Saçlarım çok dökülüyor.

SARGIN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
95
3
arkadaşlar kızım 7 aylık oldu ama benim aşırı derecede saçlarım dökülüyor napcağımı bilemiyorum evin hereyeri saç resmen akıyor saçlarım bir önerisi olan varmı

arkadaşlar kızım 7 aylık oldu ama benim aşırı derecede saçlarım dökülüyor napcağımı bilemiyorum evin hereyeri saç resmen akıyor saçlarım bir önerisi olan varmı

slm canım profilinden özel mesaj alımını acarsan görüşelim canım
saç dökülmesi dönemsel bu ara ama hamilelikden sonrada devam ediyor
bioblas sampuanı kulanıyoru ben dökülmem baya azaldı tavsiye ederimkaydirigubbakcemile5

nasıl açılıyor özel mesaj alımı güzelim ya ben pek anlamıyoru yardımcı olurmusun

benimde 6 ay olacak nerdeyse bebeğim ama çok feci dökülüyo saçlarım

bi koca kari lafi vardir : Bebek anneyi tam tanidigi andan itibaren annenin saclari bir kac ay cok feci bir sekilde dökülür sonrada eski haline geri gelirmis nekadar dogru bilemem...

SLM benimde 4 ay oldu dogum yapalı aynı sorun kel kalcam.cok üzülüyorum saclarıma evin her yanı sac akıyo resmen saclarım. anladım akdarı ile olağan bi sorun bu herkes aynı .stresten bence bebekten dolayı ister istemez düzenimiz bozuldu uykusuzluk yorgunluk derken olabilir bence

bende 4 ay önce doğum yaptım 2 aydır çok dökülüyo mevsimselde olabilir bide doğumdan sonra kansız kalıyoruz saç dökülmesn.in en büyük sebebi kansızlıkmış

hanımlar ben doğum yapalı 13 ay oldu ve malesef (çevremdede birçok doğum yapmış anne gibi benimde saçlarım halen) dökülmeye devam ediyor saçlarımın bazı yerlerinde dökülmeden kaynaklı inanılmaz bir seyrelme var..üstelik bunamı yanayım derken birde evde saç toplama macerası aman allahım:) bu tamamen hormonel bi durum dr gittim özellikledr bana verdiği kısa bi bilgi....özellikle emzirme döneminde olan annelerin daha çok dökülüyor.emzirme bittikten sonra biraz hafifliyor ama dökülmeye devam ediyor.bu durum yaklaşık 2 sene boyunca devam edicek meraklanma dedi gülerek:))benim kızım 10 aylıkken emmeyi bıraktı ve gerçekten dökülmsi azaldı ama malesef eskisine oranla azda olsa halen dökülüyor.bilgilerinize..

24 haftalık hamileyim saçlarım inanılmaz dökülüyo arnımın yanlarında seyrelme oldu saçım azıcık kaldı doktor normal diyo eğer doğumdan sonrada böyle devam ederse hiç saçım kalmayacak bu durum çok morelimi bozuyor

hanımlar ben doğum yapalı 13 ay oldu ve malesef (çevremdede birçok doğum yapmış anne gibi benimde saçlarım halen) dökülmeye devam ediyor saçlarımın bazı yerlerinde dökülmeden kaynaklı inanılmaz bir seyrelme var..üstelik bunamı yanayım derken birde evde saç toplama macerası aman allahım:) bu tamamen hormonel bi durum dr gittim özellikledr bana verdiği kısa bi bilgi....özellikle emzirme döneminde olan annelerin daha çok dökülüyor.emzirme bittikten sonra biraz hafifliyor ama dökülmeye devam ediyor.bu durum yaklaşık 2 sene boyunca devam edicek meraklanma dedi gülerek:))benim kızım 10 aylıkken emmeyi bıraktı ve gerçekten dökülmsi azaldı ama malesef eskisine oranla azda olsa halen dökülüyor.bilgilerinize..

2 yıl mı??? çok fazla.. ben doğum yapalı 1 buçuk yıl oldu hala emziriyorum ve çok dökülüyo..ben de emzirme biter bitmez geçer sanmıştım demekki hormonların normale dönmesi bayağı uzun sürüyo.doğumdan sonra eski sağlığa kavuşmak epey zaman alıyo

doğumdan sonra kan tabletlerinizi 6 ay boyunca kullanmak gerekiyor arkadaşlar .çünkü hamilelik ve doğum sebebiyle boşalan demir depolarını ancak telafi ediyor.eğer kullanmazsanız saç problemleri ve unutkanlık gibi sorunlarla karşılaşırsınız.sakın ihmal etmeyin .

bende iki ay oldu doğum yapalı henüz başlamadı ama ben bobilas şampuan kullanıyorum belki ondan tavsiye ederim kızlar benim sorunum ise ben saçlarımı boyatmam lazım ama emzirdiğim için ne zman boyatmam lazım süte geçiyor mu lütfen bilen varsa bana yardımcı olsun bekliyourm

Slm arkadaşlar ben daha sizlere yeni katılıyorum 2 aylık hamileyim ama benim salarım yaklaşık 6-7 aydır aşırı dökülüyor yardımcı olurmusunuz

Slm arkadaşlar ben daha sizlere yeni katılıyorum 2 aylık hamileyim ama benim salarım yaklaşık 6-7 aydır aşırı dökülüyor yardımcı olurmusunuz

bak aslıcım saçlarının dökülmesine çok üzüldüm. zeytinyağı ile masaj yapabilirsin bir cildiye uzmanına görünmende faydalı olur.hihoyyyt

Kızlar ben H.C. saç bakımıyla tanıştım inanılmaz bişey saç dökülmlerim durdu inanılmaz saçlarım çıktı çok memnum kaldım kesinlike tavsiye ederim. haftada iki defa uyguluyosunuz 2 saat bekliyosun ve yıkıyosunuz ben şampuanınıda almıştım çok memnum kaldım. şu anda halen emziriyorm kızım 1 yaşında ama artık saçlarım dökülmüyor.

Kızlar ben H.C. saç bakımıyla tanıştım inanılmaz bişey saç dökülmlerim durdu inanılmaz saçlarım çıktı çok memnum kaldım kesinlike tavsiye ederim. haftada iki defa uyguluyosunuz 2 saat bekliyosun ve yıkıyosunuz ben şampuanınıda almıştım çok memnum kaldım. şu anda halen emziriyorm kızım 1 yaşında ama artık saçlarım dökülmüyor.

canım tam ismini verebilirmisin ürünün
bende aynı dertten muzdaribim:nazar:

Bende saç dökülmesi konusunda kellikten dönenlerdenim kızlar. Doğumdan sonra saçlarım inanılmaz bir hızla sökülmeye başladı, hemen gittim kestirdim, bana mısın demedi. Sonra dr. gittim demir takviyesi verdi, yok yok yine dökülüyor. Tekrar doktora gittim yine kan tahlili yaptırdım ve çinko kullanmaya başladım. z,,co tablet kullanmaya başladım inanın çok işe yaradı. Şu anda dökülen saçlarım bir parmak uzunluğunda tekrar çıkıyor, her yerim önler arkalar yanlarda kısa kısa saç dolu. Bir kan tahlili yaptırıp çinko kullanmaya başlayın derim, emzirmekle alakası yok ben hala emziriyorum ama dökülme durdu.

merhaba
,
sargın bahsettiğin ilaçla ilgili detaylı bilgi verebilirmisin, nerden bulabilirim?

X