arkadaşlar kanda gebelik kaç günde belli olur

OZLEMKELES

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
198
0
slm kızlar ya dün kanda test yaptırdım çıkmadı son adet tarihim 31 agustostu ama bu ay ilk defa degişik belirtiler var kasıklarım çok agrıyo midem bulanıyo meme uçları çok büyüdü ben 3yıldır evliyim ilk defa bu belirtiler var ve çok şaşkınım özellikle meme ucum çok büyüdü normalde meme ucum büyümez sadece adete yakın agrırdı
sizce bu tahlil kesinmidir bi doktor demiş ilişkiden en az 10 gün sonra kanda belli olur

valla canım ben de hamileliğimi kan testi ile öğrenmiştim, ama adetim 1 gün geçmişti. Adet günü geçmeden ne zaman belli olur tam bilemiyorum. Ama hamilelik varsa adet günü yaklaştıkça değerler yükseliyor.

.................................................................

Son düzenleme:
benim ikinci gebeliğimde adetime 10 gün kala çıktı kan testinde 72,8 düştü ama o üçüncüsünde 12 gün falan vardı 0,100 çıktı negatif dediler ama o ay adet olmadım hamileymişim belli olmuyo döllenme zamanına göre galiba gene bi kaç gün kala yapıldımı çıkar gerçi eczane testinde bile 3 gün kala falan çıkıyo bazen

canım kan tahlilinde hemen belli olurki ve sonucunuda 1-2 saate kadar alabilirisin
işallah hamilesindir

canım benim arkadaşım ebeydi kanda 1 haftaya kadarı belli olur dedi hatta 1 defasında bendende kan aldı hastanede adetime yakın ama gebelik olmadığı için çıkmadı

arkadaşım bence adet gününü bekle geçmesini beklemene gerek yok ama en azından gününü bekle ki aklında şüpe kalmasın birde ben adetimden bir gün önce idrar testi yapmıştım hafif silik ikinci çizgi çıkmıştı inanamamıştım ama çok silikti.ertesi gün tekrar yaptım silik çizgi gene çıktı adetim geçince 2 gün sonra yaptırdım kanda ve 143 çıktı değer.biraz sabretmeye çalış biliyorum çok zor ama sabırrr.inş.hamilesindir cnm rabbim tüm isteyenlerin cümlesine nasip etsin çok güzel bi duygu.hatta ben gebeliğim kesinleşmişti sırf ikinci çizgiyi kırmızı görmek için hamileliğimin 6, haftasında idrar testi yapmıştım özellikle..dualarım seninle cnm..

özlem slm canım. son adetin 31 temmuz demek istedin herhalde. 31 ağustos olamaz çünkü. canım yanlış hatırlamıyorsam sen pko luydun. pko da adet düzeni değişebiliyor biliyorsun. ama hamileysen de geç döllenme falan olmuş olabilir. bende öyle olmuştu çünkü. 1 hafta daha bekle eğer adet olmazsan tekrar test yap canım, eğer yine bişey çıkmazsa doktorunu ara yada kontrole git.bazen kist falan olunca da adet gecikebiliyor. hakkında hayırlısı olsun.

özlem slm canım. son adetin 31 temmuz demek istedin herhalde. 31 ağustos olamaz çünkü. canım yanlış hatırlamıyorsam sen pko luydun. pko da adet düzeni değişebiliyor biliyorsun. ama hamileysen de geç döllenme falan olmuş olabilir. bende öyle olmuştu çünkü. 1 hafta daha bekle eğer adet olmazsan tekrar test yap canım, eğer yine bişey çıkmazsa doktorunu ara yada kontrole git.bazen kist falan olunca da adet gecikebiliyor. hakkında hayırlısı olsun.

sagol canım evet 31 temmuz yanlış yazmışım evet pkos var dogru canım ama 3 aydır iyi her ay kendiliğinden oluyor 7 kilo verdim ondan sende nasıldı canım ne zaman çıktı tam alarak inş allahım verir bebiş de bu bayram çifte bayram yaparım

sagol canım evet 31 temmuz yanlış yazmışım evet pkos var dogru canım ama 3 aydır iyi her ay kendiliğinden oluyor 7 kilo verdim ondan sende nasıldı canım ne zaman çıktı tam alarak inş allahım verir bebiş de bu bayram çifte bayram yaparım

inşallah öyle olur canım.
ben ocak ayında hamile kalmıştım. 30-35 gün arası adet sürecim. 4 ocakta adet olmuştum en son şubatın 7 si gibi bekliyordum adetimi olmayınca düzensizleşti yine herhalde dedim. şubat 11 de idrar testi yaptım 2. çizgi çıktı ama çok da belirgin değildi. idrar testleri yanıltabiliyor bazen diye aynı gün kanda betahcg baktırdım 1065 çıkmıştı yani yüksek bir değer. ama ben düşük yaptım canım maalesef. o yüzden geç çıkabilir biraz sabırlı ol. pko da geç döllenme çok yaşanıyormuş, doktor söylemişti. inşallah canım çifte bayram yaparız.

