arkadaşlar kanda gebelik kaç günde belli olur

aslında olabilir ama hiç böyle olmazdı şaşırdım..... hatırladığım kadar kızımda da geç öğrenmiştim.... hayırlısı olsun Allah herkesin kalbine göre versin

amin canm allah her isteyni cocuk sahibi yapsin.. bende heycanla pazartesiyi bekliyorum inşallah bizim yüzümüzü güldürür rabbim

Slm arkadaslar adet duzensizligim var ve hamile kalmak istiyorum ama olmuyo nekadar denesemde bana yardimci olurmusunuz bapmam gerekiyo

Ben ilişkiden 4-5 gün sonra ögrendim değerlerim cok azdı Cünkü cok yeniymiş

Slm arkadaslar adet duzensizligim var ve hamile kalmak istiyorum ama olmuyo nekadar denesemde bana yardimci olurmusunuz bapmam gerekiyo
Canım benimde düzensizdi bir süredir. Düzensiz olunca yumurtlama gününüde tam bilemiyosun. Ben 4- 5 aydırda istiyodum ama olmuyodu. Bu ay ovulasyon testi aldım. Yumurtlama gününü gösteriyor. Hamileyim şu anda çok şükür. Sende dene istersen bu ay :)

Selammm kizlarrr 31ve 30aralikta karin sikayeti rahatsızligimdan dolayi hastaneye gittim kanda idararda ve alttan yapilan ultrason da birsey gorunmedii. En son adet tarihim 11aralik gelecek olan adet tarimde 9ocak yada 11ocak her ay duzenli adet gorurum 2ocakta kahve rengi akintilar lekelenmelere basladi 4une kadar devam etti ve simdi acik kirmizi pemsi acik kahve kirmizi kan gibi lekelenmeler akintilar oluyo bazen cok bazem az geliyo yerlesme kanamasi olabilir mi diye dusunurken kimyasal gebelik dustu aklima cunku ilk defa bukadar kanamalar yasiyorum ve arada kasiklarimda agrilar oluyo adetimde en fazla 5gun surerdi yerlesme kanamasida bence bukadar olmaz ve uzun surmez tecrubenize guvenerek bana yardimci olcaginiza inaniyorum

Selammm kizlarrr 31ve 30aralikta karin sikayeti rahatsızligimdan dolayi hastaneye gittim kanda idararda ve alttan yapilan ultrason da birsey gorunmedii. En son adet tarihim 11aralik gelecek olan adet tarimde 9ocak yada 11ocak her ay duzenli adet gorurum 2ocakta kahve rengi akintilar lekelenmelere basladi 4une kadar devam etti ve simdi acik kirmizi pemsi acik kahve kirmizi kan gibi lekelenmeler akintilar oluyo bazen cok bazem az geliyo yerlesme kanamasi olabilir mi diye dusunurken kimyasal gebelik dustu aklima cunku ilk defa bukadar kanamalar yasiyorum ve arada kasiklarimda agrilar oluyo adetimde en fazla 5gun surerdi yerlesme kanamasida bence bukadar olmaz ve uzun surmez tecrubenize guvenerek bana yardimci olcaginiza inaniyorum
Canım ne yaptın sonuç bellimi adet mi olmuşsun yoksa bebismi varmış.

Kızlar slm bende yeniyim pazar günü adet olmam gerekirken olmadım hala kan testi yaptim dün sağlık ocaginda negatif cikti bi hafta kadarda belimde ağrılar var anlamadım gitti ilk defa böyle oluyorum kan testi için erkenmiydi sizce yoksa beklesemiydim birazdan yardimci olun lütfen.

Canım ne yaptın sonuç bellimi adet mi olmuşsun yoksa bebismi varmış.
Yok canim yaaa nerde 16gun surdu iste bi problem yok dedi doktor kanamayi durdurmak icin ilac verdi ama durdu bende kullanmadim gecmezse hormanlara bakariz hormonal olabilir dedi simdilik bi sorun yok malesef hamilelikte yok tabi

X