Mutfak Püf Noktaları Poşet torbası nerde satılıyor???

Gxuxldemir

İnci küpeli kız
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
184
71
Mutfağım naylon poşet doldu.İnternette bazı sitelerde kumaştan dikilmiş poşet torbaları gördüm.Üstten poşatleri doldurup,kullanacağınız zaman alttan çekiyorsunuz.Bunların satıldığı bir yer var mı???? Ben dikiş konusunda çok yeteneksizim de...:KK43:

Benim tanıdığım onları yapan biri var kumaşı bebeğe dikiyo elbise gibi....
Alattan lastikli bir ağzı var ondan sokuyorsun çıkarmak istediğinde çekip alıyorssun öyle birşey mi ?

canım ya marketlerde,alışveriş merkezlerinde var oralara bak ,istresen..........yada dikiş bilen birine yaptırabilirsin.istersen sana benimkinin resmini eklerim.......beğenirsen yaptırırsın birine....

sana bu konuda ikeada koçtaşta ve de bunun gibi yerlerde satılan plastik poşetlikleri tavsiye ederim ben çok memnunum duvara yapıştırdım üstü tamamen açık etrafı da yuvarlak yuvarlak delikler var oralardan poşetleri çekiyosun çok kullanışlı valla eve gidince fotosunu çekip koyayımm

spa0933dc0.jpg

spa0933dc0.8e0a279771.jpg

canım bu bana hediye geldi ama el yapımı.........belki fikir verebilir sana....

Ben de poşetleri muska şeklinde sarıp küçük bir sepete koyuyorum çok düzenli oluyor. poşetler birbirine hiç karışmıyor. Tavsiye ederim.

torbalar içinde değilde poşet kutuları için koçtaşı önerebilirim bende..hem renkli plastik olanı hemde daha dekoratif çelik, krom kaplı poşetlikler var...fiyatlarıda oldukça uygun ve çok şık duruyorlar

Ikeada bulabilirsin hem de çok uygun.... Ben de kullaniyorum....2,5 ytl ile 5 ytl arasinda bi fiyat tam hatirlayamadim.....

Canım kermeslerde de bulabilirsin el yapımı,cicili bicili hihoyyyt Okullar acılıyor yardım amaçlı kermesler olur buara mutlaka,denk gelirsen aklında olsun :1hug:

Benim tanıdığım onları yapan biri var kumaşı bebeğe dikiyo elbise gibi....
Alattan lastikli bir ağzı var ondan sokuyorsun çıkarmak istediğinde çekip alıyorssun öyle birşey mi ?

bu şekilde olanları pazarlar da satılıyor yanına damacana örtüsünüde alırsan aynı renkte takım olurlar ben cuma pazarından almıştımm

X