Günlük Ped

Aksine benim doktorum havlu kagit peçete yerine günlük ped kullanmami soyledi islak olmasi daha kotuymus kotex aldim parfumsuz gayet güzel

Ben de günlük pedi bırakanlaradnım. Doktorum şöyle demişti bana da, bir tarafı pamuklu olabilir ama diğer tarafı yani çamaşıra yapışan kısım havayı engelliyor. Bu nedenle vajina havasız kalıyor. Ben de çok sık tekrarlayan vajinal akıntı şikayeti çekiyordum. Doktorum intimate jel ile yıkamamı tavsiye etti. Pedi bıraktım. Başta çok rahat edemedim, çünkü akıntı tamamen kesilmedi. Gazlı bez kullanabilirsin demişti, çok da fena olmuyor. Delikli olduğu için hava geçiriyor, yumuşak ve emici. Sonra akıntı çok azaldı. Şimdilerde tuvalete gittiğimde akıyor ya da çamaşırımı çok hafif ıslatabiliyor. Çantamda yedek çamaşır taşıyorum, gerektiğinde değiştiriyorum. Kuru kalmak benim için de çok önemli çünkü genital herpesim var ve nem herpese ortam hazırlıyor :KK43: Uzun lafın kısası günlük ped kullanmamayı bir deneyin derim. Belki siz de benim gibi daha mutlu olursunuz. Ha bu arada o pedleri beyazlatmak için kullandıkları kimyasallar da cabası :KK66:

X