evde yapılan testi yanlış çıkan varmı...

gamzeli08

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
635
0
40
kızlar bugün adet günümdü olmadım dayanamadım test yaptım tek çizgi çıktı yanlış olabilirmi çok umutlanmıştım bu ay...:uhm:

canim cok erken yapmissin yanlis cikabilir daha gostermez bence bazi testler erken gosteriyor ama sen yinede fazla umitlenme sonra cok uzulursun once hayilisini dile olur bakalim stres yapma

hayırlısı tabi cnm ama kafama takıyorum işte inş yanlış çıkmıştır erken olduğu için belkide çıkmadı. neyse öncelikle hayırlısı tabi..

merhaba bende senin gibi aylardır umutlanır dururum.adetim bir gün gecikince test yaparım,negatif çıkar.birkaç saat sonrasında da regl olurum. umutlanma!!!! testler doğrudur..

ne bilim ya erkenmi yaptım diye düşündüm neyse yapacak bişe yok herşeyin hayırlısı sağolun cevaplarınız için..

canom benim de bugün adet olmam lazım. hala beklemedeyim. bende belirti de yok aslında. sende belirti var mı

bende belirti vardı cnm 4 5 gün önce adet ağrısı gibi ağrım ardı 2 gündür ağrım filan yok kesildi bide akıntı gibi bişey süründü çamaşırıma yani sürekli bi ıslaklık var inş hamilesindir sende herkesin belirtisi olmuyomuş sen test yaptınmı

Evde yaptığım testlerin hiç yanlış çıktığına şahit olamdım....
Tek çizgi çıkınca nedense herkes testin yanlış olduğunu düşünüyo....
Ya hamilelik yoktur ya erkendir canım..........
Sabırlı ol..........
Kesin sonuç istiyorsan kan tahlili yaptırırsın....

ben henüz test yapmadım. birkaç gün daha geçsin istiyorum. ilk deneme olduğu için pek ümit etmiyorum. hamilelik belirtisi adet belirtisine cok benzermiş. bakalım hayırlısı. bu arada ben de trabzonluyum.hemşeriyiz. idrar testi için de biraz daha bekle bence, bazı okuduğum yazılarda adet gecikince idrarda hemen belli olmadığı. ama kan testi sana şu anda kesin sonuç verir. hadi hayırlısı. umarım hamilesindir.

yok ben kanda baktırıyım yarın içim rahat etsin şuan hiç adet belirtim yok kesildi ağrılarım 2 gündür ama göğsüm sertleşti acyo hafif inş hamileyim diye yazmak nasip olur

canım bende bu sabah test yapmıştım ama benim 8 günüm geçmişti ve anında kıpkırmızı ikinci çizgi beridi hiç beklemedim ve hemen belirdi.silikte olsa çıkıyo canım ama hemen çıkan doğru oluyo.evlilikte 3. senemdeyim bi düşük yaptığımda yani önceki hamileliğimde vede şimdikinde testte ikinci çizgiyi gördüm iki defa inşallah bu seferkine bişi olmazda bebeğimi doğururum sağ sağlim.testler binde bir yanıltıyo.yani kısacası eğer hamişlik varsa silikte olsa çıkardı.istersen biraz daha bekle adet olmazsan tekrar yaparsın ölede böyle üzülürsün çünkü.en iyisi adeti beklemek.ama tabi yinede sen bilirsin rahat olmak için kan tahlili kesin sonuç...

inş bu sefer alırsın bebeğini kucağına cnm dikkat et kendine. senin 8 gün geçmiş benin daha günüm geçmedi erkenmi yaptım diye şüphe kaldı içimde

herşey olabilir canım yani bence erken yapmışsın en kesin belirti adet gecikmesi bak beni ilk 3 günüm gecince bende yapacaktım ama sonra dedimki amaan kesin gecikiyodur diye günü değişmiştir diye yapmadım sonra bektım 4 oldu sonra 5-6 derken 8 gün geçti eşim zorla yaptırmasaydı yuine yapmayacaktım.ama var bişi var bişi deyip durdu.çünkü bu ay talihsiz bi üzüntü yaşadık yani talihliz demiimde üzücü bi olay yaşadım heralde deim stresten üzüntüden gecikiyo diye düşündüm ama meleğim gelip konmuş içime.yani herşeyi oluruna bırakmak en iyisi canım eşinde sende sağlıklıysan elbet bebeğinizde olur hiç üzülme üzülüyoruzda ne oluyo ki sanki olmayınca olmuyo oluncada dünyanın en mutlu insanı sanki biz oluyoruz inşallah geç döllenme olmuşturda hamişsindir hiç belli olmaz.

allah herkese yaşatsın o duyguyu kimseyi yavrusuz bırakmasın. bakalım bugünde bişey yok hafta sonuda olmazsa bidaha yaparım test.

allah herkese yaşatsın o duyguyu kimseyi yavrusuz bırakmasın. bakalım bugünde bişey yok hafta sonuda olmazsa bidaha yaparım test.

cnmmm inşallahh hamileyizdirrrrrrrrrrr :Saruboceq: benimde bugün adet günüm offf beklemek cok zor ama adet olcam gibi hissediorumm :çok üzgünüm: sen bugün kan testi yaptırcaktın ne oldu cnmm :teselli:

X