bebiş

sorunlarim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2008
17
0
merhaba KIZLAR kaydirigubbakcemile3 gebelik konusunda açmak değilde sohbet amaçlı burada açmak istedim kasımda bebiş geliyo inş. doğum için nasıl gecelik almalıyım, nasıl iç çamaşırı almalıyım, doğum çantasına neler koymalıyım, tecrübelerinizden yararlanmak ve değişik fikirleriniz varsa almak istiyorum:sm_cool:

Son düzenleme:
Hayirli olsun canim benim
allah anali babali buyutsun insaallah
saglicakla kucagina almayi nasip etsin rabbim
canim ben;
2 gecelik
1 pijama
fanila
hasta bezi
ustume kalin bir sabahlik aldim ilk bebegim kisin dogdugu icin
corap aldim
hamilelikte giydigin ic camasirlarindan goturebilirsin yanina
normal dogum yapacaksan muhakkak yanina biskuvi meyce suyu gibi biseyler al canim odanda bulunsun dogumdan sonra cok acikiyorsun.sezeryan olacaksan zaten 2 gun acsin sekerim almana gerek yok:KK43:((((

dogum cantasina bebek icin alacaklarin;
hastane cikislari var canim icinde her parcasi var onlardan bir takim yeterli olur hastane icin
kis bebegi oldugundan bir battaniye
yeni dogan bezi al islak mendil
cokda bisey almana gerek olmuyor
cantayi doldurup geri getiriyorsun
cok abartmaya gerek
hayirli olsun canim simdiden bebegin gule gule saglicakla buyut insaallah

Hayırlıı olsun canımm RABBİM SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH ALLAHA EMANET OLL :)

canım hayırlı sağlık doğum allah yardımcın olsun ilk bebeğinmi?
cinsiyeti ne ? adını ne düşünüyorsunuz?

ay pek meraklıymışım bende

:CüvCüv:gebelik bölümünde detay vermişlerdi..ama ben sana yardımcı olayım.geceliğini diz hizasinda alabilirsin..pamuklu olsun..bide 1 den fazla yanında bılunsun..hasta bezide yanında bulunsun ve orkid..doğum cantasınada bebegin için zıbin..battaniye..minik sapka en bayıldiğim şeyler..kendine iç camaşirlari 1den fazla koyabilirsin..ıslak mendiller mutlaka kurtarıcın olcak..terligini unutma..ve sütyen destekli olmasi gerekli gögüslerini sarkmadan koruycak..gögüs pedleride alıp valize koyabilirsin.bebeğinle mutlu kal daima

oğluşumuz olacak nasip ederse Allah'ım adını Eymen düşünüyoruz. Ya çok saçma bi soru mu olacak bilmiyorum ama hasta bezi ne ???? Pedden farklı mı

oğluşumuz olacak nasip ederse Allah'ım adını Eymen düşünüyoruz. Ya çok saçma bi soru mu olacak bilmiyorum ama hasta bezi ne ???? Pedden farklı mı

neden sacma olsun canım daha once hıc kullanmamıs oldugumuzdan cogumuz dogumda ogrendık
canım marketlerde eczanelerde bulabılırsın.
yatalak hastaların altını baglamak ıcın kullanılır genellıkle
buyuk cocuk bezı gıbı bısey yapı
kanaman olacagı ıcın dogum sonrası bedler senı kurtarmaya bılır
daha rahat etmen ıcın hasta bezı almalısın
1 paket yeterlı olacaktır
onunda ucuz kalıtesızlerı var onlardan alma canım yanca cırtcırtı yok onların
sorun yasayabılırsın
kalıtelısınden 1paket alman yeterlıdır ısını gorur.
allah adıyla yasatsın bebegınıde ınsaallah canım benım

X