Liposuction yaptran var m arkadalar?

lpg veya karboksiden fayda gördünmü .ben de 9 sene önce yaptırdım hayatımın en büyük hatası.artık mayo giyemiyorum.hep etekli mayo ile giriyorum denize.çok sarktı basen bölge sadece 1,250 gr alındı .hiç kiloda almadım 2 kg civarı.zaten oda direkt bele gitti.işte yağ hücreleri tam alınmıyormuş kalan hücreleri şişiyo tabi diğer yerler düz kalıyor.ne olcak böyle kalcam.ben çözüm bulamadım.lpg ye nekedar zaman gittin

merhabalar her keze
ilk defa böyle bi siteye üye oluyorum arkadaşlar bilmeden bi hata olursa uyarırsanız sevinirim şimdiden belirteyim

10 aydır liposakşın ameliyatını araştırıyorum ve para ayarlıyorum. para 1 aya kadar hazır. 5 tane doktorla görüştüm biride doçent doktordu. ama etraftan bazı olumsuz şeyler duyuyorum bu yüzden şu an tam bir kararsızlık içindeyim. en büyük korkum kilo alındığı taktirde yağların başka yerlere toplanması ve çukurların oluşması. bu ameliyatı olan varsa nooluuur nooluur bana bi akıl versin ya.:uhm:

canım ben çarşamba günü oldum hemde gögüs ameliyatı ile beraber en kötü yanı şu sıcakta korseyle oturuyorum ama ben 1997 yılındada yaptırdım ve asla pişman olmadım eger istersen özelden sana bilgi veririm doktorum süperrrrr

canım ben çarşamba günü oldum hemde gögüs ameliyatı ile beraber en kötü yanı şu sıcakta korseyle oturuyorum ama ben 1997 yılındada yaptırdım ve asla pişman olmadım eger istersen özelden sana bilgi veririm doktorum süperrrrr

sevgili tutuile bende cuma günü hem liposuction hem de göğüs küçültme ameliyatı olacağım.ruh halimdende anlaşılacağı gibi oldukça endişeliyim.sebebi daha önce hiç ameliyat geçirmemiş olmam ve tabi bir de ameliyat sonrası görüntümden dolayı pişmanlık yaşarmıyım korkusu.liposuction için bir sürü olumsuz yorum okudum ama bazılarıda son derece memnunlar.sen memnunmusun.daha öncede yaptırmışsın.neden tekrar yaptırma ihtiyacı duydun.bir de yapıldıktan sonra çok fazla şişlik oluyormu ve oluyorsa kaç güne kadar geçer.çok soru sordum biliyorum ama cevaplarsan sevinirim...

sevgili tutuile bende cuma günü hem liposuction hem de göğüs küçültme ameliyatı olacağım.ruh halimdende anlaşılacağı gibi oldukça endişeliyim.sebebi daha önce hiç ameliyat geçirmemiş olmam ve tabi bir de ameliyat sonrası görüntümden dolayı pişmanlık yaşarmıyım korkusu.liposuction için bir sürü olumsuz yorum okudum ama bazılarıda son derece memnunlar.sen memnunmusun.daha öncede yaptırmışsın.neden tekrar yaptırma ihtiyacı duydun.bir de yapıldıktan sonra çok fazla şişlik oluyormu ve oluyorsa kaç güne kadar geçer.çok soru sordum biliyorum ama cevaplarsan sevinirim...

canım ben 11 sene önce gögüs küçültmeyle beraber lipo olmuştum ama aradan 11 sene geçti ve 35 kilo aldığım bir hamilelik geçirdim hiç pişman olmadım doğumdan sonra 7 sne geçti gögüslerim illaki deforma oluyor gögüslerimi toparlarken lipoda yaptırdım çarşamba tyattım perşembe çıktım cuma günü markete gittim tek başıma cumartesi pazar denize ve piknige yarında yazlığa gidiyorum allaha şükür benim agrım olmadı çokta iyiyim ama sıcaklarda korse giymek zor şişme ve morluk bayagı oluyor ama tabiki geçecek onlar ama gögüslerde dikiş var bayagı buna hazırlıklı ol anlatabilirsem şöyle gögsün altından yarım ay şeklinde siyah uçların kenarları uç ile gögüs altı arasında tam bir t şeklinde psikolojini rahat tut ama derimki ben eger çok acil değilse eylülde yaptır sıcaklarda korse ve süyten olayı insanı çok yıpratıyor canım sormak istediğin soru olursa yardımcı olurum canım allah şifa versin

merhaba arkadaşlar bende 3 kasım 2006 da yaptırdım sonuçlarından çok memnun kalmıştım hatta inanamıyordum ne kadar zayıfladığıma e inceldiğime 6 litre yap bel karın be bacakiçlerinden alınmıştı.. ameliyattan 3 hafta sonra spora başladım düzenli 4 ay spor yaptım 2 ay dar bir ameliyat korsesi giydim sonuç mükemmeldi.. ama şimdi yani sporu bıraktım masa başı bir işe başladım rejim yapmadım ve şuan 80 kiloyum daha fazlasını geri aldım.. eğer ömrümce dikkat ederim diyorsanız tavsiye ederm ama yemeğe düşkünseniz yılda 3-4 milyar verir tekrar yaptırırım diyosanız bilmem resimlerimi ekliyorum .. doktorumu çok tavsiye ederim..

resmi kaldırıyorum..

