2009 Mayıs Anneleri

ravzanur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2008
5.103
2
canim hayirli olsunn insallah pesindende ben gelirimmm .hem cokk hizlisin kizz n bu acele:CüvCüv:

Arkadaşlar merhaba. Henüz 5 haftalık evliyim ve 2 haftalık hamileyim. Kısmetse 2009 Mayıs'ta anne olacağım :) Benim gibi mayıs annesi olacak arkadaşlarla duygularımızı, yavaş oluşan değişiklikleri herşeyi paylaşalım :)

Son düzenleme:
tebrik ederim seni canim..
önce rabbim sana mutlu bi evlilik versin, bi yastikta kocayin..
ve tabiiki bebegini saglikla kucagina almayi nasip etsin..
ben 2009 mart annesi adayiyim allahim izin verirse insallah..
ama mayis annesi olmayi aslinda icten ice cok istemistim.. nasip kismet ..
kolay bi hamilelik dönemi diliyorum sana
a.s.

bende bugün aldım sonucu. hamileyim arkadaşlar. mayıs annesi olucam inşallah..........

canim hayirli olsunn insallah pesindende ben gelirimmm .hem cokk hizlisin kizz n bu acele:CüvCüv:

Çok tşk ederim. HAdi bakalım inşallah sende takıl peşime :) Uğurlu gelirim belki :) 4,5 senedir birlikteydik zaten. Hep derdik evlenince ilk iş bebk diye :) Çok şükür Allah yüzümüze güldü :)

tebrik ederim seni canim..
önce rabbim sana mutlu bi evlilik versin, bi yastikta kocayin..
ve tabiiki bebegini saglikla kucagina almayi nasip etsin..
ben 2009 mart annesi adayiyim allahim izin verirse insallah..
ama mayis annesi olmayi aslinda icten ice cok istemistim.. nasip kismet ..
kolay bi hamilelik dönemi diliyorum sana
a.s.

Çok tşk ederim... Ooo sen bizden 2 ay öncesin :) Hadi bakalım inşallah sende hayırlısıyla sağ salim alırsın bebişini kucağına :)

Oooo mayıs anneleri toplanıyo :) Hepimize hayırlı olsun arkadaşlar... Bende dün akşam besin zehirlenmesi teşhisiyle gittim doktora. İlaç vermeden önce hamilelik testi istedim. Doktor test sonuçlarına göre %99 hamilesin dedi... Yarında Kadın doğum uzmanına randevum var. Çok da iyi bi doktorumuz var. teyzemin iki doğumunu da o yaptırdı. Kesinlikle tavsiye ederim...

Arkadaşlar merhaba. Henüz 5 haftalık evliyim ve 2 haftalık hamileyim. Kısmetse 2009 Mayıs'ta anne olacağım :) Benim gibi mayıs annesi olacak arkadaşlarla duygularımızı, yavaş oluşan değişiklikleri herşeyi paylaşalım :)

arkadaşım ilk önce tebrik ederim ve bu ne hız demek istiyorum yani adet olmana 2 haftamı var sen nerden anladın 2 haftalık hamile olduğunu :uhm:

inanamıyorum geldiler bile yeni mayıs anneleri.....:1shok: bizler eskidik......

hayırlı olsun canlarım ikinizede.a.s. inşallah rabbim sağlıkla kucaklarınıza almayı nasip etsin bizler gibi. bizim bu mutlu günlerimizi sizlerede göstersin....:1hug:

Eşimde mayıs doğumlu. Bende bu yüzden mayıs olsun diye çok istiyodum güzel denk geldi :)

Allah olmayanlarada nasip etsin inşallah :)

hoşgeldiniz taze mayıs anneleri biz eskidik sizler gelince .)) ALLAH sağ sağlim bebeklerinize kavuşturur sizleride inşallah.biz 2008 mayıs anneleri herşeyimizi burda paylaştık hamileliği,psikolojimizi,kavgalarımızı,sevinçlerimizi,üzüntülerimizi herşeyii...umarım sizde paylaşabilirsiniz bizler gibi.sevgiler...

Eski annelermi olduk şimdi biz hayırlı olsun hamileliğiniz güzel heyecanlı sabısızca beklenicek bi maraton başladı sizler için hamileyken benim için vakit hiç geçmiyo sanıyordum şimdigeriye dönüp baktığımda ne kadar çabuk geçmiş kızımda 3 aylık olmuş diyoruhayırlısıyla sizlerde bebişlerinizi kucağınıza alırsınız inş.

Hosgeldiniz kizlar,bizde kacgundur kulaklarinizi cinlatiyorduk :roflol: Elimiz kulagimzda bekler olduk,,,Hepinize hayirli olsun...Biz de yavas yavas yerimiiz size birakacagiz sanirim senağlama Bilgi ve tecrubelrimizden yararlanamk isterseniz bizler simdilik buralardayiz...Allah hayirli ve kolay dogumlar nasip etsin

hoşgeldiniz taze annişler. Allah huzurlu bir hamilelik geçirmeyi , sağsalim sağlıklı miniklerinizi kucağınıza almayı, hayırlı doğumlar yapmanızı nasip etsin (amin)

kardelencim yenilerin ha bugün ha yarın gelecekleri belliydi değil mi? ben 7 eylül'de öğrenmiştim..5 haftalıktı...
yeni mayıs annelerine kucak dolusu sevgiler, Allah tamamına erdirsin inşallah diyorum..HOŞGELDİNİZ :))

Arkadaşlar biz taze mayıs anneleriyiz...henüz 3-4 aylık anneleriz..eskimedik ama tecrübelendik daha öğrenecek çok şeyimiz var değil mi? Yeni gelen arkadaşlar taze HAMİŞLER :))

hoş geldiniz arkadaşlar ben daha yeni üye olduğum için hamilelikte yaşadıklarımı paylaşamadım bende 2008 mayıs annesiyim artık doğumdan sonra yaşadıklarımı paylaşıyorum gerçekten burda olmaktan çok mutluyum iyiki böyle bi site var ve iyiki hepiniz varsınız sevgiler

X