2009 Mayıs Anneleri

bu gün kırkımızı uçurduk alt komşuya gittik:)yarın annemlere gitmeye niyetim var ama bakalımm bide kuaföre falan gitmem lazım ya kaşlar aldı başını gidioosositososito

bizim kırkımız daha çıkmadı daha ama çok gezmeye gittik kuzumla. şehirlerarası bile yol yaptık yani:bbo: esprisi neki o evden çıkmamanın?

kızlar kızımı tek başıma yıkadımm zemuszemus
şimdi uyuyorr bende yatayım herkese iyi geceler öpüldünüzz

ana kimseler gelmemiş benden sonraa:1shok:
neyse geceyi ben kapattım güne ben başlayım
günaydınlar herkeseeeeeeeeeeeeeeeeeeehihoyyyta.s.

Günaydınlar kızlar,opuyorumnanaktan

Ancak gelebildim dün bütün gün ayakta salladım.Yerine bıraktığımda uyandı sormayın akşam mamasını yedi,emdi sonrasında babası gelince ilk defa birlikte yıkadık sonra uyudu kuzum.zemuszemus

Bişey sorcam size ben bunu birçok kişiye sordum herkes farklı cevap verdi aydınlanamadım.Abdessizken bebek emzirilirmi?Bilen arkadaşlar cevaplarsa çok sevinicem...:kedi:

Ancak gelebildim dün bütün gün ayakta salladım.Yerine bıraktığımda uyandı sormayın akşam mamasını yedi,emdi sonrasında babası gelince ilk defa birlikte yıkadık sonra uyudu kuzum.zemuszemus

Bişey sorcam size ben bunu birçok kişiye sordum herkes farklı cevap verdi aydınlanamadım.Abdessizken bebek emzirilirmi?Bilen arkadaşlar cevaplarsa çok sevinicem...:kedi:

canım emzirmesen daha iyi
biraz eşin oyalasın bebişi ben vermiyorum bir hoca tanıdığım var verme dedii bende vermiyorum ama yinede istersen diyanetin sitesine girip sorabilirsin

Herkese günaydınlar kızlaaaaarrr a.s.

Dün akşam kızımla saat 10'da bi yattık. Aralarda emmek için kalktı maşallah :nazar: :nazar: :nazar: Az öncede uyandık artık. Birazdan kahvaltı yapıcam inşallah.

Sizde ne var ne yok bakalım?

Valla Sibel'cim banada abdestsiz emzirilmez dediler. Çok zorda kalmadıkça emzirmemeye çalışalım diyorum bende a.s.

Nurten'cim maşallah ana kız harika çıkmışsınız a.s.

Burcu'cum oğluşunu yerim ben senin maşallahı var ya a.s.

Ceren kız sende yatırmışsın çocuğu cıbıl cıbıl. ınsanın ısırası geliyor valla a.s.

bizim kırkımız daha çıkmadı daha ama çok gezmeye gittik kuzumla. şehirlerarası bile yol yaptık yani:bbo: esprisi neki o evden çıkmamanın?
aynen cnm ya,bizizm 40 ımız hala çıkmadı amam biz nerdeyse bir gün bile evde durmadıkkaydirigubbakcemile3benim sınavlarım vardı,kızımın antibiyotik iğnesi vardı hergün dışardaydık vallakaydirigubbakcemile3
alkışlamak lazımalkisalkisalkisalkisalkisalkis,ben yıkayamıyorum cnm ya,çok ağlıyor benim kız,bişey olacak diye korkuyorum:1no2:
ana kimseler gelmemiş benden sonraa:1shok:
neyse geceyi ben kapattım güne ben başlayım
günaydınlar herkeseeeeeeeeeeeeeeeeeeehihoyyyta.s.
günaydın cnma.s.
günaydın kızlarr
günaydına.s.

