Tüy Dökücü krem Kullanan var mı?

piraye

Nirvana
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2008
6.953
28.523
45
Kızlar ben de kasım annesiyim, ekim sonu kasım başı gibi doğurucam inşallah,yalnız şu aralar doğum yaklaştıkça tüy sorununa takıldım çünkü artık karnım haddinden fazla büyüdüğü için kendi başıma bikini bölgesine ne jilet ne de ağda uygulayamıyorum,içime sinen temiz bir ağdacı da bulamadım buralarda, en son çare tüy dökücü kremlere başvurucam ama onlr da kana karıştığı için hamişlere pek önerilmiyor. Siz nasıl çözdünüz bu sorunu merak ettim,kıldan tüyden bi sorunla başınızı ağrıttımsa sorry,ama çok takıldım:eek:

Kızlar ben de kasım annesiyim, ekim sonu kasım başı gibi doğurucam inşallah,yalnız şu aralar doğum yaklaştıkça tüy sorununa takıldım çünkü artık karnım haddinden fazla büyüdüğü için kendi başıma bikini bölgesine ne jilet ne de ağda uygulayamıyorum,içime sinen temiz bir ağdacı da bulamadım buralarda, en son çare tüy dökücü kremlere başvurucam ama onlr da kana karıştığı için hamişlere pek önerilmiyor. Siz nasıl çözdünüz bu sorunu merak ettim,kıldan tüyden bi sorunla başınızı ağrıttımsa sorry,ama çok takıldım:eek:

bende bu konuda ne yapıcağımı bilmiyorum bilgi veren olursa sevinirim gerçekten :CüvCüv:

Allah Allah hepimiz aynı dertten muzdaribiz sanırım ben de birtek bende var sanıyordum bu sorun hatta ben de soracaktım ne yapabilirim diye. Tüy dökücü kremin zararlı olduğunu biliyorum duymuştum ama artık gerçektende zor oluyor. Ben de malesef yardımcı olamayacağım ama olacak arkadaşların cevabını sabırsızlıkla bekliyorum. Bir de söylemesi ayıp karşıya ayna koyarak yapmaya çalışıyorum biraz daha rahat oluyor siz de deneyin belki faydası olur :eek:

Kızalr bende de aynı dert var, ben ayda bir en fazla iki kere tüy dökücü krem yapıyorum. Ama mecburum yani göbek şişti karnımı göremiyorum. Doktorum çok sık olmamak kaydıyla kullanabilirsin demişti. Ama çok bekletmiyorum gene içim rahat etmiyo

peki arkadaşlar markada önemli mi bu işte. Yani hangi marka tüy dökücü daha az zarar verir, ya da daha iyidir diyelim?

her insana gelmiyor kizlar alerji yapiyor dikkatli olun helede yeni kullanacak olan hatunlar doguma gider ayak birde allah korusun:)

Benim doktorum bana kabızlık ilacı bile vermedi, çatlak kremi olarak badem yağı önerdi, o kadar doğal yöntemleri önemsiyor yani. Ama bunu sorduğumda kullanabilirsin tüy dökücü kremleri dedi. Ben daha denemedim. Yapabildiğim kadar jiletle yaparım dedim ama artık biraz zor olmaya başladı. Daha önce kullanmıştım. Tıpkı saç boyaları gibi bunun da alerji yapma olasılığının bulunduğunu biliyorum ama bunu önce küçük bir yere sürerek test edebilirsiniz. Zaten içeriğinde yazar.

aynı dertten muzdaribim.annem ben yaparım diyo ama :eek:
tüy dökücü krem hiç kullanmadım ama burda okuyunca aklıma yattı.kullanımı nasıl kızlar
çok cahilim di mi:eek:
kremi sürüp bekleyip su ile duruluyor musunuz nasıl...

ben hep ağdaya gidiyorum ama gidesim yok bu aralar ama zarar veriri diye de korkuyorum ya

[/COLOR]
aynı dertten muzdaribim.annem ben yaparım diyo ama :eek:
tüy dökücü krem hiç kullanmadım ama burda okuyunca aklıma yattı.kullanımı nasıl kızlar
çok cahilim di mi:eek:
kremi sürüp bekleyip su ile duruluyor musunuz nasıl...

hayır canım kesinlikle öle bi hataya düşme kremi cildinden spatula yardımı ile (veet alırsan kutusunda spatula olacaktır) iyice temizle sonra yıka yoksa işin içinden çıkamazsın..

