Sayfa: 3025/4785 İlkİlk ... 297530153023302430253026302730353075 ... SonSon
Toplam 47843 adet sonuctan sayfa basi 30,241 ile 30,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2009 Mayıs Anneleri

1. Konu Sahibi : ravzanur #30241
    bu gün kırkımızı uçurduk alt komşuya gittik:)yarın annemlere gitmeye niyetim var ama bakalımm bide kuaföre falan gitmem lazım ya kaşlar aldı başını gidioosositososito

2. Konu Sahibi : ravzanur #30242
    bizim kırkımız daha çıkmadı daha ama çok gezmeye gittik kuzumla. şehirlerarası bile yol yaptık yani:bbo: esprisi neki o evden çıkmamanın?

3. Konu Sahibi : ravzanur #30243
    Giriş tarihi
    Sep 2008
    kızlar kızımı tek başıma yıkadımm zemuszemus
    şimdi uyuyorr bende yatayım herkese iyi geceler öpüldünüzz

4. Konu Sahibi : ravzanur #30244
    Giriş tarihi
    Sep 2008
    ana kimseler gelmemiş benden sonraa:1shok:
    neyse geceyi ben kapattım güne ben başlayım
    günaydınlar herkeseeeeeeeeeeeeeeeeeeehihoyyyta.s.

5. Konu Sahibi : ravzanur #30245
    günaydın kızlarr

6. Konu Sahibi : ravzanur #30246
    Giriş tarihi
    Sep 2008
    Günaydınlar kızlar,opuyorumnanaktan

Ancak gelebildim dün bütün gün ayakta salladım.Yerine bıraktığımda uyandı sormayın akşam mamasını yedi,emdi sonrasında babası gelince ilk defa birlikte yıkadık sonra uyudu kuzum.zemuszemus

Bişey sorcam size ben bunu birçok kişiye sordum herkes farklı cevap verdi aydınlanamadım.Abdessizken bebek emzirilirmi?Bilen arkadaşlar cevaplarsa çok sevinicem...:kedi:

7. Konu Sahibi : ravzanur #30247
    Giriş tarihi
    Sep 2008
    Alıntı sibiko kullanıcısından alıntı Mesajı Göster

Ancak gelebildim dün bütün gün ayakta salladım.Yerine bıraktığımda uyandı sormayın akşam mamasını yedi,emdi sonrasında babası gelince ilk defa birlikte yıkadık sonra uyudu kuzum.zemuszemus

Bişey sorcam size ben bunu birçok kişiye sordum herkes farklı cevap verdi aydınlanamadım.Abdessizken bebek emzirilirmi?Bilen arkadaşlar cevaplarsa çok sevinicem...:kedi:
    canım emzirmesen daha iyi
    biraz eşin oyalasın bebişi ben vermiyorum bir hoca tanıdığım var verme dedii bende vermiyorum ama yinede istersen diyanetin sitesine girip sorabilirsin

8. Konu Sahibi : ravzanur #30248
    Giriş tarihi
    Aug 2008
    Herkese günaydınlar kızlaaaaarrr a.s.

Dün akşam kızımla saat 10'da bi yattık. Aralarda emmek için kalktı maşallah Az öncede uyandık artık. Birazdan kahvaltı yapıcam inşallah.

Sizde ne var ne yok bakalım?

Valla Sibel'cim banada abdestsiz emzirilmez dediler. Çok zorda kalmadıkça emzirmemeye çalışalım diyorum bende a.s.

Nurten'cim maşallah ana kız harika çıkmışsınız a.s.

Burcu'cum oğluşunu yerim ben senin maşallahı var ya a.s.

Ceren kız sende yatırmışsın çocuğu cıbıl cıbıl. ınsanın ısırası geliyor valla a.s.

9. Konu Sahibi : ravzanur #30249
    Giriş tarihi
    Mar 2008
    Alıntı cerencim kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bizim kırkımız daha çıkmadı daha ama çok gezmeye gittik kuzumla. şehirlerarası bile yol yaptık yani:bbo: esprisi neki o evden çıkmamanın?
    aynen cnm ya,bizizm 40 ımız hala çıkmadı amam biz nerdeyse bir gün bile evde durmadıkkaydirigubbakcemile3benim sınavlarım vardı,kızımın antibiyotik iğnesi vardı hergün dışardaydık vallakaydirigubbakcemile3
    Alıntı esen81 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar kızımı tek başıma yıkadımm zemuszemus
    şimdi uyuyorr bende yatayım herkese iyi geceler öpüldünüzz
    alkışlamak lazımalkisalkisalkisalkisalkisalkis,ben yıkayamıyorum cnm ya,çok ağlıyor benim kız,bişey olacak diye korkuyorum:1no2:
    Alıntı esen81 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ana kimseler gelmemiş benden sonraa:1shok:
    neyse geceyi ben kapattım güne ben başlayım
    günaydınlar herkeseeeeeeeeeeeeeeeeeeehihoyyyta.s.
    günaydın cnma.s.
    Alıntı Claries kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    günaydın kızlarr
    günaydına.s.
    Alıntı sibiko kullanıcısından alıntı Mesajı Göster

günaydın cnm,naıslsın?
    cnm şu starda bu saatlerde bir program var bilirsin belki,ordaki hocaya sordular bu soruyu
    verdiği cevap aynen şöyleydi:'' göğüslerle bir bulaş ve kirlenmeolmadığı için,ama yinede sadece göğüs çevresini yıkayıp bebeği emzirebilirsiniz,çocuğu boşuna ağlatmayın ''dedi.
    hatta annemle beraber dinledik annem şaşırdı
    ben abdest almadan vermedim size hiç meme dedi
    netten de araştıralım bemnim de kafama takılıyor
    gerçi bizim biraz daha vaktimiz var ama olsun:kedi:

10. Konu Sahibi : ravzanur #30250
    [QUOTE=sibiko;7500868][B][COLOR="Black"]Günaydınlar kızlar,opuyorumnanaktan

cnm benımkıde devamlı ayakta sallanıp anca uyuyor sabah 9 dan beri uyutmaya calısıyorum yarım saat sallıyorum iyıce dalmıs oluyor yerıne koyunca baslıyo aglamaya gozler acılıyooo neyapcam bılmıyorum kendi kendine hıc uyumu

hepinize gunaydın kızlar kaydirigubbakcemile5

Sayfa: 3025/4785 İlkİlk ... 297530153023302430253026302730353075 ... SonSon