Cilt Bakımı Ürünleri BEPANTHENE mucizesi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Kullaanndımm 2 günde yüzümde tüylenme yaptı aptal krem yanaklarımda bilee tüyleer çıkmaya başladıı laneet olsunn yaa :mad: :KK20::KK43::KK43::KK43:

yazın kalıcı dövme yaptırdığımda banada bu kremi vermişlerdi kabuk bağlamasının önlemesi için dövme yerinde tüylenme gibi bir sorun yaşamadım (omuzumda dövmem)...yüzüme sürme riskini alamam yinede...

Arkadaşlar Ben Sitenize Üye Oldum Ama Uzun Zamandır Takip Ediyorum O yüzden Sizlerde Daha Önce Konuşmuş Gibi Hissediyorum Tüm Yorumları Okudum.
Bepanthen İle Bepanthen Plus Arasındaki Fark Nedir?
Ben Bepanthen Kullanmaya Yeni Başladım Sivilce İzlerim İçin İyi Gelirmi Yoksa Bepanthen Plusmu Kullanayım Ne Diyorsunuz...
Yardımlarınızı Bekliyorum.Şimdiden tşk.

bephantene plusta antibiyotik içeriği de var. izlerin için kullanıcaksan sadece bephantene kullanmanı öneririm. gece kullanman yeterli olur. bende tüylenme yapmadı, sivilce izlerinde gerçekten başarılı.

arkadaşlar ben 2-2.5 yıldır bepanten plus o mavi beyaz olanı kullanıorum.benim de akne problemm var daha doğrusu ardından kalan krmızı lekelerden muzdaribim. o kdara zaman düzenli bi şekilde kullanmama rağmen pek bi etkisini göremedim.nemlendirici özelliği iyi ztn etkisni göremeynce nemlndrici olark kullnmaya devam ettim. yani kısaca o kdar umtlanmayın,herkese etkisi farklı olablir o ayrı..

evett bende yüzüme bepanten kullanmıştım yüzümde tüylenme oldu.. çene altı ve alnımda bilee ufak tüyler çıkmaya başladı.. dikkatttt edin bu kremeeeeee:KK50::KK50::KK50:

kıl köklerini harekete geçiyor diye duymştum.saçlarımda denicem :)

benim yüzümde tüylenme yaptı alnımda bile tüycükler var artık.... günde 3 defa 15-20 gün kullandım ama pişman oldum bende aknede yaptı.. dikkatli olun kullanırken herkese faydalı olmuyooo.....

Benim bildiğim kadarıyla,Bephantene krem cildin ölü derisini temizleyerek hücreleri yenilemeye yarıyor.Çok yararlı ve cilt sorunlarında her zaman doktorların tavsıye ettiği bir kremdir.Çok faydasını gördüm ve gören arkadaşlarım da oldu,hatta , bazı ünlüler nemlendirici olarak bunu kullanıyorlar.Tüylendirme yapan en belirgin krem de NİVEA'DIR.Bepantene hıc duymadım öyle bırsey,ama Nivea herkeste tüylenme yapmış.

lazer epilasyonda bacaklarım yanmıştı. nokta nokta bir sürü yara olmuştu.
Bepanthene süper iyi geldi. kokusuda çok süper.

ama ben gündüz yüzüme sürüp dışarı çıktığım için. güneş ve gün yüzü gördüğü için lekelerimi iyice çoğaltmıştı

şimdi kantaron yağına başladım. hayırlısı bakalım. nasıl geçirecek mi bilmiyorum

bepanthen tüylenme yapar arkadaşlar er ya da geç görürsünüz o tüylenmeyi ama yapıyo yani tüylenme. ampulünü saç için kullanıyorum bi kere. nivea ürünleri de genelde jojoba ve badem yağı gbi maddeler içerdiğinden tüylenme yapar.

ben de gozaltı morlukları ıcın ıse yaradıgını duydum
merhemı vardı evde tek gozumun altına hatta onun da yarısına merhemı surdum gece
surdugum kısımda evet azalma oldugunu gordum
ama yag bezesı yapar dıye cesaret edemıyorum
kremını alıp butun yuzume denıcem yazarım faydası olursa

betanten krem de merhem de cılttekı yaraların ızlerın gecmesınde cok ıyı bır yardımcıdır yakın zamanlı ızlerde cok basarılı

ve unutmamak gerekır kı butun kremler vıtamın ıcerır ve uzun vadede tuy koklerını besler
ama tuy cok buyuk bır sorun degıl sonucta caresı: epılasyon dıye bısey var :))

bepanten kremin çok etkılı olduğunu hem etrafımdakılerden duydum hemde cosmopolitan gibi dergilerde okudum.bende aldım yenı kullanıyorum yüzümdekı sivilceleri çok çabuk ıyıleştırdı.ama bu tüylenme olayı benı korkuttu açıkçası :):KK1:

bende bugün aldım çok hassa bir cildim var inşallah iyi gelir ben 6 liraya aldım siz ne kadara alıyorsunuz

merhemini değil de kremini senelerdir yaz için gündüz kremi olarak kullanırım. çok memnunum... yağlı merhemini yapısından ötürü sevemedim, ama krem süper bir şey bence..:KK24:

bepanten bu gune kadar yapılmış kozmetiklerden daha iyi ve daha zararsız. içinde d phantenol denilen madde var ve bu hücrelerin yenilenmesini sağlıyor. filiz akın hep yüzüne bunu kullanıyormuş ne kadar pürüzsüz yüzü var.

bence kullanmaya devam edin

Bende kullanıyorum epilasyon sonrası dudak üstüm tahriş olduğu için. Ama bende bu bölgede koyulaşma oldu kremden mi yoksa tahrişden mi bilmiyorum kafam karıştı açıkçası

ben de gozaltı morlukları ıcın ıse yaradıgını duydum
merhemı vardı evde tek gozumun altına hatta onun da yarısına merhemı surdum gece
surdugum kısımda evet azalma oldugunu gordum
ama yag bezesı yapar dıye cesaret edemıyorum
kremını alıp butun yuzume denıcem yazarım faydası olursa

betanten krem de merhem de cılttekı yaraların ızlerın gecmesınde cok ıyı bır yardımcıdır yakın zamanlı ızlerde cok basarılı

ve unutmamak gerekır kı butun kremler vıtamın ıcerır ve uzun vadede tuy koklerını besler
ama tuy cok buyuk bır sorun degıl sonucta caresı: epılasyon dıye bısey var :))

plus olanı mı göz altı koyuluklarına iyi geliyor?hangisinden kullandın canım

bepanthen bebek kremi degilmi????

bende johnson baby ürünlerini kullaniyorum diger ürünlere göre icerisinde cok daha az katki malzemesi var.bebisler hassas olduklari icin onlara daha güzel daha kaliteli ürünler yapiyorlar diye düsünüyorum

X