kulaktan atesölcer

kızlar kulaktan ates ölcer kullanan varmı memnunmusunuz?bende almayı düşünüyorumda sorayım dedim:kahve:

hiç gerekli birşey değil inan bana. bizde braunun ki var ama zaten 6 yaşından küçük çocuklarda gerçek ateş değeri kulaktan ölçülemiyormuş bizim ölçtüklerimiz yaklaşık değerler oluyor. ben makattan ölçemem sanıp kulaktan ölçer aldırtmıştım bir tanede normal makat yada ağızdan ölçülenden aldık o daha hassas.

ben kullanıyorum canım çokda memnunum, doğumda hastanede hep kulaktan ölçmüştü doktorlar bende evde öyle devam ettim, bende ağızdan ölçen emzik gibi olanda var ama pek güvenilir değil o, çok yanıltıcı bebek emdikçe yükseli rakam, bende artık sadece kulaktan bakıyorum

biz de de iki tane var biri felixin biri de arzum bebbe,bebbe verdiğimiz bir siparişle yanlışlıkla geldi ama geri iade etmedik o daha kullanışlı...

bende yeni aldım henuz arkasdas tavsıyesı uzerıne makattan ölçer cihazlar daha ucuz amam kulaktan ölçerlerı hastanelerde dr lar kullandıklarına göre bende evde kullanabılır dıye duğunup aldım. başka da bı alet almadım. eger kulaktan ölçerden memnun kalmazsam makattan vs ölçen aletlerı alırım. fıyatları kaulaktan ölçere göre daha ucuz zaten.

bende yeni aldım henuz arkasdas tavsıyesı uzerıne makattan ölçer cihazlar daha ucuz amam kulaktan ölçerlerı hastanelerde dr lar kullandıklarına göre bende evde kullanabılır dıye duğunup aldım. başka da bı alet almadım. eger kulaktan ölçerden memnun kalmazsam makattan vs ölçen aletlerı alırım. fıyatları kaulaktan ölçere göre daha ucuz zaten.

arkadaşım memnun kalırsın tabiki kullanışlı pratik iki saniyede çocuğunu rahatsız etmeden ölçebiliyorsun ama bebeğinin ateşi kulaktan ölçtüğünde 37.5 gösterdiğinde mutlaka makattan da ölçmekte fayda var. ben kendim denedim kulaktan 37.6 idi makattan 38.2 iyi. 38 derecenin üstüne fitil kullanıyoruz kulaktan ölçtüğüme güvenip fitil yapmasam belki farkına varmadan ateş dahada yükselebilirdi. Demek istediğim buydu.
birisi150 ytl birisi 4 ytl arada çok fark var.
benim param çok onuda alırım bunuda alırım diyenler benim gibi alsınlar ama eksikliği hissedilebilecek bir alet değil. 4 ytl lik olanın sonucu daha güvenilir. Ben aldım pişmanım demiyorum günlük ateşini onunla ölçerim ama ateşlendiğinde kontrol amaçlı öbürünüde kullanırım.
benimki bundan http://www.bebekmarket.com/magaza/product_info.php?products_id=961
Ayrıca kulaktanölçer alanlar mutlaka ekranı ışıklı olanları tercih ederseniz geceleri ışığı açmadan kullanırsınız daha işinize yarar.

Son düzenleme:
arkadaşım memnun kalırsın tabiki kullanışlı pratik iki saniyede çocuğunu rahatsız etmeden ölçebiliyorsun ama bebeğinin ateşi kulaktan ölçtüğünde 37.5 gösterdiğinde mutlaka makattan da ölçmekte fayda var. ben kendim denedim kulaktan 37.6 idi makattan 38.2 iyi. 38 derecenin üstüne fitil kullanıyoruz kulaktan ölçtüğüme güvenip fitil yapmasam belki farkına varmadan ateş dahada yükselebilirdi. Demek istediğim buydu.
birisi150 ytl birisi 4 ytl arada çok fark var.
benim param çok onuda alırım bunuda alırım diyenler benim gibi alsınlar ama eksikliği hissedilebilecek bir alet değil. 4 ytl lik olanın sonucu daha güvenilir. Ben aldım pişmanım demiyorum günlük ateşini onunla ölçerim ama ateşlendiğinde kontrol amaçlı öbürünüde kullanırım.

