Çatlaklar Doku Kremi ile Çatlaklara Kesin Kez Çözüm...

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
kızlar bende önceden hiç takmazdım çatlaklarımı kalçamda ve birazda göğüslerimde var.acaba madecassol ve acnelys iyi mi bazıları çok iyi bazıları hiç bişeye yaramıyor diyorlar.ben yine de bi denemek istiyorumda nasıl kullanıcam.ne oranlarda karıştırıcam,ya da önce birini sürüp sonra birini mi sürcem, günde kaç kere ve bunları kullanırken kesede mi yapmalıyım önceden hiç kullanmadım. herkes geçmez diyordu öyle bi araştırınca rastladım bu siteyede yardımcı olursanız çok sevinirim=)

Bu krem sadece pembe renkli yeni oluşmuş çatlaklarda işe yarıyor. derin çatlakları maalesef geçirmiyor :KK43:

ben internetten de çok araştırdım ama doku kremini bulamadım bir de bu kremi eczaneden mi temin edicez yoksa her yerde satılıyor mu uzmanlar hep eczane ürünleri kullanın der... lütfen bu konuda soruma cevap verirseniz çok sevinirim

ya kızlar benim soruma neden cevap verilmiyo kilo çatlaklarına bi faydası yok mu yoksa :KK43: cevap bekliyorum ona göre alacam ilacı

tatlım çatlağın neden oluştuğunun önemli olduğunu sanmıyorum çünkü sonuçta herşekilde alt derideki yırtılmayla oluşuyor. burda önemli olan çatlağın neden oluştuğu değil bence senin cilt tipin çünkü her tedavi herkeste aynı etkiyi göstermemiş forumlardan okuduğum kadarıyla.. benimde çatlaklarım var inşallah bende başlayacağım bu kreme

Arkadaşlar bakın yüzüm yandı ve doktor doku tedavisi için bir krem verdi o ara mart ayında yan, eczanelerde stoklar tükenmişti ben bepanten ile geçirdim ama şimdi adını söyleyeceğim krem 3-4 ytl birşey reçetesizde alabiliyorsunuz. Ben başlıyorum. Yan etkisi yok çatlaklara iyi geldiği zaten prospektüs bilgilerini vereceğim sizde internetten adını yazınca çıkıyor bilgileri orada göreceksiniz meme başı gibi çatlaklarda birebir etkili.

MADECASSOL 40 MG. (Bağ dokusu oluşumunu hızlandırarak aşağıdaki durumların tedavisinde kullanılır: Lokal deri ülserleri, meme başı çatlak ve yaraları , küçük cerrahi müdaheler, perine yırtılmaları, epizyomotiler ve sünnet sonrası yara iyileşmesinde oluşacak epitelizasyonun hızla ve düzenli gel,işmesinin sağlanması.Yüzeysel 2. derece yanıklarda,radyoterapi sonrası görülen radyo-epidermitis tedavisinde.)

UMARIM FAYDA GÖRÜRSÜNÜZ. Cildiye doktoruna sorabilirsiniz. ben genel cerrah ve cildiye doktorlarına sorarak aldım.:teytey:

merhaba canım çatlakların ne ölçüde iyileşti bende bu kremi kullanmaya başalayacağım.. ne şekilde kullandın ve ne kadar süre kullandın biraz bahsedebllir misin ? beyazlamış çatlaklarda da etkisini gördün mü bunun yannında başka bi ürün daha kulandın mı mesela.. teşekkkürler..:)

Ben bacaklarımdaki çatlaklarda kullanıyorum ve gerçekten işe yarıyor.
mrb cnm catlaklar ne durumda gitti mi ben kullandım kollarımda yanık etkisi yaptı şişti kollarm gecenin 1inde sıtma falan tuttu yanık yüzünden cok kötü oldum yaa yanlıs kullandım galibaaa :KK43:(

kızlar merhaba yeni katıldım 2 yıllık anneyim halinize şükredin benim karnımda bacaklarımda göğsümde bir çatlaklar var düşmanıma vermesin bu dediğiniz ilaçlardan alıp deniyicem ve size burdan haberdar edicem

madecassol+acnesyl+hameltan ve kantaron yağı karışımın cildi çok düzelttiği leke ve çatlatları iyileştirdiğini duydum. deneyipte iyi sonuç alan tanıdıklarımda var. ben de çatlaklarım için kullanıcam ama su an lazer epilasyon yaptırıyorum. tüyleri güçlendirimesinden korkuyorum. bağ dokuyu güçlendirici ve üst deriyi yenileyici kremler. acaba tüylenmeye etkisi olur mu? bu konuyla ilgili bilgisi olan var.

madecassol+acnesyl+hameltan ve kantaron yağı karışımın cildi çok düzelttiği leke ve çatlatları iyileştirdiğini duydum. deneyipte iyi sonuç alan tanıdıklarımda var. ben de çatlaklarım için kullanıcam ama su an lazer epilasyon yaptırıyorum. tüyleri güçlendirimesinden korkuyorum. bağ dokuyu güçlendirici ve üst deriyi yenileyici kremler. acaba tüylenmeye etkisi olur mu? bu konuyla ilgili bilgisi olan var.

canım ben sadece madecassol kullanıyorum ve tek başına bile etkisi var ayrıca tüylenme falanda olmadı bende

slm arkadaşlar ben 21 haftalık hamileyim ve özellikle bacaklarımda çatlakar var denemk isitiyorum şahsenn..

canım ben sadece madecassol kullanıyorum ve tek başına bile etkisi var ayrıca tüylenme falanda olmadı bende

tüylenme olmaması beni çok seviindirdi. lazer epilasyon yaptırıyorum boşa gitmesinden korkuyodum. ben de hemen başlıycam kullanmaya. herkese de gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. benim gördüğüm kişinin cildi bebek poposu gibi olmuştu. ama kendisi tüysüz biri olduğu için kendisini tüylenme konusunda referans almadım.

merhaba kızlar bende buranın yeni üyesiyim ve benimde çatlaklarım var malesef ergenlikten kalma 22 yaşındayım ve bir çok şeyi denedim ama hiç bir krem ve yağ etkili olmadı şimdi bebak acı badem sütünü kullanıyorum 2 hafta oldu kulanalı nemlendirmesi güzel bunu 3 ay falan kulanmak gerekiyormuş bende daha net bir sonuç yok ama küçük de olsa bir değişiklik var bakalım iyi gelirse yazarım inşallah hepimizin en ufak bir çatlağı kalmaz.. aminnnn
bir şey daha söyleyeyim ne sürerseniz sürün mutlaka masaj yapın 15 dk eczacı bir abla söylemişti bana bunu masaj kan dolaşımı hızlandırdığı için daha iyi sonuç alabilirmişiz.

arkadaşlar benim çatlaklarım 6 yıllık falan o madecassol ve acnesyl i kullanmak istiyorum ama soyuldığunda yada kızarma morarma da acı ağrı sızı yapıyor mu siz de yaptı mı

X