şu ana kadar bende hep agda yaptırıyordum bundan sonrada agdaya devam diyorum daha rahat ediyorum hamile kaldıgımdan beri eskisi gibi de cıkmıyo zaten tüylerim azaldı valla sanırım kızıma gidiyo benim tüyler artık yaaa

Veet'in sitesinden baktım. Genital bölge için tavsiye ediyor. Hamilelerin kullanmasında sakınca yok diyorlardı. Emin olmak için mail atıp sordum. Hamileler kullanabilir ancak hiç bir ürünü genital bölge için önermiyoruz dediler. Benimde aklım karıştı. Hamile değilken kullanıp memnun kalmıştım. Bir yan etkisini görmedim.

aslında en iyi çözüm ağda ama ben kullanamıyorum cildim için ilaç içiyorum çok hassas ufak bi etkide bile derim kalkıyoo değil ki ağda.. mecbur ya traş bıçağı ya da tüy dökücü krem benneyaptımki

kızlar burada sitede de reklamını veriyorya şu karınca yumurtası yağı tüy dökücü diye, o nasıldır bilen var mı? Tamamen doğal diyor ama.

Beyazmelek karınca yumurtası tüy dökücü değil.Tüy azaltıcı.Tıpkı bioder gibi.
Bence onu da kullanmayın içinde ne olduğunu bilmiyosunuz.Doğal dediklerine bakma.

Allah Allah hepimiz aynı dertten muzdaribiz sanırım ben de birtek bende var sanıyordum bu sorun hatta ben de soracaktım ne yapabilirim diye. Tüy dökücü kremin zararlı olduğunu biliyorum duymuştum ama artık gerçektende zor oluyor. Ben de malesef yardımcı olamayacağım ama olacak arkadaşların cevabını sabırsızlıkla bekliyorum. Bir de söylemesi ayıp karşıya ayna koyarak yapmaya çalışıyorum biraz daha rahat oluyor siz de deneyin belki faydası olur :eek:

Canım inan bana artık aynadan bile göremeyecek haldeyim, 30 haftada 17 kilo aldım ve karnım bırak ağdayı falan ayakkabılarımı giyemeyecek kadar büyüdü,eğilemiyorum,doğum yaklaştıkça iyice dert oldu, böyle de gidilmezki doğuma filan:eek: umarım çözen birileri vardır ve paylaşır da biz de kurtuluruz

Veet'in sitesinden baktım. Genital bölge için tavsiye ediyor. Hamilelerin kullanmasında sakınca yok diyorlardı. Emin olmak için mail atıp sordum. Hamileler kullanabilir ancak hiç bir ürünü genital bölge için önermiyoruz dediler. Benimde aklım karıştı. Hamile değilken kullanıp memnun kalmıştım. Bir yan etkisini görmedim.

nasıl ya? Nurdantcım ben verdikleri cevaptan zararlı olabileceği sonucunu çıkardım,ben denormal inanken bikaç defa kullandım,jiletten pratik bi yöntem değil ama eğilmen gerekmiyor en azından,ya biz napçaz?fisfisfis

Benim doktorum bana kabızlık ilacı bile vermedi, çatlak kremi olarak badem yağı önerdi, o kadar doğal yöntemleri önemsiyor yani. Ama bunu sorduğumda kullanabilirsin tüy dökücü kremleri dedi. Ben daha denemedim. Yapabildiğim kadar jiletle yaparım dedim ama artık biraz zor olmaya başladı. Daha önce kullanmıştım. Tıpkı saç boyaları gibi bunun da alerji yapma olasılığının bulunduğunu biliyorum ama bunu önce küçük bir yere sürerek test edebilirsiniz. Zaten içeriğinde yazar.

yapçak bişey olmayınca mecburen kullanın bişey olmaz diyorlar,ben de aynı durumdayım juliannecim,aslında en güzeli temiz bir salon bulup ağdaya gitmek ama yok işte, buralarda bulamadım,eşime bile sordum bi kere "doğumdan önce yapar mısın "diye o kadar çaresizi kalmışım yani git kızım ya anlamam dedikaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3

X