Saç Rengi ve Saç Boyama Saç koyulaştırmak için doğal bir yöntem var mı?

doğal toz kınayı çayın demiyle kıvama getirip içine kurutulmuş ceviz yaprağı ...saça çok farklı güzel bi renk veriyor ablam yapardı....

doğal toz kınayı çayın demiyle kıvama getirip içine kurutulmuş ceviz yaprağı ...saça çok farklı güzel bi renk veriyor ablam yapardı....

ama daha sonra sac tekrar kina istiyo ve kepeklenio boyayida zor tutuooo die biliyorum yanlismiyim:26:

ama daha sonra sac tekrar kina istiyo ve kepeklenio boyayida zor tutuooo die biliyorum yanlismiyim:26:

aynen ne akıyo nede üstüne başka bi rengi kabul ediyo....kepeklenme fln olmamıştı saçları çok sağlıklı ışıl ışıl olmuşutu zaten dökülme sorunu için yapmıştı ve fayda görmüştü..

war ama ewdeeee:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:birriiiii sen sacinimi koyulastirmak istionnn kina yap diecem amma sonra sacin hep kina ister...:26:

offf biri yardın gece gece :KK60::KK60::KK60:
kızılımsı şeediyomuş o ya :26: tabirime gel yalnız şeediyo:KK60:
bide saç boyasında ki bi kimyasal acayip alerji yapıyo bana kafam gözüm şişiyo:26:
ve bu kınada da varmış:26:
doğal bişeyler bakayım dedim ama kimseden ses yok biri:KK19:

aynen ne akıyo nede üstüne başka bi rengi kabul ediyo....kepeklenme fln olmamıştı saçları çok sağlıklı ışıl ışıl olmuşutu zaten dökülme sorunu için yapmıştı ve fayda görmüştü..

yok saci cok guzel yapioda iste yan etkileri boyayi kabul etmemesi...ben dipler cikinca sac yine kina isteyip kepek yapio die biliyorumm...dokulmeye faydasi varsa bendemi kina yapsam ama cesaret edemiom iste...:97::97::97:

offf biri yardın gece gece :KK60::KK60::KK60:
kızılımsı şeediyomuş o ya :26: tabirime gel yalnız şeediyo:KK60:
bide saç boyasında ki bi kimyasal acayip alerji yapıyo bana kafam gözüm şişiyo:26:
ve bu kınada da varmış:26:
doğal bişeyler bakayım dedim ama kimseden ses yok biri:KK19:

harbiden komükmüydüüü:KK60:
siyah seedenide var...:KK60:tabire gellll:KK52::KK52:
ne alaka kinada yoktur o kimyasal maddecik neyse...
o zaman su dogallari dine iste yazmislar iki 3 dene...:KK64::KK64::KK64::KK64:

harbiden komükmüydüüü:KK60:
siyah seedenide var...:KK60:tabire gellll:KK52::KK52:
ne alaka kinada yoktur o kimyasal maddecik neyse...
o zaman su dogallari dine iste yazmislar iki 3 dene...:KK64::KK64::KK64::KK64:

0.5 ucu olan var mııı diye sormuş gibi hissettim kendimi :KK60::KK60:
geldim dur gidiyorum:KK60:
varmış işte artık adı herneyse unuttum:26:
kızıllık verir diye tırsıyorum ya:26:
''saçlarımın iç kısmını siyaha boyamak istiyorum''
kendi saç rengim var burada baksana bi kızıllık verirse biterim :26:

Son düzenleme:
0.5 ucu olan var mııı diye sormuş gibi hissettim kendimi :KK60::KK60:
geldim dur gidiyorum:KK60:
varmış işte artık adı herneyse unuttum:26:
kızıllık verir diye tırsıyorum ya:26:

kendi saç rengim var burada baksana bi kızıllık verirse biterim :26:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
link vermek yasakmis die biliommm yanlismiyimmm:26:

Son düzenleyen: Moderatör:
saçının rengi açılırda koyulmaz ben öyle biliyorum en azından.
illaki koyu istiyosan siyaha boyat şekerim. saçı boyalar çok yıpratmaz açıcılar yıpratır. ha tabi boyalarda yıpratır ama açıcı ve açıcılı boyalar kadar yıpranmaz diye biliyorum.

kızlaaarrr bende bu konudan muzdaribim saçlarım açıldı bayağı bakır gibi oldu,bende siyaha boyadım 3 4 kere ;2011de. bu yıl da güneşten bayağı açıldı aralarında sarılar göze çarpıyor hoşlanmadım sevemedim net sayfalarının altını üstüne getirdim veee çözüm buldum :) sizlerle paylaşmak istiyorum fazla uğraştırmayan birr çözüm bugün deneyeceğim,sonucunu yazarım buraya.
Saçınızın bir ton daha koyu olması için yapacağınız işlem çok kolay, zahmetsiz ve ekonomiktir.

