Saç Rengi ve Saç Boyama Çağla Şikel'in hangi saç rengi daha çok yakışmış sizce?

:teselli:CADIARZU ya bende bi qariplikmi war arkadslar ya ben 3. resimdeki rengi cok beğendimmm ama kimse yazmamıs ya yoksa ben cokmu zevksiz bi insanmısımm senağlamasenağlamasenağlama

4.foto da photoshoplu ve ısıklı.yanı yanıltıcı bızler ıcın aslında ben gunes ısıgında fotolarını arıyorum unlulerın ama bulmak cok zor.
malesef zor değil bulunduğum konum itibarı ilede hiç zor değil bende ünlülerle bir arada içinde benimde olduğum resimler var fakat bir arkadaşın dediği gibi yayınlamamız durumunda olay olur başımız ağrıyabilir.Mesela Melike Öcalan'la Ankara Hilton da çektirmiş olduğum hatıra resmim var yine bir organizasyonda Murat Kekilli nin resmi var ve yakın bir zamanda bir çok ünlünün resmide olacak.

Son düzenleme:
hmmm....ben aslında kendı fotomu koymak ıstıorm ama sonra sorun yasar mıyım dıe dusunuorm sarı mı daha hos dıerı mı dıye dusundum de.ben karar veremedım bı de sıze soruym dedım.e sızın fıkrınız onemlı tabı:KK70:

senin ten rengine hangisi gider bilemeyiz tabi ama 4. güzel bence

bence 1 .ci resim ama herkeste her renk aynı durmaz bence esmerde fazla açık sarı renk gitmez ama çağla nın bu resimde yuzu ışıklı çıkmış ama bence esmer olanlar saç rengini çok sarı renk yapmasın kızıl daha esmerde beyaz tenl isen kesinlikle 1 ci resim

malesef zor değil bulunduğum konum itibarı ilede hiç zor değil bende ünlülerle bir arada içinde benimde olduğum resimler var fakat bir arkadaşın dediği gibi yayınlamamız durumunda olay olur başımız ağrıyabilir.Mesela Melike Öcalan'la Ankara Hilton da çektirmiş olduğum hatıra resmim var yine bir organizasyonda Murat Kekilli nin resmi var ve yakın bir zamanda bir çok ünlünün resmide olacak.

tmm o zaman sen bana murat kekillinin gunes ısıgında cekılmıs fotolarını yolla ben sac rengıne bı bakıım.cok işime yarar cunku.dalga mı gecıosun?hay allam ya...kötükedihüso

bence 3. daha ğüzel we 1. resimde saça işik wurmuş doğal haliyle çıkmamış

varya geyik muhabbetinin de böylesi kusura bakmayında buna topic açmanın anlamı ne ya?

yeni katıldım buraya bende kararsızlık yaşıyorum bu saçlar içinde bende bir erkeğe danışayım dedim çağla şikelin bakır kızılı tonunu beğeniyorlar oda iddialı ve kullanımı zor bir renkmiş çok kararsızım bende

ya arkadaşım kusura bakmada çağla şikelin saçlarından bize ne yani o ve ya bu yakışmış ne farkeder.. gidip çağlayımı söyleyecekin bu daha çok yakışmış diye :) alla alla yaaa..

bence hepsi iyi ya onlar zaten aralarında 1 er ton farkı 2 şer ton farkı var o yüzden hepsi ama en çok ortadaki

X