Aile Planlaması Yasmin mi? Myralon mu?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
ya kimse diane 35 kullanmadımı acaba .. banada ondan vermişti ama 1 hafta kullandım yorumları okuyunca korktum bıraktım ama sanırım her ilaçta yan etki oluyo boşuna bırakmışım galiba :s
en kısa zmanda alıp başlıcam tekrar..

kızlar myralon bi kaç aya kadar hiçbir yerde kalmıcakmış ama onun muadili olarak desolett veriliyomuş içeriği ve etkileri aynıymış...bilginiz olsun...

kızlar myralon bikaç aya kadar hiçbiyerde kalmıcakmış ama onun muadili olarak desolett veriliyormuş etkileri aynıymış bilginiz olsun..

merhaba arnıza yeni katıldım.myralon ile ilgili yazılarını okudum.ben çok memnunum.3 yıldır kullanıyorum.çok rahatım.6 ayda bir 2 ay ara veriyorum.doktorumun tavsiyesi tabiki bu.ama 2 ay bitene kadar zor dayanıyorum.bana çok iyi geliyor.ağrıyı sıkıntıyı azaltyor ve tüylerde azalma yapıyor.tabi bünye faktörünüde unutmamak lazım.

5 yıl boyunca myralon kullandım bıraktım ve 4 ayda hamıle kaldım o 4 ayıda bılerek bekledım ılac etkısı vucudumdan cıksın ve kotu bır sey olmasın dıye. cok memnundum hıc sorum yasamadım kılo almak falan bunlar bunye ısı bence bende aldım ama zaten vucudum buna uygun. unıversıte hastanesınde dr onu onermıstı. ondan once bır surede saglık ocaklarının ucretsız olarak dagıttı ılacı kullanmıstım oda ılk 1 ay kadar lekelenme yaptı sordum normal dedıler sonrada gectı

ultrasonda kiste bakıyorlar sanırım ama bunda doğum kontrol hapının ne etkisi var ki?ben gittim tahlil falan yapmadılar,sadece ultrasona girdim 2 dk baktı hemen yasmin kullan dedi

aynen bende de bu şekilde olmuştu

X