralexin hamilelikte bir riski varmıdır?ltf yardımcı olun kafam karışık..

canım 1- öyle hemen deneyince maalesef ki ilkte bebek tutmuyo 2-eczaneden alacagın testi 1 kac gün gecince yaparsan hafıften belli oluyo cok arkadasım var öyle yapan sonucu alınca pozitifse hemen kan testi yaparsın negatifse gerek yok bence 3-antidepresan bebeği etkiler ama sen denemeden hemen sonra bırakmışsın o zaman bişey olmaz ama kesin sonuca kadar sakın içme cok zararlı.....yerimseniben

Eşimin şeker hastasi olmasi sperm kalitesini etkilyormudur.acaba 3 aydir bu nedenlemi hamile kalamadim

selam bende yeni katılan üyelerdenim....
benimde bir sorum olacak reglime 24 AĞUSTOSTA İLİŞKİYE GİRDİ.29 AĞUSTOSTA REGLİ OLDUM .REGLİM BİTTİ.FAKAT SOL KASIĞIMDA BİR UYUŞMA VAR.BACAĞIMDA BİRAZ KASILIYO SİZCE HAMİLE OLABİLİRMİYİM

arkadşlar bende eşimle geçen hafta birlikte olduk korunmamıştık o günden çok korkuyorum hamilelik testi alsam sonuç alırmıyım sizce reglime daha 15 gün falan var temizlendiğimin ertesi günü birlikte olmuştuk

Selam .bende artik 2.gebeligimi düşünüyorum.fakat 3 aydir hamile kalamadim.acaba yanliş zamandami birlite oluyoruz .son adetim 23 agustostu ve ben 31 günde adet oluyorum .yardimci olurmusunuz teşekkürler

canım tahmını senın yumurtlama zamanın ayın 3ile 9 u arası basarılar

slm bende yeni uyeyim ben hapla korunuyodum bu ay 3. ay olcakti hapi birakali ama 4 gün oldu hastalanmadim test icin cok mu erken karnim agriyo regli oldum saniyorum 3 gündür ama olmuyorum.yardimci olursaniz cok sevinirim ii günler

mrb arkadaslar

bir dönem aynı ilacı bende kullandım..doktora korunmadığımı ve hamile kalma ihtimalim olabileceğini söylemiştim..öğrendiğin anda bırakman yeterli demişti bana..15 gün içinde ilacın etkisi tamamen vücuttan atılırmış..ama kontrollü olman gerekiyor..yani şüphelendiğin anda test yaptırmalısın..

meraba arkadaşlar..bizde 4 yıllık evliyiz ve artık sağlıklı bir bebiş istiyoruz.yaklaşık iki hafta önce bir denememiz oldu ve ben hamile olup olmadığımı öğrenmek için regli gecikmesini beklemek istemiyorum.burda sizlerden duyduğum fortel ultra hassas erken gebelik testi alıp denemek istedim.ama ankarada sormadığım eczane kalmadı hangisine sorsam yok diyorlar ve ilk kez duyduklarını söylüyorlar..hatta istanbulda da birkaç eczaneye sorma fırsatım oldu onlarda da bulamadım.bu testi kullanan arkadaşlar nereden temin ettiklerini benimle paylaşabilirlerse çok sevinirim..

X