Çatlaklar Doku Kremi ile Çatlaklara Kesin Kez Çözüm...

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
bende öyle çatlak yok sadece sol bacağımda hafif 4-5 cm uzunluğuna çatlağım var iyi gelirmiki gerçkten denemeye değer bence.
günde kaç kere kullanıyorsun ebrucan??[/QUOTsabah akşam birer defa sürüyorsunuz. Ve emin olun geçer

canım çatlaklar ne alemde bilgi verırsenız sevıncezz vallaaaaaaa

ben bu kremlerı bıraktım arkadasım bı karısım yaptı 10-15 gun oluyo kadar oluyor onu kullandım suan ctlklarıma dıkkatlı bakmadıgım surece gorunmuyolar sahılde sıkılmadn dolasıyorum cok mutluyum kurtuldum kızlar gecmez dıye bısı yok gecıyoo sakın vazgecmeyın ben kurtdum darısı basınızaaaaaa:enbuyukkk:

evet bence de dream rage arkadaşımız içeriğini yazmalı,bizi arkadaşınızla görüştürmenize gerek yok ondan sadece içeriği öğrenseniz büyük bir iyiylik yapmış olursunuz bu dertten muzdarip kaç kişi var sitede ,size dua ederiz:KK43:

evet arkadaşım dream rage konuyu güncelliyorum bak ne olur söyle şu karışımı çok büyük sevap kazanırsın

şu çatlaklara kesin bir çözüm yokmudur ben kulanıyorum madecassol ve acnelyseyi bide bepanthen iyileşme var ama daha çabuk ve kesin bir çözüm yokmuu arkadaş var demiş hatta bana bir msn adreside verdi ekledim ama hala açan falan yok :KK43:( bir arkadaşda başka bir sitede birlosyonunbir haftada etki ettiğini söylemişti firmasını buldum ankarada aradım firma gönderecekti bana ama malesef gönderecek arkadaşla sorun yaşadım onuda alamadın anlayacağınız off offf :KK43:(

:1hug:dream rage arkaaşımız aranıyor hadi bak 2 gündür bekliyoruz karışımı yazman için :teytey:
bu konu bayanlar için çok önemli sana özelden de msj attım ama cevap yok lütfen güzelim şu konuya bi açıklık getirsenağlama

evet doktor kaşıntının iyi olduğunu söylemişti çünkü yenileniyorya ondan dolayı imiş

(ecevv olan ismimi değiştirdimm) inş cilt kendını yenilesinde kaşintiya razıyım ben kızlar bu arada gögsümdede çatlak olmuştu kılo alip vermektem biraz kızarıklık yaptı ama kapatı çatlakları bu karışımı merak ettım bende mirmirmirmir

evet dream rage lütfen yazıver şu karışımı rica ediyoruz,arkadaşlar ben 2 haftadır çatlaklarımla uğraşmaya başladım biliyorum epey geç kaldım ama size biraz sonuçlardan bahsetmek istiyorum yaptığım uygulamalar sonucu cildimin çok güzelleşti ve çok elastike oldu ve çatlaklarda hafifleme var ama ben tamamen geçiren bir çözüm arıyorum gerçi daha çok erken ama iyi sonuç alırsam uygulamalarımdan kesnilkikle bahsedeceğim bu arada çatlaklara kesin iyi gelen ve silgi gibi silen bir lazer sistemi var palomar lazer ,ilk görüşme ve seans sanıyorum ücretsiz ama diğer türlü seansları çok pahalı yalnız 2 en fazla 3 seans yapıyorlarmış ama dediğim gibi pahalı hatta pek çok ünlü de gidiyormuş,yani kesin bir sonucu var eğer bilgilienmek isterseniz şu linki bir inceleyin

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör:
bu arada prensesa arkadaşımız acıbadem sütünden bahsetmişti arkadaşım kullanmaya başladınmı ya da kullanan arkadaşının yorumları neler kaç günde geçti biraz bilgi verrimisin

bu arada prensesa arkadaşımız acıbadem sütünden bahsetmişti arkadaşım kullanmaya başladınmı ya da kullanan arkadaşının yorumları neler kaç günde geçti biraz bilgi verrimisin

cnm ben daha kullanmaya başlamadım şu madeccosol bitsin iki tüp almiştim bitsin ondan sonra acıbadem sütüne başlıcam kullananlar varsa paylassın lütfen bu arada lazer kesin çözüm yolu diye duydum ama çok pahalı

Son düzenleme:
cnm ben daha kullanmaya başlamadım şu madeccosol bitsin iki tüp almiştim bitsin ondan sonra acıbadem sütüne başlıcam kullananlar varsa paylassın lütfen bu arada lazer kesin çözüm yolu diye duydum ama çok pahalı

prensesacım canım sen daha önceki yazında bir arkadaşının acıbadem sütüyle izlerinin dahi yok olduğunu söylemiştin acaba arkadaşının çatlaklarını kaç günde kapattı ve de acıbadem sütü şu eczanelerde satılan değil mi acaba canım bilgi verirsen çok sevinirim

canım bu arada medacassolu günde kaç kez kullanıyorsun ve de gözle görülebilir bir değişme düzelme oldu mu?

MADECASSOL ben bu kremi doğum yaptığımda göğüs ucuma sürüyordum dr vermişti hem göğüs ucu yara olmasın diye hemde aynı zamanda bebek ağzında pamukçuk oluşumunu engelliyomuş. gerçekten hiç böyle problemler yaşamadım.

prensesacım canım sen daha önceki yazında bir arkadaşının acıbadem sütüyle izlerinin dahi yok olduğunu söylemiştin acaba arkadaşının çatlaklarını kaç günde kapattı ve de acıbadem sütü şu eczanelerde satılan değil mi acaba canım bilgi verirsen çok sevinirim

cnm 2 ay boyunca düzenli olarak sabah akşam masaj yaparak kullanmış kozmetik mazemeleri satan yerlerdede var hanı reklam olmaz inş bebak varya onlardan ben en son baktıgımda baya geçmişti belli bile değildii çok hafif izle kalmiştı

cnm ben sabah akşam kullanıyorum bazen sadece akşamları unutuyorum çünki baya gösümdekiler 5 günde kapandı ben bile inanamadımm:1shok: bacaklarımdakini annem bile farketti kapanma var en azından elimı sürdüğümde o çatlak arasındaki boşlukları hissetmiyorummkaydirigubbakcemile2

Arkadaslar hamileler kullanabilirmi bu kremi .ben 2 aylik hamileyim ama gobegim acayip

kasiniyo .bebeyagi denedim oda kizariklik yapdi kucuk kucuk sivilce gibi onuda kesdim.badem yagindan korkuyorum tuylenme yapar diye

madecassol u denemek istiyorum catlak olusumunu onlemek icin ve bepathene kremi de
catlak baslamadan once kullanip sonrasinda sonuc alan var mi hamilelikde kullanila bilir mi

deneyimi olanlar yazarsa tesekkur ederim herksea.s.

bu çatlaklar genetik diyolar ama hiç ilgisi yok benım annemde bir tane çatlak yookk :bbo:hamileyken hergün krem sürdüm diyor(hanı şu mavı ambalajı herkezın bildigi bi krem varya) reklam olmasın diye adını yazamıyorumşutarafagitti

kızlar bu çatlakların içi kırprımızı oldu fena kaşiniyor kaşiti tamam da kırmızılık neden bilen varmııCADIARZU

cnm sıtede ısım wermek yasak degıl yazabılırsın cnm ben ılk kez duydum kasınıtyı ama kızarılıklık yada morluk olur zaten

X