Lapiden Tüy Dökücü Krem Kullanan Var mı?

Tüy dökücü kremleri genital bölgeye uygulamayın diye yazar açıklamalarda. Belki hassasiyet olabilir.
Bu ara veet'in kokusu fena değil,iyi maskelemişler kokuyu, kokudan rahatsızsan veet'in hassas ciltler için olan tüy dökücü kremini önerebilirim...

Hiç biri genital uygulama tavsiye etmiyor. Nedenini bilmiyorum. Veet web sitesinde genital uygulanabilir demiş. Ben mesaj atıp sordum. Uygulanmaz dediler.

Lapiden tüy dökücü kremi genital bölgesine kullanan varmı?
ben 1 kez kullandım canım ama tavsiye etmem hiçde etkili olmadı yetmezmiş gibi çok keskin ve kötü kokuyor artı hassas bi bölge olmasından heralde epey bi yanma olmuştu bende
aslına bakarsan ben o ürünü bir daha hiç bir yerime sürmem sonuç yok bi kere ağda istemiyorsan jilet yap ama o ürünleri cildinde kullanma derima.s.

ben kullandım tecrübelerimi de yazdım.. veet tüy dökücü köpük başlığında vardır.. çok uzun yazmıştım da üşendim şimdi :) ama kısa ve öz bişiler sölemek gerekirse,çok mecbur kalmadıkça kullanma derim..

başlığı buldum : Veet® Tüy Dökücü Köpük Hakkında Bilinmeyenler Gün Işığına Cıksın !!!

Ben lapideni kullanıyordum veetten önce, kesinlikle bin kat daha iyi. Evet kötü kokuyor ama en azından alıyor.

kızlar bu tüy dökücü kremler henuz yüzeye çıkmayan ,kısa olan tüylerin alınmasında etkili mı yanı köklerini dışarı çıkartıyor mu tüyleri yoksa uzayanlar için mı uygulanıyor?

kızlar bu tüy dökücü kremler henuz yüzeye çıkmayan ,kısa olan tüylerin alınmasında etkili mı yanı köklerini dışarı çıkartıyor mu tüyleri yoksa uzayanlar için mı uygulanıyor?

kökler oldugu yerde kalıyor
yüzeydekileri jilet gibi alıyor

evet bende kullandım 2 kez mecburen,jilet görevi görüyo kökler içte kalıyor kara kara duruyor oda,sadece acil durumlar için iyi meselaben uzun zamandır alamıyordum uzadı falan adet olaağım bir iki güne diye hemen uyguladım uğraşacak vaktim yoktu.bu gibi durumlarda iyi sadece..

bende kullandım lapideni ama eğer krem kullanacaksan veet al hem tamamen alıyo hemde çıkması lapidene göre daha uzun sürüyo ve gerçekten veet pürüzsüz yapıyo

X