bebeğin anne rahmine tutunma kanaması ile ilgili acil bilgiye ihtiyacım var

derooo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2007
57
0
43
Arkadaşlar merhaba ,

reglim 2 gün gecikti ama kahverengi lekelenmeler var , bebeğin anne rahmine tutunurken bir kanama olduğunu biliyorum , yaşayanlar varsa bilgi vermenizi rica ederim.

bi doktora git istersen ben yaşadım ama yerleşme kanaması çok az gelir devamı gelmez die biliorum en azından bnde öle oldu 7-8 .haftalarda da lekelenmelerim oldu progertan kullandım şimdi dahanormal gidio herşey canını sıkma test yaptınmı peki

Bende de dün akşam ve bu sabah geldi. Sulu bi şekilde çok açık pembe. İnşallah yerleşme kanamasıdır.

Sen mutlaka test yaptır. Hamilelik varsa çıkar bu zamanda. İnşallah hamişsindir...

adetin iki gün geçmiş ve kahverengi lekelenmelerin olmuş sanırım... buna yerleşme kanaması denmesi için henüz çok erken.. bu kesin yerleşme kanamasıdır diyebilmen için test yapmış olman, ve en az adetinden bir hafta geçmiş olması gerekir... bekle bakalım bir kaç gün daha...

benimde sikluslar 30 gun surer 35.gunumde 2 damla gelmis kucucuk nokta kadar bugun 37.gunum test yaptım tek cizgi yorumunuz nedir. doktorum dediki 1 hafta daha bekleyelim. sizce bebis olabilirmi varmı benim gibi olan

X