yumurtlama dönemindeki belirtileri paylaşırmısınız

tugbamurat

bismillahirrahmanirrahım
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
1.524
5
a.s.:uhm:merhaba arkadaşlar benim yumurtlama dönemim internetten hesapladığıma göre 30 agustosla 4 eylül arası bugunde benden akıntı geldi yumurta akı gibiydi yumurtlama döneminde nasıl oluyo ben yumutlama dönemine girmişmiyim bu bir belirtimi oluyor birde sol yumurtamın agrıdıgını hissettim yumurtlama dönemini nasıl anlıyosunuz ne gibi :bbo:belirtiler oluyor benimle paylaşırsanız sevinirim

canım yumurtlama döneminde bende de yumurta akına benzer bir akıntı oluyor bu akıntının olması yumurtaların çatlama seviyesine geldiğini gösteriyormuş. benim 28 günde birdir döngüm ve 13. gün sabahı yumurtlama akıntım oluyor ve 14. 15. günlerde çatlamış oluyorlar

canım yumurtlama döneminde bende de yumurta akına benzer bir akıntı oluyor bu akıntının olması yumurtaların çatlama seviyesine geldiğini gösteriyormuş. benim 28 günde birdir döngüm ve 13. gün sabahı yumurtlama akıntım oluyor ve 14. 15. günlerde çatlamış oluyorlar

canım yani 1 2 gün sonramı çatlamışmı oluyor peki ilişki ne zaman olmalı hergün degilde 1 gün arayla oluyor inş. bu ay tuttururum başka ne gibi belirtiler oluyoor

canım normalde bende 13. gün çatlama 14. ve 15 günlerde ilşki için uygun günler oluyor dediğin gibi gün aşırı ilişki daha sağlıklı oluyor. herşey gönlünce olsun inşallah en kısa zamanda tutturursun :CüvCüv:

canım normalde bende 13. gün çatlama 14. ve 15 günlerde ilşki için uygun günler oluyor dediğin gibi gün aşırı ilişki daha sağlıklı oluyor. herşey gönlünce olsun inşallah en kısa zamanda tutturursun :CüvCüv:

a.s.inş. canım olur bu ay bide sol yumurtalıgımın agrıdıgını hissettim buda yumurtlamadan dolayı olabilirmi yoksa üşüttüm falanmı cevabın için teşşekürler

bazı arkadaşlar yumurtalığın ağrıdığını yumutladıklarını falan paylaşmışlardı hatırladığım kadarıyla, yanlız ben bu konuyu dr umla konuştuğumda böyle birşeyi ağrıyla falan hissetmek nerdeyse imkansızmış gelişimini sadece ultrasonla çatladığınıda kan tahliliyle anlayabiliyorlarmış bilgin olsun

teşekkürler bir sen yardımcı oldun saol hiç kimse yazmadı belirtileri başka arkadaşlarında fikirlerinide almak isterdim farklı ne gibi belirtiler olabilir diye

Paylaşayım hemen canım;Benim 31.gündür döngüm adetin 13. başlayan yumurtlama akıntım oluyor,16.güne kadar devam eder Ve 17. uzayan akıntı en belirgin özelliği çatladığını anlıyorum.Ben 1.5 senedir dikkat ettim :):roflol:anca son 2 aydır tam gününü kestirebildim çalışmalar yanlış gün yapıyormuşum meğerr:roflol:

canım dediğin belirtiler bede dün oldu akıntım geldi yumurta akı kıvamında... en büyük belirti bu .. normalde akıntı yoğun gelmiyor... ve o kıvamda olmuyor... akıntının geldiğinin önceki akşamı çalışmıştık dünde çalıştık bu gün boş yarın yine çalışcaz... birgün ara ile devam edeceğiz...

nette okumuştum belirti olraka rahatsızlık hissi , göğüslerde hassasiyet ve akıntıdan bahsediliyor....

