Dr. Süha Sönmez

KadinlarkulubuTV

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2014
1.302
441
kızlar ben tüpbebek merkezi hakkında araştırma yapıyorumdaonular içersinde hiç bulamadım..bahcelievlerdeki medıcana hastanesi tüpbebek Bölümü hakkında bilgisi olan yada orada tedavi olan varmı Doktor Süha Sönmez nasıl bir doktor

Yorumlarını Bekliyorum kızlarrrrrrr :eek:

ben sühabeyi5 yıldır tanıyorum nişantaşında muayenehanesi vardı orada başlamıştım canımaşılama ve micro denedik defalarca sorun bendeydi onu suçlayamam ALLAH için çok güven verdi banabenim şimdiye kadar en çok sevdiğim ve güven duyduğum dr dur kendisi ama bu başkasına göre değişebilir evet paracı bir dr bir çok dr gibicanım sen bilirsin her dr herkese iyi gelmeyebilir .çok iyi araştır en çok hangi dr sana güven verirse onda devam et canım hakkında hayırlısı olsun

mrh bende suha beyin hastasıydım 3 mart ta doğum yaptım çok tatlı bir kızım oldu allah herkese nasip etsin benim 3. tüp bebek deneyimim di 2 tanesini suha beyde tedavi gördüm ve oldu umudunuzu yititmeyin allah olmayanlarada nasip etsin inş.

ben kendisine gittim tüplerim kapalı ve 35 yaşındayım. bana kısa protokol uygulanacağını ve adetin ikinci günü ücretle beraber gelmemi söylediler...ben karar değiştirip gitmedim birkaç ay sonra Mustafa Bahçeci ye gittim ve pkolu olduğumu orada öğrendim ve (içimden acaba doktor yanlış mı baktı diye düşündüm açıkcası ) ve uzun protokole daha iyi cevap vereceğimi söyleyerek başladık..nitekim evet ben pkoluymuşum ve 34 yumurta toplanarak 5. gün embriyosu olarak 11 tane kaliteli oldu..transferime az bir zaman kaldı..ben şuan hiç pişman olmadım...fiyat farklarıda yok.ayrıca umut tüp bebek embriyologlarıda bu konuda çok başarılı...ben tavsiye edebilirim... ayrıca süha beyde çok iyi bir insan oda profesör sanırım..doktorlardan çok ekipler bence daha önemli işin birde labaratuvar ortamı var ...iyi araştır bence ...iyi tedaviler bol şans.......

ben sühabeyi5 yıldır tanıyorum nişantaşında muayenehanesi vardı orada başlamıştım canımaşılama ve micro denedik defalarca sorun bendeydi onu suçlayamam ALLAH için çok güven verdi banabenim şimdiye kadar en çok sevdiğim ve güven duyduğum dr dur kendisi ama bu başkasına göre değişebilir evet paracı bir dr bir çok dr gibicanım sen bilirsin her dr herkese iyi gelmeyebilir .çok iyi araştır en çok hangi dr sana güven verirse onda devam et canım hakkında hayırlısı olsun

Merhaba,
Süha Bey'e Aralık ayında gittim. Hemen tedaviye başladık. Kesinlikle çok iyi bir doktor.Çok titiz ve dikkatli ve ilgili. Biz tedaviye başlamadan 2 ay önce görüştük. Bize eşim ile birlikte hemen Folic Acid ve Zinc Çinko ilacına başlamamızı söyledi. Ekibi her zaman ilgili ve güleryüzlü idi. 2 gün önce tahlillerimiz olumlu çıktı. Bir aksilik olmazsa ikizimiz olacak. Diğer firmaların fiyatlarını gözönünde bulundurduğumuzda biraz ucuz kalıyor. Ama inanın kalite açısından hiç bir fark yok. Hatta ben ce daha büyük bir yere göre daha samimi bulduk. Her zaman aradığımızda (hafta sonu dahil) telefonlarımıza cevap verildi. Bu iş ekip işi ve Süha Bey'in ekibini tebrik eder ve kendisine ve bize her zaman yardımcı olmaya çalışan özellikle Dilek hemşireye çoook teşekküürler.

Dilerim herkes bu mutluluğu yaşar.

