Erkekler

lalsuu

lalsu
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2007
861
104
eşler neden bir tartişma olduğunda hemen benimle evlendiğine pişmanmısın yada biz anlaşamıyoruz boşanalim der?

(bu arada gerçekdende burdaki özel olan tüm kadınlara birlikleri ve destekleri için teşekkür ederim):eek:

Bence isteyerek söylmezler sinirdrendir ama kötü bir sonuç doğurabilir bunu yapmamak lazım öfkelenince susmak şart.

Kavga ederken söylediğiniz sözler önemlidir. Eğer kavga esnasında eşinize onunla evlendiğiniz için pişmanlık duyduğunuzu veya bekarken elinizde olan imkanların evlendiğinizde olmadığını ima ediyorsanız tabiki bu soruyu sorar size.
Erkeklerin bazı ilginç huyları vardır. Ben 18 yıldır anlayamadım tam olarak. Ama öyle her kavgadada boşanalım demek olmaz.

eşler neden bir tartişma olduğunda hemen benimle evlendiğine pişmanmısın yada biz anlaşamıyoruz boşanalim der?

(bu arada gerçekdende burdaki özel olan tüm kadınlara birlikleri ve destekleri için teşekkür ederim):eek:

Kavga anında sinirle dahi olsa zırt pırt boşanalım, anlaşamıyoruz diyen çiftlerin evliliklerinin asla sağlıklı bir şekilde yürümeyeceğine inanırım..
İnsan bilinçaltında bile olsa ara sıra düşünmediği birşeyi kavgada söylemez...

14 yıllık evliliğim süresince tabiki tartışmalarımız oldu ama,
pişmanlık yada boşanmak kelimesi ağzımızdan çıkmadı...
o kadar kolayda çıkmamalı diye düşünüyorum...
sakız gibi her lafın sonunda söylenirse,evliliğin bir anlamı,bir ciddiyeti kalmaz diye düşünüyorum...
sevgiler...

14 yıllık evliliğim süresince tabiki tartışmalarımız oldu ama,
pişmanlık yada boşanmak kelimesi ağzımızdan çıkmadı...
o kadar kolayda çıkmamalı diye düşünüyorum...
sakız gibi her lafın sonunda söylenirse,evliliğin bir anlamı,bir ciddiyeti kalmaz diye düşünüyorum...
sevgiler...

aynen katılıyorum canım çok doğru söylemişsin1:lepi:Şenizlülülülülülü:nazar::enbuyukkk::smiley-cool:

evet bazen sinirle eşimizinde canını acıtmak için boşanalım pişmanım gibi laflar ediyoruz çok yanlış.

ben eşimden asla böyle şeyler duymadım
ama ne yalan söyleyim bazı kavgalarda ben boşanalım dedim
ama kavgaların şiddeti çok büyüktü
sinir krizi geçirdiğim bazı kavgalarda dedim

14 yıllık evliliğimde son 1,5 yıldır kavga etmeye başladık ve eşim hemen her kavgada
olmuyor ne olacaksa olsun yapamıyoruz boşanalım demeye başladı bende
buna çok üzülüyorum olmuyorsa olmuyor ama iki çocuğum için üzülüyorum

X