ben kendimde akıntı tesbit edemiyom. çamaşırıma gelmiyor. bazı sitelerde parmak sokun diyo. ona da cesaret edemiyom. siz çamaşırınızda mı görüyorsunuz? ama benim de döngüm 28 gün, ama adetin 13.günü genelde sağ kasığımda kasılmalar hissediyorum, ama bunun yumurtlama belirtisi olduğunu kesinleştirmek için bu ay ovulasyon testi almayı ve ateş ölçmeyi düşünüyorum.

ben kendimde akıntı tesbit edemiyom. çamaşırıma gelmiyor. bazı sitelerde parmak sokun diyo. ona da cesaret edemiyom. siz çamaşırınızda mı görüyorsunuz? ama benim de döngüm 28 gün, ama adetin 13.günü genelde sağ kasığımda kasılmalar hissediyorum, ama bunun yumurtlama belirtisi olduğunu kesinleştirmek için bu ay ovulasyon testi almayı ve ateş ölçmeyi düşünüyorum.

bende bilmiyordum takıp edince farkediyorsun ama iç çamaşırıma gelmedi benimki canım tuvalete gittiğimde geldi ve yumurta akı kıvamında 13.gün geldi ve bugunde geldi 14 cü gün biz gün aşırı çalışıyoz bakalım ne olacak hayırlısı inş.

Son düzenleme:
canım dediğin belirtiler bede dün oldu akıntım geldi yumurta akı kıvamında... en büyük belirti bu .. normalde akıntı yoğun gelmiyor... ve o kıvamda olmuyor... akıntının geldiğinin önceki akşamı çalışmıştık dünde çalıştık bu gün boş yarın yine çalışcaz... birgün ara ile devam edeceğiz...

nette okumuştum belirti olraka rahatsızlık hissi , göğüslerde hassasiyet ve akıntıdan bahsediliyor....

aynı anlattıgın gibi benimde akıntım dün ve bugün 1 kere geldi bizde gün aşırı çalışıyoz ve ben adet tarihime kadar gün aşırı devam diyorum adet tarihine yakın hamile kalanda oluyor hayırlısı bakalım ve

kizlar yalniz sunu atlamayin. eger hem akintiya bakip bir de o gunlerde iliskiye giriyorsaniz yanlis. cunku iliski sirasinda iceri bosalan meni ve spermler akintinin kalitesini degistiriyor. yani aslinda akinti koyu iken tuvalette elimize yumurta aki seklinde salgi gelebiliyor. ama o dun gece ya da inceki geceden gelen spermcikler.
yani bu yonteme de cok takilmayin.

Kaan Kocatepe nin sayafasinda diyor ki kadinlar yumurtlama gunlerine cok takip o gunlerde iliskiye girmeye calsiiyorlar. bu yanlis. haftada 2 kez duzenli iliski olmali diyor.. eger yumurtlama zamanini bilip o zaman da 2 gunde bir olursa da tabi sans artar. ama cok takilmayin. ebn bir kac gundur takmistim. ama atkmiyorum artik. yakin yumurtlamam 2 gunde bir:)

kizlar yalniz sunu atlamayin. eger hem akintiya bakip bir de o gunlerde iliskiye giriyorsaniz yanlis. cunku iliski sirasinda iceri bosalan meni ve spermler akintinin kalitesini degistiriyor. yani aslinda akinti koyu iken tuvalette elimize yumurta aki seklinde salgi gelebiliyor. ama o dun gece ya da inceki geceden gelen spermcikler.
yani bu yonteme de cok takilmayin.