Saç Koyulaştırma Nasıl Yapılır:
Saç koyulaştırma işlemi için 1 bardak sirke ve birkaç damla lavanta yağına ihtiyacımız var. 1 bardak sirkenin içerisine birkaç damla lavanta yağını damlatıp saçınıza iyice yedirin. 20-25 dakika kadar saçınızda bekletip ılık su ile yıkayın. Saçınızı boyamadan saç renginizin bir ton koyulaştığını göreceksiniz.

saç rengini koyulaştırmak için,doğal yöntemler, bitkiler, nasıl yapılır sitesinde buldum. buyurun hepimize hayırlı olsunn:)

kızlar yaptımm saçlarım annemin deiyimiyle kömür gibi oldu 25dk değil 1 gece beklettim,hem yumuşacık oldu saçlarım hemde doğal yoldan hallettim. tavsiye ederim :KK66:

kızlar yaptımm saçlarım annemin deiyimiyle kömür gibi oldu 25dk değil 1 gece beklettim,hem yumuşacık oldu saçlarım hemde doğal yoldan hallettim. tavsiye ederim :KK66:

dariacm bende saç rengimi koyulaştırmak istiyodum. yazını gördüm senin adına çok sevindim. bikaç sorum var belki yardımcı olabilirsin. sen bu sirkeli karışım için ne sirkesi kullandın? birde senin saçlarında boya varmıydı?

Gerçekten oldu mu ?
Ben de yazın papatya ile bayapı açıldı şimdi diplerden kaherengi çıkıyo hiç hoşuma gitmedi 2-3 ton koyulaşsın istiyorum. Ama çok değil. Sizce çay ile ya da nescafe ile olur muu???? Yardım eder misiniz??

Elma sirkesimi acaba bende koyultmaya çalıştıkça açılıyo bide bunu deneyeyim

Bayanlar doğal yöntem demişsiniz ama ben boyamaktansa size şunu önereym: ben nerdeyse 1-2 senedir saçlarımı cila yaptırarak kullanıyorum... hem de doğal kendi rengimi hiç elletmeden.. dipleri elletmeden diğer açılan bölümlere kendi saç rengimde cila yapılıyor. Hem de o kdr doğal bi renk oluyoki zaten kimse cila-boya vs.. demiyor saçıma. Kendi rengi sanıyor herkes nitekim dipleri elletmediğim için öyle sayılır..

Ben koyu renk bile olsa saçta güneşte falan kızıllık sevmediğim için küllü tonlarda yaptırıyorum cilamı.. yıpranma vs.. falan demişsiniz hiç yıpranmıyor saçlarm aksine yumuşacık hep.. hem öyle yıprancak kdr simsiyah bir renk yaptırmıyorum doğal koyu kumral tonlarında oluyor. İsteyenlere foto atabilirim rengini, ya da cila numaralarımı verebilirim düşünürseniz :KK66:

bu arada ekleyeyim: kafanızda bir çoğu kişinin boya yıpratır, matlaştırır,cansızlaştırır vs... diye birşey oluşmuş. Saçı tutup da siyahtan sarıya dönmek istersen işte o zaman yıpranır. Ama açıcı, oryaller, siyahtan sarıya dönme, sarıdan siyaha dönme vb.. durumlar olmadıkça saçı boya-cila vs.. yıpratmaz...

kızlaaarrr bende bu konudan muzdaribim saçlarım açıldı bayağı bakır gibi oldu,bende siyaha boyadım 3 4 kere ;2011de. bu yıl da güneşten bayağı açıldı aralarında sarılar göze çarpıyor hoşlanmadım sevemedim net sayfalarının altını üstüne getirdim veee çözüm buldum :) sizlerle paylaşmak istiyorum fazla uğraştırmayan birr çözüm bugün deneyeceğim,sonucunu yazarım buraya.
Saçınızın bir ton daha koyu olması için yapacağınız işlem çok kolay, zahmetsiz ve ekonomiktir.

Saç Koyulaştırma Nasıl Yapılır:
Saç koyulaştırma işlemi için 1 bardak sirke ve birkaç damla lavanta yağına ihtiyacımız var. 1 bardak sirkenin içerisine birkaç damla lavanta yağını damlatıp saçınıza iyice yedirin. 20-25 dakika kadar saçınızda bekletip ılık su ile yıkayın. Saçınızı boyamadan saç renginizin bir ton koyulaştığını göreceksiniz.

saç rengini koyulaştırmak için,doğal yöntemler, bitkiler, nasıl yapılır sitesinde buldum. buyurun hepimize hayırlı olsunn:)
Yaa ben de olsun istiyorum 40 dk beklettim olmadı hiç bir değişiklik neden acaba. Yaptıktan sonra havluya sardım. Saçlarım böyle açık kumral gibi kahverengi olur mu acaba 2saat falan beklesem. Lütfen yardım edin lütfeen

X