açıköğretim fakültesi acil yardım

burcum2044

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2007
67
0
37
arkadaşlar ben aöf işetme bölümü 1sınıf öğrencisiyim ama 3senedir çeşitli sebeplerden dolayı 1 inci sınıfı geçemedim şimdi kaydımı dondurmak gibi bi şansım varmı bunu mrk ediyorum lütfen yardımcı olun varsa böle bi şansım kaydımı dondurmak istiyorumsenağlama

eşit ağırlık mezunuyum ilk tercihim açıköğretim tıbbi lab oldu.acaba girebilme ihtimali düşükmü yada ilk tercih olmazsa 2. olabiliyormu :44:

eşit ağırlık mezunuyum ilk tercihim açıköğretim tıbbi lab oldu.acaba girebilme ihtimali düşükmü yada ilk tercih olmazsa 2. Olabiliyormu :44:

açıköğretimde bölümfaretmiyor yüzde 99 ilk tercihe yerleşirsiniz kontenjanı sınırlı değilse tabi

"Doğru bir başlangıç hem paradan hem zamandan, en önemlisi de ömürden tasarruf sağlar."
*

Son düzenleyen: Moderatör:
harçlar ödenmediği takdirde 2 sene boyunca bir dilekçe vermeden dondurulmuş olunuyor.2 sene sonunda kayıt siliniyor.yani kayıt dondurmak için harç ödenmesine gerek yok:KK20:
benim ilk kaydımın üstünden 10 yıl geçti hala silinmedi sadece ilk kaydı yaptırdım onun dışında ne para ödedim ne kayıt yeniledim açıköğretim bürosuna sordum ücreti ödeyip sildirmeniz lazım dedi

X