Saç Rengi ve Saç Boyama İrlanda Kızılı

katkatkit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2008
23
0
46
Arkadaşlarım..

Aşağıda fotoğrafını ekleyeceğim renge nasıl ulaşabileceğime ve nasıl koruyabileceğime dair bilgisi olan varsa banayardımcı olur mu ki aceba?

Benim şu anki saç rengim; bakır - kızıl

85517amyadams0enchantedgd9.jpg

a5zh1aj2.jpg

kuaförüne resmi götür bi sor canım yanlız her zaman gittine git yoksa memnun alamayabilirsin bu açık bi renk akarmı ki acaba

irlanda kızılı bazı markaların koleksiyonunda var
ben çilek kızılını ararken bulmuştum bu rengi
çok tatlı bir renk
amerikada çok modaydı geçen yıl kaydirigubbakcemile5

Bu renk mangodan elde edilmiyor mu? Aslında ben bu rengin açık küllü mango olduğunu düşünüyorum yanlış mı?

Hani senin bir kaç forumda arkadaşına uyguladığından bahsettiğin doğal bir mango tarifin var.. O renk bundan farklı mı?

Bu renk mangodan elde edilmiyor mu? Aslında ben bu rengin açık küllü mango olduğunu düşünüyorum yanlış mı?

Hani senin bir kaç forumda arkadaşına uyguladığından bahsettiğin doğal bir mango tarifin var.. O renk bundan farklı mı?

soruların muhattabı ben değilim sanırım :1rolleyes:

canım bakır kızılıysa saçın saçını küllü açık sarılarla bıkaç kere boyarsan bu renge anca ulaşırsın

canım mango rengi 8.44 tur ve bu gösterdiginden daha koyudur. senin b uıstedıgınr enkte bı açık tonu 9.44 . ama mevcut saçını sarıya boyadıgın takdırde çok parlak ve doğal olmayan bı ton çıkabılır ortaya. o yuzde de bıraz parlaklıgını alsın yapay açılmasın dıye küllü sarı le boya dedim.

canım mango rengi 8.44 tur ve bu gösterdiginden daha koyudur. senin b uıstedıgınr enkte bı açık tonu 9.44 . ama mevcut saçını sarıya boyadıgın takdırde çok parlak ve doğal olmayan bı ton çıkabılır ortaya. o yuzde de bıraz parlaklıgını alsın yapay açılmasın dıye küllü sarı le boya dedim.

O zaman ben "Excellence Creme 03 - Çok Çok Açık Küllü Sarı" ile saçlarımı bi muhataplayayım olur dimi..

görelim bakalım neler olcak..

O zaman ben "Excellence Creme 03 - Çok Çok Açık Küllü Sarı" ile saçlarımı bi muhataplayayım olur dimi..

görelim bakalım neler olcak..

canım loeal çok çok açık kullu sarı çok açmayabılır saç rengini. eğer saçın dayanıklı ve pek yıpranmamışşa sana koleston 12.1 çok çok açık kullu sarısını onerırım daha fazla açar saçını. ama yok dersende dene derim lorealı zaten ilk etapta istedıgın gibi yakalayamazsan bıraz saçını dınlendirip tekrar boyarsın sarıya. eski yazdıklarımı hep okumuşun sanırım:)

ayyy küllümangocummm yakaladım seniiikaydirigubbakcemile3 yaa bu arkadasın dedigi renk için çıldırıyom ben yaa.anlatamamıştım hiç resimde ekleyemiyom zaten:çok üzgünüm:
benim sacım şimdi kızıl ama çok koyu degil.kızıl-kahve gibi.acıldı da rengi güneşten.ben o rengi yada ona yakın açık rengi nasıl elde ederim yaa.sacıma bakım yapıyorum bayaa iyi geldi.röfle bile yapsam yıpranacagını sanmıyorum kestirdimde biraz iyice canlandı.bu irlanda kızılı müthişş.bende istiyommmsenağlama

canım loeal çok çok açık kullu sarı çok açmayabılır saç rengini. eğer saçın dayanıklı ve pek yıpranmamışşa sana koleston 12.1 çok çok açık kullu sarısını onerırım daha fazla açar saçını. ama yok dersende dene derim lorealı zaten ilk etapta istedıgın gibi yakalayamazsan bıraz saçını dınlendirip tekrar boyarsın sarıya. eski yazdıklarımı hep okumuşun sanırım:)