Aybibik doktorun kim.? Resmlerini bana da özelden atarsan sevnirim. Teşekkürlerç

merhaba!karın ve belden liposactıon yaptırdım.bugun 10.günüm ve karnımda dalgalanma var.doktorum şişlikten dedi fakat ben yine de inanılmaz tedirginim.yaptıran arkadaşlarıma sormak istiyorum dalgalanma oldu mu sizde de?cvp please

merhaba!karın ve belden liposactıon yaptırdım.bugun 10.günüm ve karnımda dalgalanma var.doktorum şişlikten dedi fakat ben yine de inanılmaz tedirginim.yaptıran arkadaşlarıma sormak istiyorum dalgalanma oldu mu sizde de?cvp please

canım bende yaptırım ama yaklasık 20 gün oldu ama öyle sorunla karşılaşmadım hemen aklıma çökme geldi senin için çünkü lipoyu bütün olarak yapınca çökme olusurmuş dr söyledi aralıklarla yag alınırsa dalgalanma ve çökme olmazmış

merhaba yecan,
bende 10 gün önce liposuction yaptırdım.benimde bazı yerlerimde sert çıkıntılar var.doktorum normal olduğunu zamanla şişliklerin ineceğini,masajı ihmal etmememi söyledi.sende masaj yapıyormusun?bir de hangi doktora yaptırmıştın?

yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim.şişliklerden dolayıdır umarım.çok moralim bozuk.kafam hep orda:KK43:doktorumun adını özelden yazayım size.

ben yaptırmadım ama eski işyerinden biri yaptırmıştı sonuç bi felaketti.bacaklarına pedler bağladılar iltihap oldu.rezillik yaşadı yani.aradan aylar geçti acıları geçti ama bacakları dalgalı kaldı.ben yaptırmadım dedim ya ama gördüklerimden sonra tavsiye etmem

sanki şişlikle indikçe daha iyi görünmeye başladı.tam sonuç 2 ay sonra alınacakmış ben de o zamanı bekliyorum.umarım düzelir tamamen:KK43:karnım dümdüz duruyor ama mide kısmında selülit gibi pütürler var.bu durum sizde yok mu?off!

liposuction yaptıralı bugün tam 24.gün.doktorum 3,5 litreye yakın yağ aldığını söyledi ama her gün tartılıyorum hala operasyon öncesindeki kilomdayım.niye gitmiyor bu kilolar?ben de kafayı buna taktım...

ben de göbek va belimden şikayetcıyım yağ aldırmak istıyorum .Sen yaptırdın mı ha bı de ankarada gazı de kaca yapıyolar bılgınız varsa yazar mısın ..şimdiden teşekurler

merhaba yecan gecmiş olsun önce ..benım sorunum gobek ve belım cok kalın aldırmak istıyorum
ankarada gazı hastanesınde bu işi iyi yapan bı tanıdık dr varmı tabı ucretı ne kadar bılgın varsa benı cook sevındırısın

merhaba arkadaşlar bana cevap verirseniz cok memnun olurum.bu ayın sonunda hem liposuction hemde gögüs ameliyatı olucam.ve arkadasın dedigi gibi olumsuz sonuclar daha cok bu kadar kötümü oluyor sonrası.bel ve basen bölgemi inceltmemin tek yolu bu sanırım cünkü kendimi bildim bile li belimi inceltemiyorum ve kalçam geniş ya of...ne yapacagımı sasırmıs durumdayım .lütfen yaptıran tecrübeli arkadaslarımız bilgilerini paylasırlarmı....sonraki iyileşme süreci ne kadar mesela.benim ekime kadar vaktim var cünkü belli olmamalı..

selam yecan ben de karın ve belden yağ aldırmak istiyorum. hangı hastanayı hangı dr yı tavsıye edersın habı de tabı kac para oluyor şimdiden teşekkurler

selam papatya kıme ve nereye yaptırıyosun bılgı verır mısın ve ne kadara

ben de göbek va belimden şikayetcıyım yağ aldırmak istıyorum .Sen yaptırdın mı ha bı de ankarada gazı de kaca yapıyolar bılgınız varsa yazar mısın ..şimdiden teşekurler

merhaba balımm,
öncelikle kadınlar kulubüne hoşgeldin.ben liposuction yaptıralı bir ayı biraz geçti.şişliklerin çoğu indi ama doktorumun söylediğine göre tam sonuç yapıldıktan üç ay sonra belli olurmuş.gazide kaça yaptıklarını bilmiyorum.ben doktor nebil bozdoğana yaptırdım ve doktorumdan çok memnunum.sanırım bir an önce yaptırmak istiyorsun.yalnız şunu aklından çıkarma ilk bir ay gece gündüz korse takıyorsun ve bu sıcaklarda korse insanı çok rahatsız ediyor.eğer imkanın varsa bu işi sonbahara bırakmanı tavsiye ederim...

edit...................................

Son düzenleyen: Moderatör:
X