Hint Takıları

DEVDAS

29.05.2010...
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
1.277
2
bb38shotpink1ym7.jpg
bs24dc1ed9.jpg
bs24mps1zf7.jpg
bs26mrnb2tu9.jpg
bs24dc2ss6.jpg
bs24sps1id5.jpg
bs38s5xy4.jpg
bs38ad8ps0.jpg
bs46pspc1.jpg

ilk resimdeki bileklikler cok hos kullanılabilir.. ama gerisi asırı asırı şatafatlı benim pek tarzım degil.. paylasım süper ama.. =)

hint takilari cok guzeller bimem biliyormusunuz ben yazim onlar alinlarina ben gibi bir sey qoyurlar ya o kadinin evli bekar dul oldugu anlamina geliyor.Bu arada DEVDAS isminin oldugu filmi izlemisinmi?benim cookkk sevdiuyim hint filimlerindenm biri cookkk aglamisdi filme bakandasenağlamasenağlamasenağlama

hint takilari cok guzeller bimem biliyormusunuz ben yazim onlar alinlarina ben gibi bir sey qoyurlar ya o kadinin evli bekar dul oldugu anlamina geliyor.Bu arada DEVDAS isminin oldugu filmi izlemisinmi?benim cookkk sevdiuyim hint filimlerindenm biri cookkk aglamisdi filme bakandasenağlamasenağlamasenağlama

bende çok beğenerek izlemiştim sonununda da böyle ağlamıştımsenağlama ama en çokk VEER ZAARA yı severim 30 kere izledim yinede bıkmadım usanmadım

çok hoşlar emeğine sağlık canım....benim hep ilgimi çeker hintli bayanların giyimleri ve takıları......

hin takilari gercekten cok guzel.1 sene hindistanda yasadim.vede turkiyeye gore cok ucuz.

X