Çatlaklar Doku Kremi ile Çatlaklara Kesin Kez Çözüm...

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

poyyeb

2. dereceden bilinmeyenim :)
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2008
989
500
Arkadaşlar bakın yüzüm yandı ve doktor doku tedavisi için bir krem verdi o ara mart ayında yan, eczanelerde stoklar tükenmişti ben bepanten ile geçirdim ama şimdi adını söyleyeceğim krem 3-4 ytl birşey reçetesizde alabiliyorsunuz. Ben başlıyorum. Yan etkisi yok çatlaklara iyi geldiği zaten prospektüs bilgilerini vereceğim sizde internetten adını yazınca çıkıyor bilgileri orada göreceksiniz meme başı gibi çatlaklarda birebir etkili.

MADECASSOL 40 MG. (Bağ dokusu oluşumunu hızlandırarak aşağıdaki durumların tedavisinde kullanılır: Lokal deri ülserleri, meme başı çatlak ve yaraları , küçük cerrahi müdaheler, perine yırtılmaları, epizyomotiler ve sünnet sonrası yara iyileşmesinde oluşacak epitelizasyonun hızla ve düzenli gel,işmesinin sağlanması.Yüzeysel 2. derece yanıklarda,radyoterapi sonrası görülen radyo-epidermitis tedavisinde.)

UMARIM FAYDA GÖRÜRSÜNÜZ. Cildiye doktoruna sorabilirsiniz. ben genel cerrah ve cildiye doktorlarına sorarak aldım.:teytey:

Ben bacaklarımdaki çatlaklarda kullanıyorum ve gerçekten işe yarıyor.

hamililelikten kalan çatlaklara iyi geliyormu
benim karnımda ve bacaklarımda var

Evet canım zaten doktor üst deri iyileştirmesi diye vermişti çatlaklar için çogu kadın kullanıyormuş. Ayrıca yeni yanıklarda kalan izleride geçeriyor bence dene.

nasıl yani şimdi kilo aldığında oluşan çatlaklardan bahsediosun di mi? işe yarıosa ben de kullanıyım başka deneyen var mı ki? bide ne kadar sürede geçirio?

yarın ılk ısım almak olucak. ucuz ve zararsız denemekte fayda var umarım ıse yararrr

ebrucncyln sorum garip olacak ama bu ilaç kilolar yüzünden oluşan çatlaklarada iyi geliyormu kilo çatlaklarınıda geçirirmi sence .birde nekadar süre kullanmak ve günde kaç defa bu kremi sürmek gerekiyor .bilgilendirirsen sevinirim.

ya çok teşekkürler inannın artık birisinin şu iğrenç çatlaklara gerçek bi çözüm bulması gerekiyo en büyük derdimiz düşünsenize ben 25 yaşındyım be nkendimi bilddim bileli çatlaklarım var çocuk doğurmaya çok korkuyorum ya daha beter olursa diye :KK43:(((

ben bu kremı yaklasık 1 haftadır kullanıyorum duzenlı olarak surudugum bölgedeki çatlaklarda kapanma oldu devam edıcem tavsıye edılır BU ARADA Bİ ARKADAŞIM ACIBADEM SÜTÜYLE ÇATLAKLARINDAN KURTULMUŞ HERGUN DÜZENLI SUREREREK İZ BİLE YOK bu kremı bitirim ona geçeçicem

ya kızlar benim soruma neden cevap verilmiyo kilo çatlaklarına bi faydası yok mu yoksa :KK43: cevap bekliyorum ona göre alacam ilacı

kızlar bu kremi günde bi kere mi kullanıyosunuz
bende alcam muhakkak bir iki yerimde ufak catlaklar var kilo alıp vermekten inş ii gelir

ayy kızlar bende merak ettim kullanmak istiyorum çatlaklarım için ama bir zararı olurmu diye çok korkuyorum.bu kremi sivilceleri için kullananlarda var sanırım.çatlaklardan kurtulalım diye başka sorun çıkmasın cildimizde.yan etkileri varmı acaba?

arkadaşlar ben yeni üyeyim merhaba herkese. bende madecassol ve acnelyse kullanıyorum yaklaşık bir 7 8 ay olmuştur ciddi anlamda çatlaklarımda daralma var ama benimkiler çok eski ve derindi buu tedavi uzun süren bir tedavi şimdi yaz olduğu için çok düzenli kullanamıyorum ama bilinki gerçekten işe yarayan bir tedavi ve çatlakların tedavisi yok uğraşmayın diyen arkadaşlarada şaşırıyorum sen de işe yaramayan başkasında yarayabilir bu kadar ümitsiz olmayın :teytey:

arkadaşlar bu tür ürünler ancak yeni oluşmakta olan,kırmızı-mor renkli çatlaklarda işe yarar.eğer oluşum aşamasında çatlakları yakalar ve kullanırsanız işe yarar ama zaten yıllar önce oluşmuş ve beyaz-sedef rengini almış çatlaklar için kremlerden medet ummak bana gerçekçi gelmiyor.

ben 3 ay madecassol + anelyse kullandım belki biraz faydasını gördüm ama yine belli yine belli degismiıyore malesef:KK43:o yüzden ben okadar ümitlenmeyin derim kızlar.ben ne ümitlerle aldım duyar duymaz eczaneye kostum ama suan artık okadar ümütlü degilim.gecmiycek galiba ne yaparsam piskolojim bozuldu cok fena yol yol kacam we bacaklarım:KK43:

X