günaydın cnm,naıslsın?
cnm şu starda bu saatlerde bir program var bilirsin belki,ordaki hocaya sordular bu soruyu
verdiği cevap aynen şöyleydi:'' göğüslerle bir bulaş ve kirlenmeolmadığı için,ama yinede sadece göğüs çevresini yıkayıp bebeği emzirebilirsiniz,çocuğu boşuna ağlatmayın ''dedi.
hatta annemle beraber dinledik annem şaşırdı
ben abdest almadan vermedim size hiç meme dedi
netten de araştıralım bemnim de kafama takılıyor
gerçi bizim biraz daha vaktimiz var ama olsun:kedi:

cnm benımkıde devamlı ayakta sallanıp anca uyuyor sabah 9 dan beri uyutmaya calısıyorum yarım saat sallıyorum iyıce dalmıs oluyor yerıne koyunca baslıyo aglamaya gozler acılıyooo neyapcam bılmıyorum kendi kendine hıc uyumu

hepinize gunaydın kızlar kaydirigubbakcemile5

[k] {n} [k];7493980 .!.:
yaa benm kız yine uyumuyor yalnızım ya ondan!!

annnem bugün adapazarına gitti eşimde çınarcıkta benmki yine çıldırdı!!!

eşim geç gelice annmde 2 hafta kalıcak oooffffffmafoldumben

Nurtencim benimkide öyle yapıyo bazen, eşiim arıyor neler yapıyonuz diye tabi o sırada kağan huysuzlanıyor ,kucağımda hoplatıyor oluyorum, diyorum oğlun bana kök söktürüyor, sonra öğlen için eşim gelince ise tam bi kuzu, adeta melek :))) o zamanda eşim kağanın yaramaz olduğuna eminmisin diyor bana
fisfisfis

bu gün kırkımızı uçurduk alt komşuya gittik:)yarın annemlere gitmeye niyetim var ama bakalımm bide kuaföre falan gitmem lazım ya kaşlar aldı başını gidioosositososito

Kırkınız hayırlı olsun cnm, bizimkide cts günü

Esencim aferin sana kız, ben tek yıkamaya korkuyorum su almaya çalışırken elimden kaydırırım diye, hep eşimle yıkıyoruz

Cnm ben kendi yaptığmı söyliyim, abdest wc den sonrada bozuluyor, tüm gün abdest almak gerekir o zaman, ben elimi sabunlayıp göğsümü yıkayıp emziriyorum,emzirmeye başlarkende besmele çekiyorum, ama ilişkiden sonra mutlaka abdest almak gerekiyormuş, eğer çok aklına takılırsa cami hocasına danışabilirsin

aynen cnm ya,bizizm 40 ımız hala çıkmadı amam biz nerdeyse bir gün bile evde durmadıkkaydirigubbakcemile3benim sınavlarım vardı,kızımın antibiyotik iğnesi vardı hergün dışardaydık vallakaydirigubbakcemile3

alkışlamak lazımalkisalkisalkisalkisalkisalkis,ben yıkayamıyorum cnm ya,çok ağlıyor benim kız,bişey olacak diye korkuyorum:1no2:

günaydın cnma.s.

günaydına.s.

günaydın cnm,naıslsın?
cnm şu starda bu saatlerde bir program var bilirsin belki,ordaki hocaya sordular bu soruyu
verdiği cevap aynen şöyleydi:'' göğüslerle bir bulaş ve kirlenmeolmadığı için,ama yinede sadece göğüs çevresini yıkayıp bebeği emzirebilirsiniz,çocuğu boşuna ağlatmayın ''dedi.

ewet cnm bencede nettende araştırmak lazım aslında

cnm benımkıde devamlı ayakta sallanıp anca uyuyor sabah 9 dan beri uyutmaya calısıyorum yarım saat sallıyorum iyıce dalmıs oluyor yerıne koyunca baslıyo aglamaya gozler acılıyooo neyapcam bılmıyorum kendi kendine hıc uyumu

hepinize gunaydın kızlar kaydirigubbakcemile5

Cnm davlumbazla yani aspiratörle uyutmayı denesene, ben hep öyle uyutuyorum kağanı,eğer biraz uykusubdab mızmızlanıyosa hemen dalıyo,hemde sallamak fln az sürüyor az yoruluyor insan

Dün akşam kızımla saat 10'da bi yattık. Aralarda emmek için kalktı maşallah :nazar: :nazar: :nazar: Az öncede uyandık artık. Birazdan kahvaltı yapıcam inşallah.

