Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi bebeginiz kaç kilo

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
benım yavrum da 1 haft sonra 5 aylık olucak 4. aylıkken kılosu 7310 gr boyu 67 cm dı..1 hafta sonra ogrenıcez bakalım ne olmusuz.:)

benim oğlum 8 aylık ve 13 kg
4300 doğmuştu
dr fazla dedi ama iştahıyerinde akşam muhallebisini kestim gece güzel uyurdu ama kalmadı gece uykularımız :KK43:

kızlar benim kızım 9 ay 10 günlük 10.400 boyuda 77 cm ama inanılmaz derecede zayıf duruyor hayret birşey yani:KK1::26:

bızde doldukduk 4 gun once 4. ayımızı ve 5 e gırdık..kntolrde 8260 gr 68 cm geldı yavrus...sımdıık ıyı ama ıstahı yok hıc bu aralar ne edıcez bılmıyorum

3,5 aylık oğlum şu an ,kilosu 6700 gr .Annelik çok farklı bişey insan kıyaslamadan yapamıyo çocuklarını :KK70:

benim oğlum 8 aylık ve 13 kg
4300 doğmuştu
dr fazla dedi ama iştahıyerinde akşam muhallebisini kestim gece güzel uyurdu ama kalmadı gece uykularımız :KK43:

ne yapacaz bilmem benim kizda 15 aylik 16.5 kilo boyu 83 anla artik. babasi 1.71 115 kilo doktor hic normal demedi bende ne yapacam diye düsünüyorum kafayi yiyecem ya ne yapsam da zayiflatsam sen ne yapiyorsun benim kisi inek sütü iciyor doktor inek sütünü tamamiyle kes dedi gündüz kestim de gece kesemiyorum istiyor sürekli cokta istahli herseyi yiyor havalar güzel olsa diye bakiyorum belki onu disarlarda oynatirsam yemek pek aklina gelmez :KK43:(

Benim kizim dogdugunda 3.400 kg'di. Simdi 6 ay 10 gunluk. Kilosu 8 kg. Boyu 71 cm. Sanirim uzun bir kizim var. :) Masallah diyeyim...

Son düzenleme:
bebkler ilk aylar ortalama 600*1000 gram arası alıyor diye biliyorum
benim kızım da 3200 doğdu
iki ayı bitirdik yeni
yarın doktora gidecek
5 kiloya yakın olmuştur diye düşünüyorum
inşallah daha az çıkmaz
besleyemiyor muyum diye endişe ederim yoksa :KK43:(

Benim oğlum 11. ayına yeni girdi. tam 10 kilo boyuda 78 cm nasıl sizce ?

vallaha arkadaşım benim oğlum 9 aylıkken 9 kiloydu önceden çokkkk takıodum kafaya ama baktım ki gün geçtikçe ele avuça gelio büyüdüğünü hissediom artık takmıyorum kafama o kadar 25 de kontrolümüz var bakalım kaç kilo çıkıcak :)

gun gectıkce kılo alımı azalıyo tabı..

tam a6 aylıkken asısı ıcın gıttıgımızde kızım 72 cm 8700 kg dı..ınanılmaz ıstah sorunu yasadık 5. aydan 6. aya kadar..buna ragmen 440 gr almıs 1 aya elhamdulıllah...kılo falan fasa fiso da ınsan evladı yedıkce kendı doyuyor zevk alıyor..onun buyudugunu gormek ıcın ugrasıyor..rabbım evladı olana ıyılık ,bol sabır ve o evlatlarada bol bol ıstah versın ınsallah.

X