Canim ben idrar testlerindede 1 hafta önce başlamişti silik çizgi.adete 1 gün kala kan testinde sonuçta çikti

özlemimmmmmm canım ya biz buluşamıoruz bi türlü arkadaşım bekle bakalım ne çıkıcak hadi hayırlısı inşşşş nasılsın bu arada

umarım hamilesindir beklemek çok kötü oluyor.birde kafana çok takma yoksa yalancı hamilelik belrtileri çıkıyor ortaya.kan değerlerin de döllenmeden 2 gün sonra değişiklik oluyor.şu ana kadar normal gebelik testin de bile çıkması gerekiyor.artık okadar genişlettilerki bu olayı.eğer hamile kalmayı çabuklaştırmak istiyorsan ovülasyon testleri var eczanaler de onları kullanarak yumurtlama gününü tesbit edebilirsin.ben öyle yaptım.sürekli kan testi yaptırıyordum adetimin gecikmesini beklemeden,her defasında umutlanıyordum.bu ay olmazsa diger aya dediğim testi al eczaneden faydasını sen de göreceksin...

özlemimmmmmm canım ya biz buluşamıoruz bi türlü arkadaşım bekle bakalım ne çıkıcak hadi hayırlısı inşşşş nasılsın bu arada

canimmmmmmmmmmmm
nasilsin nasil gidiyor hamilelik ya özledim valla bizim işte net yok da gremiyom akşam giriyorum evden sen yoksun bebiş nasil dua et nolur bana degilim ama olsun

Bi kizlar ya arkadaş yazmiş hamileymişim ama kanda çikmadi sizce olabilir mi özelikle gögüslerim baya sertleşti nolur bi yorum ypin

umarım hamilesindir beklemek çok kötü oluyor.birde kafana çok takma yoksa yalancı hamilelik belrtileri çıkıyor ortaya.kan değerlerin de döllenmeden 2 gün sonra değişiklik oluyor.şu ana kadar normal gebelik testin de bile çıkması gerekiyor.artık okadar genişlettilerki bu olayı.eğer hamile kalmayı çabuklaştırmak istiyorsan ovülasyon testleri var eczanaler de onları kullanarak yumurtlama gününü tesbit edebilirsin.ben öyle yaptım.sürekli kan testi yaptırıyordum adetimin gecikmesini beklemeden,her defasında umutlanıyordum.bu ay olmazsa diger aya dediğim testi al eczaneden faydasını sen de göreceksin...

canim benim adetlerim düzensiz o yüzden o testler işe yarar mi bilmiyorum ama adetim olunca alacagim son iki adetim düzenli gibi bakalim ayin sekizinde adet olmazsam doktora gidecegim hayirlisi olsun bakalim dua ile kalin

canimmmmmmmmmmmm
nasilsin nasil gidiyor hamilelik ya özledim valla bizim işte net yok da gremiyom akşam giriyorum evden sen yoksun bebiş nasil dua et nolur bana degilim ama olsun
bebişşşş iiyii sağlıklı maşallah:nazar:şimdilik bi problem yok hatta %70 erkek oğluşum olucak öle hayatımm sende fazla kafana takma ben senin için dua ediorum hayatım rahat ol lütfen bekle biraz saha sabır bide özlem koca karı olayı biliorum ama idrarını bi bardağa yap iiçinde beyaz tortular varmı bak eğer varsa hamilesin derler ya saçma biliorum ama eskiden öle anlarmış kadınlar diolar öptüm canım seni kocamannnnn dikkat et kendine

a.s.canım döllenme olduktan sonra 12 gün geçince kanda belli olur tabi ne zaman döllenme olduğunu nereden bileceksin adetin geçince yaptırırsın acele edip kendini strese sokma ne zaman adet olacaksın tahminen*? hayırlısı herşey gönlünce olsun.

kızlar ya bugün gögüsüm biraz yumuşadı karnımın agrısı da azaldı sanırım benimki de yalancı belirtilerdi inşallah bari tez zamanda adet olurum da hayırlısı

X