Parmağımda bir morluk oluştu!!(Resimli)

BabyFace

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
7
0
merhaba hanımlar benim yaklaşık bir ay once sıkan bi ayakkabı giymemden dolayı ayak baş parmağımda bi morluk oluştu :KK43: bir aydır geçmedi ve berbat gorunmuo :KK43: lütfen yardım ediiin bu morluğu nası geçirebilirim bilen biri varsa :KK43:

30322627rz0.jpg

cnm. geçmişolsun..eşimin el parmağı bi yerde sıkşıtığı için tırnağı morarmıştı ve yaklaşık 2aydır uzayark en uca geldi ve kendi kendine atmaya başladı acaba senin de öyle bişimi ?

merhaba hanımlar benim yaklaşık bir ay once sıkan bi ayakkabı giymemden dolayı ayak baş parmağımda bi morluk oluştu :KK43: bir aydır geçmedi ve berbat gorunmuo :KK43: lütfen yardım ediiin bu morluğu nası geçirebilirim bilen biri varsa :KK43:

30322627rz0.jpg

cnm aynısı oldu yalnız benim ki braz daha uçtaydı ayakkabımın parmak uçlarımı çok sıktığı bi gün sonrasında 2 baş parmağımda böyleydi.. tırnaklarım uzadı uzadıı ve en sonunda yaklaşık bir sene sonra bunları tırnağımın dibinden toz temizler gibi temizledim pıhtılaşmış kan hücreleri artık bi toza dönüşmüşlerdi ama seninki biraz daha dipte 2 sene fln alabilir fisfisfis hiiç takma boşverrr...en azından bi kan olduğu belli benim ki tırnaklarımın kenarını temizlememiş gibi duruodu çıplak ayak gezemedm:bbo:

canım aynısı aynı yerde bendede oldu sıkan ayakabıdan dr a gıttım kan toplamıs dedı 7 8 ay sonra gectı

bnm tırnagım da bu sekılde kapkara kararmıstı bır kısmı ama acı yoktu ayakkabıdan kaynaklanıyordu yanlıs hatırlamıyorsam cunku yılar onceydı ozel bısey yapmadım zamanla tırnagım uzadıkca ıyılestı dalan bı ıkı bakım yaptım gectı ama senın farklı olabılır cektırmen falan gerekebılır cnm

canım benimde oldu dr. gitmedim kendi kendine ağrısız olarak düştü..
yenisi çıktı..a.s
yenisi çıkarkende batarak çıktı..-tatlicadiarzu-
dr. gittim
krem verdi
1-2 hafta içinde iyileşti.
a.s

benim de aynen böyle ve daha da dipteydi; tırnak uzadıkça yukarı çıktı. Tırnağı kestikçe gidiyor, dibini de temizledin mi bişeyin kalmaz, bi süre ten rengi oje kullan artık :))
bir iki aylık işi var onun.

X