arkadaşlar kanda gebelik kaç günde belli olur

bizim de 3. ayımız adetim 3 gün geçti test yaptım ikinci çizgi yok bakalım biraz daha bekliyeceğim zaten sizlerin saydığı hamilelik belirtilerinin hiçbirisi bende yok........

canım benim merhaba benimde bugun 7 gün oldu hala hastalanmadım test yaptım yok cııyo ama eczanelerdeki testlere fasla güvenmeyin diolar ne olcak bakalım
kanda kaç günde belli oluyo

ya arkadaslar ben yeniyim hep sorunlarinizi okur dum ve kayit olim dedim bu ay 2 defa denedik ama hamile kalmadim da 6 aydir evliyiz ve bu ay deniyelim dedik ama olmadi ve ben cok uzuluyorum niye olmadi diye acaba normal mi dir sizce cabuk olmamasi :KK43: her test yaptim da yok deyince agliyasim cikiyo bende esimde cok istiyoruz

72 saat gectise hamileligin uzerinden hemen kanda cikiyo ustelik kamilelik testini yarim saat te veriyolar

ya arkadaslar ben yeniyim hep sorunlarinizi okur dum ve kayit olim dedim bu ay 2 defa denedik ama hamile kalmadim da 6 aydir evliyiz ve bu ay deniyelim dedik ama olmadi ve ben cok uzuluyorum niye olmadi diye acaba normal mi dir sizce cabuk olmamasi :KK43: her test yaptim da yok deyince agliyasim cikiyo bende esimde cok istiyoruz
:CüvCüv::

canım bende 1yıllık evlıyım 2ydır denedık ollmadı bende senın gıbı umıtsızlıge kapılıyorum uzuluyorum bu ayda 22sınde hastalamam gerekıyodu daha hastalamadım 4gun gectı bellı olurmukı acaba bılemıyorum heyecanla beklıyorum

merhaba bayanlar ben aranıza yeni katıldım
acaba hamilemiyim diye inernette bilgi toplarken buldum siteyi
sürekli tuvalete çıkıyorum ,gögüslerim çok hassas, kasıklarımda ağrı var
ama bunlar hamilelik belirtisimi yoksa adet belirtisimi bilmiyorum
eğer hamileysem ilk çocugumuz olacak
çok heycanlıyım birazda korkuyorum neden bilmiyorum

valla canım ben de hamileliğimi kan testi ile öğrenmiştim, ama adetim 1 gün geçmişti. Adet günü geçmeden ne zaman belli olur tam bilemiyorum. Ama hamilelik varsa adet günü yaklaştıkça değerler yükseliyor.

beyazmelek benim adetimden 9 gün geçti ama hamile miyim bilmiyorum acaba kan testi mi yaptırsam yoksa idrar testimi

son ilişki tarihi 5 mayıs bunun üzerine 11 mayısta adet gördm yumurtlama dönemnden sonra göğüslermde bi şişlik ateş basması sonra 4 haziranda tekrar adet oldum 9 hazirnda gebelik testi yaptrdm sonuç 0.001 ama hala belirtilerm devm ediyo.hamilemyim sizce yoksa psikolojk mi.

canım benim arkadaşım ebeydi kanda 1 haftaya kadarı belli olur dedi hatta 1 defasında bendende kan aldı hastanede adetime yakın ama gebelik olmadığı için çıkmadı
10 aylık evliyim 6aydır korunmuyoruz korunmayı bıraktıgımızdan beri adetlerim her ay 5 gün atıyor düzenli bir şeklde. Geçen ay 11 temmuzda regl gördüm bu ayda 16 ağustosta görmem gerekiyordu haliyle. Fakat bugun ayın 24ü tık yok. 5.gün kan testi yaptırdım 0,68 cıktı yani negatif .. Bugün 8.gün hala olamadm. Çıksa çıkardı dimi hamile değilimdir yani dimi :KK43:

Döllenmeden bir hafta sonra beta hcg hormonu kanda tespit edile bilir fakat adetiniz gecikmezse yapmazlar kan testini hatta bağzı yerler adetin gecikmesinden on gün sonra yaparlar sağlık ocakları gibi.

Kızlar selam benimde adetlerim 35 günde bir olurdu fakat geçen ay tam 28.günde oldum SAT 30 temmuz şimdi ben hamile olup olmadığımı anlamak için 35.günü mü beklemeliyim yoksa 28.günü mü eğer 28.günse dün olmalıydım offf bu beklemek ne kadar zormuş zaman geçmiyor belirti olarak da şuan net bir şey yok adet olacakmış gibi hissediyorum ama çok gazım ve sağ kasığımda bir ağrı var 2 gündür de sağ bacağıma çok fena kramp giriyor lütfen bana yardım edin acaba hamile miyim?:18:

Öncelikle şunu söyleyeyim bnde burdan okuduklarımla döllenmeden bi hafta sonra kan testi yaptırdım negatif cıktı snra 1 hafta snra predictor yaptım negatif cıktı sonra adetim 5gün gecti yani yaklasık idrar testinden 5gün snra bu sefer pozitif cıktı ertesi gün kan testi yaptırdım yine pozitifdi bnce bu dutum kişiden kişiye değişiklik göstetiyor umarım yardımcı olmuşumdur

merhaba ben 1 yılı geckindir evliyim ve hic korunmadik cocuk istiyoruz ve bu ay sanki hamileymisim gibi geliyo benim sat temmuz 29 sürekli düzenlidir 29 gün adet periyodum pazartesi B hcg icin test vercem erken olmaz dimi

arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım
sizlere bişey sormak istiyorum
benim bir kızım var
inşallah 2. cocukda olacak...,,
SAT:15 TEMMUZ 2015 Ben 31 günde bir adet görüyorum 15 ağustosda adet görmem gerekiyordu fakat hala olmadım eşimle 3 ağustosda birleştik.... şu ana kadar olan hamilelik belirtilerim ara sıra kasıklarım ağrıyor...sanki karnımın içinde bişeyler hareket ediyormuş gibi hissediyorum bide akıntım var....bu gün kan testi yaptırdım çıkmadı....sizce bende geç döllenme mi oldu acaba hamilemiyim ?????

adetlerin düzenliyse geç dollenme olmaz..
bu durumlar birazda psikolojik ben de kendimi bi kez boyle kendimi hamile hissettim 8 gün gecti artk kesin hamileyim dedim ama ne idrar testindé ne de kan testinde cikmadi ama hakkinda hayirlisi canm eğer 3 4 gun yine olmazsan tekrRla testi

X