erkek bebek isimleri?

melek82

Guru
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
146
2
41
merhaba arkadaşlar allahın izniyle bir oğlum olacak. ama eşime isim beğendiremiyorum aklınıza gelen, beğendiğiniz isimleri yazarsanız sevinirim tabi anlamlarıyla. eşim tarık diyo başka bişe demiyo onu da ben çok istemiyorum alternatif arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

hmm benim oğlum olursa ( ki çok erkek çocuk istiyorum ) aşağıdaki isimlerden birini koyardım:

arda, arslan, bartu, görkem, yağız

benım oğlumun adı berkay:) ben gökçen istemiştim ama babası berkay koydu:)

ya konu ile alakalı değil ama hamile birini yakalamışken, göğüslerde belirginleşen mavi damarlar ne anlama geliyor, hamile olabilir miyim acaba, sende o tür belirti oldu mu

canım benimde oğluşum olacak, şurda 25 günden az kaldı allahın izniyle ve ben yakışıklımın adını EFECAN koyacağım öpüyorum seni............

kızlar doktorum 2,5 aylık hamileyim kız çocuğun olcak dedi %10 yanılma payım var dedi.çok ilginç bu kadar erken zamanda kız çocuğu demesi demi

yaser bolluk varlık zenginlik arapça
esad oldukça mutlu,çok hayırlı arapça
kayra Allahın lütfu
eymen daha uğurlu arapça
bide doruk,poyraz ve özellikle deniz ismine bayılıyorum...

yiğit efe (ikisi beraber)
kayrada çok hoşuma gidiyo Allahtan gelen lutuf demekmiş
bie nogay var oğlumuz olursa onu koyarız derdi erkek arkadaşım

eltim 1 hafta oldu doğum yapalı erkek bebeği oldu
adını ASAF EYMEN koydular
kendisi ÖMER ASAF koycaktı ancak baba Asaf Eymen koydu
Asaf :1. Vezir. 2. Erdem, ileri görüşlülük, yönetimde başarı. Hz. Süleyman'ın ünlü veziri. Süleyman (a.s.)'ın en çok güvendiği kişiydi. Neml suresinde anlatılanlar Asaf üzerine yorumlandı. Daha sonra padişahın vezirlerine Asaf unvanı verildi. Kökeni: Arapçadır.

Eymen: 1. Daha uğurlu, çok talihli, hayırlı, kutlu. 2. Sağ taraftaki. Eymen b. Hureym:. Sahabedendir. Mekke'nin alınışı sırasında müslüman oldu. Babası ve amcası Bedir şehitlerindendir. Hadis rivayctiylc ün kazandı. Kökeni: Arapçadır

benim oğlum olursa adını YAHYA koymak isterim
Yahya: 'Allah lütufkardır" anlamında. Kur'an-ı Kerim'de 5 yerde ismi geçen ve Zekeriyya (a.s.)'nın oğlu olan peygamber. Kökeni: İbranice

benim aklimda olan isimler arda, tugra, aras, ayaz.

eymen ismi da hosuma gitmeye basladi ama soylemesi biraz zor gibi geldi.

canım eşin kafaya takmışsa koyar beğendiremezsin ama tabi dnemekte yarar var
benim oğlum alperen yiğit efe ege alper...

X