Kaan Kocatepe nin sayafasinda diyor ki kadinlar yumurtlama gunlerine cok takip o gunlerde iliskiye girmeye calsiiyorlar. bu yanlis. haftada 2 kez duzenli iliski olmali diyor.. eger yumurtlama zamanini bilip o zaman da 2 gunde bir olursa da tabi sans artar. ama cok takilmayin. ebn bir kac gundur takmistim. ama atkmiyorum artik. yakin yumurtlamam 2 gunde bir:)
a.s.bilgin için saol canım inş. bu ay olur hayırlısıyla allahım tüm isteyenlere şu mübarek günler suyuhüzü hürmetine nasip etsin amiiiiiiiiiin:Saruboceq:

amin bilgilendirdigin için teşekkürler canım.. ben açıkcası akıntımı takip etmiyorum ama bundan sonra daha dikkatli olucam...

valla bende akıntı filan takip etmiyorum ama yumurtlamaya başladığım anda sırtımdan ateş çıkıyomuş gibi oluyor.büyüyene kadar sıcaklık artıyor iyice.az hissetiğimde büyümüyor yumurtalar.çok hissetiğim zamanlar doktora gittiğimde büyümüş oluyorlar. ertesi gün çatlatma iğnesini vurunuyorum.ben öyle anlıyorum..

Ben de sizin yazdıklarınızın dışında hafif mide bulantısı da oluyor.. hatta bu benim en yakın dostumda da oluyor, o zamanın mide bulantısına eş değer zamanlarda olduğunu üç beş kere üst üste yumurta takibimde anladım.

Bir de 28 günde bir yumurtladığımı düşündüğüm halde en son dr kontrolune gıttıgımde 12. gün yumurtladığımı gördü doktor.. bu da işin açıkcası 28 günde bir de adet olsam tam 14. günde yumurtlamadığımı, her seferinde yumurtlamanın da değiştiğini gördüm..

Ben de sizin yazdıklarınızın dışında hafif mide bulantısı da oluyor.. hatta bu benim en yakın dostumda da oluyor, o zamanın mide bulantısına eş değer zamanlarda olduğunu üç beş kere üst üste yumurta takibimde anladım.

Bir de 28 günde bir yumurtladığımı düşündüğüm halde en son dr kontrolune gıttıgımde 12. gün yumurtladığımı gördü doktor.. bu da işin açıkcası 28 günde bir de adet olsam tam 14. günde yumurtlamadığımı, her seferinde yumurtlamanın da değiştiğini gördüm..

a.s.benimde bazen mide bulantılarım oluyor belkıde yumurtlamadan dolayı bende üşüttümde ondan sanıyorum canım benim yumurtlamamda 13.gün başladı ama akıntıya göre bende senin düşüncendeyim her seferinde yumurtlama günü değişiyor ben geçen ayda 16.gün başlamıştı hesapladımda ozaman gelmişti akıntı ve onu takıp edemediğimden belkide tutturamadık o zamanlar tatildeydik daha erken olacıgını hesaplayıp öyle çalıştık olmadı hayırlısı artık inş. hep dua ediyorum tüm isteyenlere şu mübarek günler suyuhüzü hürmetine allahım hayırlısıyla nasip etsinnnnnnnnnn diye amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin:Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleme:
kızlar bende ne zaman yumurtladığımı anlamaya çalışıyorum. hatta ovulasyon testi bile aldım ama adetimin 25.günü hala teste göre yumurtlamadım. adetlerim düzensiz geç yumurtluyor olabilirim ama bu kadar geç olurmu?

1-2 gündür akıntım var gibi ama testte neden çıkmadı anlamıyorum...

kızlar bende ne zaman yumurtladığımı anlamaya çalışıyorum. hatta ovulasyon testi bile aldım ama adetimin 25.günü hala teste göre yumurtlamadım. adetlerim düzensiz geç yumurtluyor olabilirim ama bu kadar geç olurmu?

1-2 gündür akıntım var gibi ama testte neden çıkmadı anlamıyorum...

a.s.evet canım beklenen tarihten yumurtlama geçte olabılır erkende mesela benim geçen ay ben erken zannediyordum geç oldu bu ayda geç beklerken 2 3 gün erken yumurtlama başladı ve ben akıntıdan anladım canım ovulasyon testi hakında bilgim yook hakkımızda hayırlısı olsun canım inş. tüm isteyenler hamiş olur

X