katı meyve sıkacağı

Biricik

üç böcek bir çiçek
Kayıtlı Üye
22 Mart 2007
1.170
6
arkadaşlar katı meyve sıkacağı almayı düşünüyorum ama hangi markayı alacağıma karar veremedim. siz ne kullanıyorsunuz?

ben phılıps ın enson madel cıkanı almıstım metal gövdeli olanı.şimid fıyatı daha uygun vede cok memnunum. digerlerını bılmem ama bıcok kısı aynı urunden alıyor. hepsiburda.com daa aaştırabılısın hatta orda youmlar kısmında kullananların yazıları var ve karar vermende yardımcı olurlar

arkadaşlar katı meyve sıkacağı almayı düşünüyorum ama hangi markayı alacağıma karar veremedim. Siz ne kullanıyorsunuz?

canim ben king marka byük kati meyve sikacaği aldim çok memnun kaldim çöpünü ayri yere suyunu ayri posassini ayri aliyor....

Kızlar nelerin suyunu sıkıp veriyorsunuz bebişlere? ben sadece blenderdan geçirip püre gibi veriyorum katı meyva sıkıcı işime pek yaramıyor

Kızlar nelerin suyunu sıkıp veriyorsunuz bebişlere? ben sadece blenderdan geçirip püre gibi veriyorum katı meyva sıkıcı işime pek yaramıyor

canım ben cam rende kullanıyorum bebeğe muz, şeftali, nektari, mevsimi gelsin elma da vereceğim şu an katı meyve sıkacağını kullanmıyorum

Moulinex kullanıyorum..
Çokta memnunum..
Nerdeyse elime ne geçiyorsa onu sıkıyorum diyebilirim...
Mesela bugün havuç ve elma karışımı içirdim...Posayı ayırdıgı için cok tortuda olmuyor.

X