Nofrost buzdolabımı? normal derin donduruculumu?

arkadaşlar bu buzdolabı işini çözemedim:1no2:
annemim çok eski tip dolabı oldugu için yenilerden haberimiz yok

şimdik kayınvaliden normal tip al diyor
onunki nofroz ve poşetli gıdalarda çürütme yapıyormuş
dolabın üfleme deliklerinden buzlu hava geldigi için

sizce dogrumu yani kullanan varsa yardımcı olabilirmi kaydirigubbakcemile5

bende tabi yeni modellerdn olsun istiyom fiat araştırması yaptım nofrozlar daha pahalı demek daha iyi diyorum:icecream:

Bu tür eşyalar sik sik değiştirilmyo oyüzden no frost al canim 2 kuruş fazla olsun nasil olsa ödeniyo

ya bu site amma bağımlılık yarattı he buzdolabını bile buradakilere soruyonuz.yaz no frost diye bak.....

Bence de no-frost canım. Herkese fikrini sor için rahat ederek alırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle NO-FROST kaydirigubbakcemile5

Benimkisi bundan ; yerimseniben

PROFİLO

3188_buyuk.jpg

bence de no frost almalısın canım..ama beyaz eşya şans işi..inşallah iyisi denk gelir :)

biz evde normal 2 kapılı derin dondurucu kullanıyoruz ve çook memnunuz.No frost ile derin dondurucunun arasındaki fark ne ki ?
Biz satıcıya sorduğumuzda ,bu buzdolabının arkasında bazen karlanma oluyormuş,derin dondurucuda bu karlanmayı arada bi fişini çekip kendin temizleyecekmişin ama no frostta böyle bişey olmuyor dedi.
Biz buzdolabını alalı 3 sene oluyor ama daha hiç bi karlanma falan olmadı.Açıkcası biz çok memnunuz.Niçin daha fazla para ödeyelim ki diye düşünüyorum.:uhm:
Yani no frost alırsam ne gibi bir avantajım olacak CADIARZU

ya bu site amma bağımlılık yarattı he buzdolabını bile buradakilere soruyonuz.yaz no frost diye bak.....

zaten nette baktım arkadaşım ama orda satışla fiatla ilgili bilgiler var
ben kullanım kolaylıgını bizzat kullananlara soruyorum
eger senin bi yorumun yoksa yazmak zorunda deilsin
boşa yer işgal etme bari

ben beyaz eşya mağzasında çalışıyorum size no frost öneririm.arasında çok fark yok derin dondurucuda da no frostta da kışlık yiyeceğinizi saklayabilirsiniz ancak derin dondurucuda karlanma buzlanma oluyo beş altı ayda bir temizlik istio ve alt kısımdaki yiyecekleri dolabın arkasına dayarsanız çürüme yapıo.onun dışında işlevsel olarak hemen hemen aynı..

normal buzdolabı buz donduruyor
no frostta böyle birşey yok bencede no frost :1closedeyes:

5094açıkvekapalıbüyük.jpg

bızımkısı bundan yıllardır kullanıyoruz hıcbı sorun yok kesınlıkle no frost hem beyaz esya senın bı kere alıncak bısey cnm nevresım takımı deılkı değişsın bıde bunları dıkkatlı kullanmak lazımm cok basıt hava delıklerının onune bısey koyma hıcbısorun olmaz keısnlıkle buzlanma yapmazz

no frost = buzlanmaya hayır (buz temizlemek istemiyorsam no frost al güle güle kullan )

bencede no frost . normal buzdolaplarının derin dondurucu kısmını 6 ayda bir temizlmeke zorundasın . içi karlanma yapıyo. ama no frostlarda öle bir derdin yok canım . almışken iyisini al .

ben iki kapılı buzdolabı mı yoksa no frost mu diye bir araştırma yaptım nette. anladığım kadarıyla no frostlar karlama yapmıyo diğeri yapıyo onu da 6 ayda bir temizliyosun. buzdolabın ne olursa olsun zaten temizlemiyormuyuz o yüzden fazla para vermektense uygun fiyata ama geniş ve güzel bir buzdalabı almak daha mantıklı geliyor bana.

bence derin dondurucu al çünkü nofrost çift motorlu çalışıyor ve ağzı açık yiyeceklerin kokusunu karıştırıyor..her zaman üstünü kapatıp koyman lazım..elektriktende tasarruf edersin:enbuyukkk:

kesinlikle nofrost kızlar.bnde beyazeşyacıda çalıştım ve elektirkte gayet norma.çift motor olması elektrik faturasına extra yansımıor yani merak etmeyin.ayrıca kendimede nofrost aldım 2 ay sonra kullanmaya başlıcm inşşlh

no frost kesinlikle....
annemde derin donduruculu vardı arçeliğin 5 sene kullandı hemen değiştirdi en güzel en rahat nofrostun kullanımı..ikisinide kullandığımız için biliyorum....
hımm bide nofrostun alt gözlerinde bile yiyecekler çok uzun ömürlü dayanıyor ...2 hafta bile sebzem alt gözlerde dursa çürümüyor ..çok memnunuz biz..

Çoğunluk no frost diyor bende bu görüşe katıldığım için dün aldık buzdolabımızı.
Siemens'in KD40NX73NE antibakteriyel çelik kapı no-frost (parmak izi çıkarmayan) modeli kullanan varsa deneyimlerini yazarsa çok ama çoook mutlu olurum :sm_cool:

Eklentiler

• $MCSA035885_KD40NX73NE_def.jpg
    $MCSA035885_KD40NX73NE_def.jpg
    74,5 KB · Görüntüleme: 161
X