Idrar testi pozitif kan testi negatif fikri olan varmi?

K

kerman

Ziyaretçi
Arkadaşlar 2-3 gün önce idrar testi yaptım silik çizgi çıktı hala yapıyıorum hepsi öyle. aynı gün kan testi yaptırdım negatif. bugün yine yaptırdım sonuç bekliyorum.sabah testte yine çıktı. hiç başınıza böyle bir şey geldi mi.lütfen bir fikir verin. doktor kan testinde yanlışlık olabileceğini söyledi ama???????????
bu arada 7 gün geçti.
senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

bi test markası var tam hatırlayamıyorum ama bendede geçen ay öyle çıkmışdı..ve hep öyle çıkıyor onlar ....bence kan testi en garantisi canım....yada kimyasal gebelik geçirdin:KK43:

benim gecikmemin 6. günü idrar testi yaptım negatif çıktı. olmadı 11. günde hem idrar hem kan testi yapıldı yine negatif çıktı. mayıs 14 te adet olmalıydım normalde. neyse zaman geçti, 10 temmuzda gittim yine test aldım çünkü kan testi kesin sonuç dediler ve ben de hormonal bi sorun var diye bu zamana kadar bekledim. neyse 10 temmuzda testte 2 çizgi çıktı hem de hemen. yani hamile olabilirsin belki de ama ümit vermek istemem sadece tedbir olarak ilaç falan kullanma derim. hakkında hayırlısı olsun. kendine iyi bak...

ahhh canım benim bu testler yüzünden kafayı yedim ben her ay dünyalarca test onlarca ve bir avuç para inan...

iki ay bunu yaşadım testlerde silik ikinci çizgi... en son geçen ay adetimde 7 gün gecikmişti ve yine ikinci silik çizgiler çıktı en sonuda adet oldum .... salı günü dr. gittim bunlardan bahsettim kimyasal gebelik olabilirmi dedim dr. bana ben bunlara inanmıyorum yani testleri kastediyor benim için en garantisi kan testi diyor ondan sonra ultrasın daha sonra o idrar testleri en son da bayandaki belirtiler diyor... bozuk olabilir, süresi geçmiş olabilir vs. bir sürü ihtimal saydı dr. kabul etmiyor anlayacağın...

o yüzden bence sende o testlerle daha fazla yapıp psikolojini bozma ben bu ay kafama takmadım günümden önce bile adet oldum.... artık testlerle oyalanacağıma gidip kan testi yaptıracağım....

yok sa çok karamsar kalıyoruz kafamız karışıyor......

aklıma gelmişken duyduğum kadarıyla bir hormonun yüksekliği o ikinci çizginin çıkmasına neden olabiliyormuş birde eğer çatlatma iğnesi falan da vurunduysan oda o silik çizgilerin çıkmasını sağlıyormuş....

birde bir şey sormak istiyorum adet günün geçtimi yada daha kaç gün var.... birde bu kan testini ne kadar süre varken yaptırdın adetine...

sevgiyle......

benim gecikmemin 6. günü idrar testi yaptım negatif çıktı. olmadı 11. günde hem idrar hem kan testi yapıldı yine negatif çıktı. mayıs 14 te adet olmalıydım normalde. neyse zaman geçti, 10 temmuzda gittim yine test aldım çünkü kan testi kesin sonuç dediler ve ben de hormonal bi sorun var diye bu zamana kadar bekledim. neyse 10 temmuzda testte 2 çizgi çıktı hem de hemen. yani hamile olabilirsin belki de ama ümit vermek istemem sadece tedbir olarak ilaç falan kullanma derim. hakkında hayırlısı olsun. kendine iyi bak...

canım tam olarak anlayamadım kan testi yaptırdığın gün mü idrarda pozitif çıktı ve hamilemeymişsin.

benim tam pozitifdi. 2 çizgide tamamen kırmızıydı ama yinede emin olamadım kan testi yaptırdım sonuç kocaman bir NEGATİF bazen bu tip testler yanlış pozitif sonuç verebiliyor. birde eğer iğne, hap vs. tedavisi görüyorsan onlarda pozitif sonuç çıkarıyorlar.

kızlar bazen böyle şeyler olabiliyormuş en iyisi beklemek ve görmek idarada silik çıktıysa şayet gebelik varsa 2-3 gün sonra test tekrarlandığında koyulaşması gerekir.

benim bırak ucuz testleri clear blue aldım 23 liraya onda bile silik + şekli çıktı ama malesef adet oldum inanma bu testlere inan çok strese giriyorsun...

kan testi sonucu negatif senağlama senağlama senağlama

ozaman tatlım negatif sonuç üzgünüm ama artık daha fazla üzülme emi tatlım....ne yapalım başka sefere elbet bizde o duyguyu yaşayacağız allahın izniyle....

of bende test yaptım adetim 1 gün gecikti hemen idrar testi aldım ikinci çizgi hafif belirgindi napcam ya of

cnm predictor kullandm iki çizgi vardı ama yinede guvenedm kan testinde negatf cıktı:KK43:((( guvenme testlere

cnm predictor kullandm iki çizgi vardı ama yinede guvenedm kan testinde negatf cıktı:KK43:((( guvenme testlere

bende predictor kullandım pozitif çıktı.aynı gün hemen kanda baktırdım negatifdi.hatta inanamadım.10 gün daha bekleyip tekrar kan yaptırdım yine negatifti.yalan bu testler inanmayın.en garantisi kan arkadaşlar ben bunu çok ii anladım.birde o salak predictor 31 ytl!

arkadaslar kaan kocatepenin konusmalarini dinliyor musunuz bilmiyorum. demisti ki; adet gecikmesi olmadan test yapmalarini onermiyorum. kan testini hele hic onermiyorum. cunku adet vaktinden once vucuda hamilelik hormonu salgilanirmis. (doktor olmadigimdan bilemiyecem nasi bisey) ve kan testinde de bu hormon dolayisiyla adet vaktinden once hamile gibi gorunebilirmis ve idrar testinde de. yani adet gecikmesinden once yapilan her turlu test yaniltici olabilir demisti. kan testini de sadece doktor gerekli gorurse yaptirsinlar demisti. kan testi garanti olabilir ama biraz adetin gecmesi gerekiryor gene de.
biraz sabirli davranin.

bende predictor kullandım pozitif çıktı.aynı gün hemen kanda baktırdım negatifdi.hatta inanamadım.10 gün daha bekleyip tekrar kan yaptırdım yine negatifti.yalan bu testler inanmayın.en garantisi kan arkadaşlar ben bunu çok ii anladım.birde o salak predictor 31 ytl!

Aynen bende prodictor kuLLandım pozitifdi.ama 2 gün sonra kan testi yaptırdım negatif :KK43:
İnsan gerçekten de sinir oLuyoooo

Bende iki defa test yapmistim ikiside positif bir gün sonra kan testi negatif cikmisti :KK43:
Testin markasini hatirlamiyorum maalesef..

slm kiz\lar ben tam adet gunumde 2 degisik marka test yaptim sonuc pozitif cikti yanilma ihtimali olabilirmi yani.....

kızlar merhaba yeni üye oldum ve doğru yerde miyim bilmiyorum. adetim düzensiz oluyor. geçen ay 22sinde adet oldum bu ay da adetimden 2 gün önce eşimle beraber olduk ve ben hala adet olmadım. şuanda çok kötü grip oldum ve ilaçta kullanamıyorum. sizce hamile miyimdir?

inş. hamileyimdir.

nolur bana yardım edin :asigim::asigim:

X