Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi bebeginiz kaç kilo

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
benim kızımda 8,5 aylık , 8 kilo 70 cm , 1 sn bile haretsiz durmuyor ve zor yiyor ,,,

aynı valla sürekli ayakta dikiliyor tutunup yürüyordu şimdi tutunmadanda bir iki adım atmaya başladı . bazen diyorum seni izlerken ben yoruldum otur bir diyorum

birde yemez zaten günde 4 öğün ancak yer oda tatlı muhallebi biskivi meyve yemez yediğide zorla

kilo alınırmı böyle:çok üzgünüm:

benim oğlumda 5 aylık,boyu 67 cm,kılosu 8 kg 300 gr ..iştahı yerinde bir çocuk ek gıda vermiyorum ama çalıştığım için anne sütü+mama şeklinde besleniyor..

oğlumun bugun kontrolu vardı ama aşı vurdular kilomuz 6 700 gr ebemız yoktu baska ebe vardı ama bana gore cok iyi geldı kılosu bende anne sutu ile beslıyorum canım berkemmmm seni çok sevıyoruzzzz:sm_cool:

benım oğlan 3250 53 cmm dogdu suan 5 aylık kılosı 9 kılo boyu 66 suan kaç bılmıom

benim minik kuzum 10aylık olacak ama hala 8300lerde hoplayan zzıplayan çoook aşırı hareketli ve bir okadarda yemeyen bir çocuk halbuki doğum kilosu 3800dü

benım kızımda 6 aylık 7,5 kilo bana az geliyo hiç durmuyo ya hareketten.ne yapsam ki kilo alsa az çok değil az alsın yeter

canım bebeğinin boyu-kilosu ile orantılı ise sorun yok. eksiği yok fazlası var maşallah :KK66: :nazar: zaten anne sütü alıyordur şimdi. fazla da bile olsa rejim yapamaz.. sağlığı yerinde olsun da eksik ya da fazla bi şekilde düzene giriyor, merak etme!

benim oğlum 6 ay 8 günlük. 9,2 kg - 73 cm.

bebişimin bugün 9.ay kontrolü vardı 73cm ve 10 kilo 4 tane dişi var ve patlamaya hazır birkaçtanesi de sırada bekliyor...

hedef 12 aylıkken 75cm boy 10kilo.Şuan 74 cm boydayız kiloyu bilmiyorum .Ancak yediğne göre şişko olmayan bir oğlum var.Sanırım günde yüz kere evin bütün odalarını gezmemizden kaynaklanıyor kendi kilo almadığı yetmediği gibi bana verdiriyor.

defne de uzun bayağı, 75 cm var sanırım
yakında tartılmadık ama 12 kilo olmasından korkuyorum
en son 11 di. çok şişko durmuyor, uzun olduğu için ama akranlarının yanında iri kalıyor.
bir açıdan rahtım, neler yedirdiğimi az çok biliyorsunuz, obez yapacak katkılı abur cubur şeyler, hazır mama falan vermiyorum, büyüdükçe normale döner heralde

defne de uzun bayağı, 75 cm var sanırım
yakında tartılmadık ama 12 kilo olmasından korkuyorum
en son 11 di. çok şişko durmuyor, uzun olduğu için ama akranlarının yanında iri kalıyor.
bir açıdan rahtım, neler yedirdiğimi az çok biliyorsunuz, obez yapacak katkılı abur cubur şeyler, hazır mama falan vermiyorum, büyüdükçe normale döner heralde

füsfüscüm benimde dikkatimi çekti defnecik hiç tombul görünmüyo maşallah baya uzunmuş kızımız..bende asyanın babasıda uzun boyluyuz hatta dedesi hariç tüm aile uzun boylu ama asya akranlarına göre kısa boylu inşallah büyüyünce düzelir aman dedesine çekmesin.

X