Ayrıca kulaktanölçer alanlar mutlaka ekranı ışıklı olanları tercih ederseniz geceleri ışığı açmadan kullanırsınız daha işinize yarar.[/QU

Makattan ölçeri kullanan arkadaşlarım benı kulaktan ölçere yönderdıkelerı için aldım. dedıgım gıbı henuz dogum yapmadıgım için kullanmadım ama aynı ürün makattan ölçen arkdaşalarda benımle beraber aldılar memnunlar. ustelık 150 cıvarı bı fiyat degıldı aldıgımız.
haklısın eksikliği cok hıssedılecek bır alet degıl. Allah ihtiyac duyurmasın:Saruboceq:
Ateş tehlıke oldugu ve kardeşimi ateşli hastalıkalrdan kaybettıgım için cok korkuyorum. onun için ateşli ilgili herşeyi temın etmeye çalışıyorum.:1no2:

Makattan ölçeri kullanan arkadaşlarım benı kulaktan ölçere yönderdıkelerı için aldım. dedıgım gıbı henuz dogum yapmadıgım için kullanmadım ama aynı ürün makattan ölçen arkdaşalarda benımle beraber aldılar memnunlar. ustelık 150 cıvarı bı fiyat degıldı aldıgımız.
haklısın eksikliği cok hıssedılecek bır alet degıl. Allah ihtiyac duyurmasın:Saruboceq:
Ateş tehlıke oldugu ve kardeşimi ateşli hastalıkalrdan kaybettıgım için cok korkuyorum. onun için ateşli ilgili herşeyi temın etmeye çalışıyorum.:1no2:[/QUOTE]

başın sağolsun arkadaşım . allah bebekelerimize bize bağışlasın. işallah bebişini sağlıkla kucağına alırsın allah hastalıklardan korusun

1.5 aylık mı hamilesin takvimden öyle anladım ama :)

kulaktan ates olcerlerın pek guvenılır olmadıgını duymustum.arkadaslar dijital koltuk altından ates olcerler var,en ıyısı onlar bence.hatta bakabıldıktn sonra en guvenılır olan normal olanlar.gunluk olctugunuzde kac cıkıyor bebeklerınızın atesı?

koltukaltndan olandan var bende ama cok uzun sürede ölcüyor oglum kolunu kıpırdatıyor aglıyor zor oluyor 2.ay asımızdan sonra biraz ates oldu zor ölctüm kolunu oynattıgından arka arkaya ölctükce farklı degerler cıktı normalde atesı yokken 36.5 civarı cıkıyor atesı avrkende 37.6 dı yarım ölcek surup içirdim düştü ates makattan olan nasıl kullanılıyor nedkar sürede ölcüyor cocgun canı yanmıyomu

koltukaltndan olandan var bende ama cok uzun sürede ölcüyor oglum kolunu kıpırdatıyor aglıyor zor oluyor 2.ay asımızdan sonra biraz ates oldu zor ölctüm kolunu oynattıgından arka arkaya ölctükce farklı degerler cıktı normalde atesı yokken 36.5 civarı cıkıyor atesı avrkende 37.6 dı yarım ölcek surup içirdim düştü ates makattan olan nasıl kullanılıyor nedkar sürede ölcüyor cocgun canı yanmıyomu

haklısın,koltukaltından bakarken bıraz beklemek gerektıgı ıcın zor oluyor ama en guvenılır olan o.makattan hıc bakmadım,bakmam da,yazık ya.benım oglumun normalde 36.5-36.7 cıkıyor.

kızlar kulaktan ates ölcer kullanan varmı memnunmusunuz?bende almayı düşünüyorumda sorayım dedim:kahve:

canim benim doktorumda kulaktan ölçer kullaniyor hemen bende temin ettim braun un çok güzel....bu koltukalti ölçenleri ebbeğim tutmuyor ve doğru sonuç alamiyorum ama kulaktan ölçer 2 sn de sonuç veriyor

Bizde braunun kulaktan ateş ölçerini kullanıyoruz çok memnunuz. Çok kısa sürede sonuç veriyor. Özellikle uyurken ateşinden şüphelendiğinde rahatsız etmeden ateş ölçülebiliyor. Ama herkesin evinde diğer dereceden de bulunmalı bence. Çünkü en doğru sonucu her zaman popodan bakılan ateş veriyormuş.

Ateş tehlıke oldugu ve kardeşimi ateşli hastalıkalrdan kaybettıgım için cok korkuyorum. onun için ateşli ilgili herşeyi temın etmeye çalışıyorum.:1no2:

başın sağolsun arkadaşım . allah bebekelerimize bize bağışlasın. işallah bebişini sağlıkla kucağına alırsın allah hastalıklardan korusun

1.5 aylık mı hamilesin takvimden öyle anladım ama :)[/QUOTE]

amin arkadasım. bır 1.5 ayım kaldı. belkı de daha az cunku 3 hafta aramız olan arkadasımdan daha ırıyım hem ben hem bebişim:1shok: benı görenler kac gunum kaldıgını soruyoo .:dilcikar: bu arada hayırlı ramazanlar a.s

bence çok gereksiz benim braununki var hep az ölçüyor koltukaltından ölçtügüm daha dogru

X