Valla Sibel'cim banada abdestsiz emzirilmez dediler. Çok zorda kalmadıkça emzirmemeye çalışalım diyorum bende a.s.

Ceren kız sende yatırmışsın çocuğu cıbıl cıbıl. ınsanın ısırası geliyor valla a.s.

Sağol bitanem, senin prenseste büyümüş maşallahı var :)))) bide güzellll nazar değmesin :))

günaydın taze anneler..
biz kızımla kalktık mamamızı yedik emdik şimdi beşikte yatıyo bende odamı topladım çayı koydum babamız kalksında dışardan bişiler alsın die bekliyoruz evde bişe yok yemege...
bugün alışverişe çıkıcaz hihoyyyt kızıma bişilerde bakıcam ince bi hırka istiyorum inş. bulurum.. cumartesi adp. gidicez yigenimin sünneti var..

bnmkide öyleydi dün sorma ya ayakta uyuyo memede uyuyo beşige gidince uyanıyo çıldırdım dündelikafadulden
cnm bende emzirilmez die biliyorum hatta bana tembih bile ettiler sakın emzirme diye!!
sen yinede zorda olmadıkça emzirme bence çok zorlanırsan normal abdest alıp emzir..

Ceren kız sende yatırmışsın çocuğu cıbıl cıbıl. İnsanın ısırası geliyor valla a.s.
günaydın cnm sagol a.s.maş. defnemize annesi büyüyo artık annesi..

günaydın cnma.s.

günaydına.s.

günaydın cnm,naıslsın?

cnm geçmiş olsun kızına ne iğnesii vurduruyorsun merak ettim??

kızlar selam sabahtan durum sıkıntılıydı neyseki sonunda yaptı kaydirigubbakcemile3 zor uyuttum sizler nasılsınız kızlar

ay kızlar ben sizle lak lak yaprken bnm kız kaka yapmış rahatlamış yavrum
bende diyorum niye sesi çıkmıyo megersem işler karıştırıyomuşkaydirigubbakcemile3 hemen lovaboda yıkadım altını giydirdim mis gibi oldu kızım mıkırdanıyo şimdi bakayım

burcu slm cnm
sorma bunların hepsi numaracı bnkide öyle babayı görünce çok uslu kaydirigubbakcemile3
bana diyorki eşim hani sokak kadınları gibi bana numaramı yapıyon ay bütün gün durmadı hiç bişi yapmadımmı diosun bana diyor inandırmak ne ümkün..

knk benimkide sabahtan huysuzdu derdi belliymiş bir anda rahatladı kuzum
havalar çok sıcak kızlar evde otur otur sıkıldım valla

[k] {n} [k];7504190 .!.:
günaydın taze anneler..
biz kızımla kalktık mamamızı yedik emdik şimdi beşikte yatıyo bende odamı topladım çayı koydum babamız kalksında dışardan bişiler alsın die bekliyoruz evde bişe yok yemege...
bugün alışverişe çıkıcaz hihoyyyt kızıma bişilerde bakıcam ince bi hırka istiyorum inş. bulurum.. cumartesi adp. gidicez yigenimin sünneti var..

bnmkide öyleydi dün sorma ya ayakta uyuyo memede uyuyo beşige gidince uyanıyo çıldırdım dündelikafadulden
cnm bende emzirilmez die biliyorum hatta bana tembih bile ettiler sakın emzirme diye!!
sen yinede zorda olmadıkça emzirme bence çok zorlanırsan normal abdest alıp emzir..

günaydın cnm sagol a.s.maş. defnemize annesi büyüyo artık annesi..

cnm geçmiş olsun kızına ne iğnesii vurduruyorsun merak ettim??

cnm benim kız doğarken kakasını yutmuştu,6 gün yenidoğan yoğun bakımda kalmıştı,çıktıktan sonra sabah akşam antibiyotiğimiz vardı cnm:sinifsinif:

Kızlar içersi 28 derece oldu pişiyosss şimdi soydum kağanı tek zıbın giydirdim yine, off dr size klima için ne dedi kızlar, camları kapatıp açsammı acaba ya

Burcucum çok tatlı maşallah allah nazarlardan saklasın.Bence açma tatlı klimadan enfeksiyon kapabilir soğuk etkilemese bile sen yinede camla idare et.

X