Okudum evet :)

Şimdi şöyle bir durum var, ben yaklaşık 2 senedir kullanıyorum bu bakır kızılımı.. ve hep kuaföre boyatıyordum. 100 milyondan aşağıya da çıkamıyoruz kuaförden sağolsunlar.. E inceledim baktım, sen bu işi biliyorsun şekerim :)

Du bakalım artık kel mi kalırım yoksa ihya mı olurum hep beraber göreceğiz ama ben sana güveniyorum :)

Şu anki saç rengimi de yolluyorum, hep birlikte evrimimi takip edelim.. :)

Kolestonla başlıyor, girişiyorum ben bu işe :)

img7480pb3.jpg

Son düzenleme:
ayyy küllümangocummm yakaladım seniiikaydirigubbakcemile3 yaa bu arkadasın dedigi renk için çıldırıyom ben yaa.anlatamamıştım hiç resimde ekleyemiyom zaten:çok üzgünüm:
benim sacım şimdi kızıl ama çok koyu degil.kızıl-kahve gibi.acıldı da rengi güneşten.ben o rengi yada ona yakın açık rengi nasıl elde ederim yaa.sacıma bakım yapıyorum bayaa iyi geldi.röfle bile yapsam yıpranacagını sanmıyorum kestirdimde biraz iyice canlandı.bu irlanda kızılı müthişş.bende istiyommmsenağlama

canım oncelikle o saç rengi irlanda kızılı değil. ama sende saçını sarıya boyayarak yavaş yavaş açman gerekli şimdilik.

img7480pb3.jpg
[/QUOTE]

canım saçında kahverengisilikte varmış.ve 100 ytl çok kötu kazıklanıyormuşşun:) sonuçta açma işlemi vs... de uygulanmıyordur. önemli olan aslında bu market boyalarından zıyade kuaforlerin kullandıgı boyaları bulmak ve onları kullanmak onemli. kolestonu hiç önermiyorum ama en çok açan da o. başka renklerini kesinlikle tavsıye etmıyorum.ma canım senin saçında bakırlık pekte yok.yanı saçını koleston 12.1 ile boyadıktan sonra ardından bakır sarılarla boyaman gerekebilir.

canım saçında kahverengisilikte varmış.ve 100 ytl çok kötu kazıklanıyormuşşun:) sonuçta açma işlemi vs... de uygulanmıyordur. önemli olan aslında bu market boyalarından zıyade kuaforlerin kullandıgı boyaları bulmak ve onları kullanmak onemli. kolestonu hiç önermiyorum ama en çok açan da o. başka renklerini kesinlikle tavsıye etmıyorum.ma canım senin saçında bakırlık pekte yok.yanı saçını koleston 12.1 ile boyadıktan sonra ardından bakır sarılarla boyaman gerekebilir.[/QUOTE]

canım benim saçımda aynı bu renk ve sana resmini yolladıgımda saçında kahverengilik var demiştin bana da ve bu kahverengiliğin yok olması için boya demiştin...ama ben hangi renkle boya dediğini unuttum :1no2: ..ben de 12.1 ile boyayım mı ? o kahverengiliği alır mı ya da başka hangi boyayla boyayabilirim ?

canım benim saçımda aynı bu renk ve sana resmini yolladıgımda saçında kahverengilik var demiştin bana da ve bu kahverengiliğin yok olması için boya demiştin...ama ben hangi renkle boya dediğini unuttum :1no2: ..ben de 12.1 ile boyayım mı ? o kahverengiliği alır mı ya da başka hangi boyayla boyayabilirim ?[/QUOTE]

oyle demişimdir canım.önce saçındakı koyulugu açman gerek ardındanda ıstedıgın renge boyaman gerek.durum aynı yanı.

tamam canım ben de 12.1 ile boyayaım o zaman..bir de cnm bu kahverengiliğin sebebi nedir ki? ben hiç koyu renge boyamıyorum saçımı hep sarı bakır- turuncu tonlarında boyadım niye kahverengileşiyor anlamıyorum :uhm:

X