Bencede iyi bir hastane ve doktor. tek sıkıntım cok yoğun doktora soru soramıyorsun çünkü sıra bekleyen cok. ekibide gayet iyi. Dilek hemşireye ayrıca alkışşşş

hanımlar 9bucuk senelik evliyim bende 2011 mart ayına kadar 2 kere aşılama yaptırdım 1 kere tüpbebek denedik kıbrısta ama kısmet değilmiş tutmadı sonra tavsiye üzerine ve internet üzerinden süha beye ulaştım hiçbir ünlü doktor muayene ücreti almadan hastayı kabul etmezken biz göreüşmeye geldik süha beyle dediğimizde hemen kabul etti ve tüpbebeğe başladık folacin ve zinc verdi kulan dedi 1ay ve gel dedi hiç para vermeden ultrasonda muayene etti dosyalarıma baktı 1aysonra gittim tubbebeğe başladık ve muayene ücreti 195 tl idi ve faturanızı saklayın tüpbebeğin ücretini öderken faturayı getirin ücretten düşülecek dediler ve 195 tl düştüler ve stressiz bir tedavi süreci güleryüzle transfer işlemini gerçekleştirirken çok titiz güvenilir bir ekipti transfer anını bile ekrandan göstererek gerçekleştirdiler çok mutlu oluyo insan bakarak görerek ve dua ederek ve şuanda 10hafta 5günlük hamileyim şükürler olsun rabbime sonrada süha sönmez beye hemde tek embriyo olduğu halde başladığımızda hiç ümidim yoktu çünkü kıbrısta 4embriyo koyulmuştu ve tutmamıştı ama 1tane emriyo tuttu ve 3tane çok kaliteli embriyomuz kaldı onlarıda dondurduk hayırlısıyla bebeğim doğsun 2yaşında çift embriyo koymayı düşünüyorum ikiz yani inş onlarda tutar..

hanımlar 9bucuk senelik evliyim bende 2011 mart ayına kadar 2 kere aşılama yaptırdım 1 kere tüpbebek denedik kıbrısta ama kısmet değilmiş tutmadı sonra tavsiye üzerine ve internet üzerinden süha beye ulaştım hiçbir ünlü doktor muayene ücreti almadan hastayı kabul etmezken biz göreüşmeye geldik süha beyle dediğimizde hemen kabul etti ve tüpbebeğe başladık folacin ve zinc verdi kulan dedi 1ay ve gel dedi hiç para vermeden ultrasonda muayene etti dosyalarıma baktı 1aysonra gittim tubbebeğe başladık ve muayene ücreti 195 tl idi ve faturanızı saklayın tüpbebeğin ücretini öderken faturayı getirin ücretten düşülecek dediler ve 195 tl düştüler ve stressiz bir tedavi süreci güleryüzle transfer işlemini gerçekleştirirken çok titiz güvenilir bir ekipti transfer anını bile ekrandan göstererek gerçekleştirdiler çok mutlu oluyo insan bakarak görerek ve dua ederek ve şuanda 10hafta 5günlük hamileyim şükürler olsun rabbime sonrada süha sönmez beye hemde tek embriyo olduğu halde başladığımızda hiç ümidim yoktu çünkü kıbrısta 4embriyo koyulmuştu ve tutmamıştı ama 1tane emriyo tuttu ve 3tane çok kaliteli embriyomuz kaldı onlarıda dondurduk hayırlısıyla bebeğim doğsun 2yaşında çift embriyo koymayı düşünüyorum ikiz yani inş onlarda tutar..

merhaba arkadaşım.çoook sevindim :)))rabbim sağ salim bebeişini kucağına almayıda nasip etsin.bende süha bey de tedavi gördüm.söylediğin gibi tedavi takip süresinde para almıyorlar.ben iki defa tüp bebek denedim olmadı burada.ilk denemem ocak 27,ikinci denemem ise 30 mayıs.ama maalesef ikiside olumsuz.sizde problem neydi?eşinde mi yoksa sende mi?biz şuan dinleniyoruz ocak gibi tekrar başlıycaz.3, denememizi burada düşünmüyoruz.memeorial hastanesi ile görüştük orayı düşünüyoruz.benim eşimde genetik problem var ayrıca benim yumurta rezervimde düşük.çook olumsuzluklar var yani:2:bilmiyorum bu olumsuzluklara rağmen bizimde bebişimiz olur mu?eşimle ocak ayına kadar hiç çocuk muhabbeti yapmıycaz diyoruz biraz bustresli anlardan uzaklaşalım diyoruz yinede olmuyo:KK43:rabbim isteyen herkese annelik ve babalık duygusunu tattırsın inşallah.:KK14::KK50::KK50::KK50:

X