Cilt Bakımı Ürünleri BEPANTHENE mucizesi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ben kardeşimi yolladım eczaneye. bepanthene krem vermiş adam. plus fln yazmıyo. bepanthene krem yazıyo direk. aynı etkiyi yapar mı

ben kardeşimi yolladım eczaneye. bepanthene krem vermiş adam. plus fln yazmıyo. bepanthene krem yazıyo direk. aynı etkiyi yapar mı

Yapar herhalde,ama plus yazanın etkisi daha fazla diye yazmıştı burda bir arkadaş..Kullanmadıysan değiştir, ya da kullan bir faydası dokunmazsa plus alırsın.

açtım valla sürdüm demin. faydası olur inş . bi süre kullanayım fayda etmezse başka bi yere kullanırım çok amaçlı bir krem sonuçta =)

ben kremini kullanıyorum günlük olarak.hiç de tüylenme olmadı.merhemini de sivilce olduğu zaman sürüyorum.çabuk geçiryor.tavsiye ederim.

bende kullanıyorum yaklasık 2 haftadır harıka bir cılde sahıp oldum. mucıze bı ılaç sankı. tavsıye ederım bende

ya kızlarr kullanalı sadece 2 gün oluyor ve okuldada evdede yüzümdeki sivilce ve lekelerin hafiflediğini söylediler :eek:
iyiki okumuş aldırmışım ya .. benim cildim karmadır alnım çok yağlanır ama zaten gece yatmadan sürüyorum sabah yıkıyorum şimdiden çok güzel etki etmeye başladı herkese tavsiye ederim.kaydirigubbakcemile2

Merhaba arkadaşlar ,ben yağlı bir cilde sahip olmama rağmen cildim hemen kremi emdi.şutarafagittiTüylenme konusunda ise bazı arkadaşlar duyduklarını belirtmişler,henüz kimse "kullandım ve tüylerim arttı" demedi.En kötü ihtimalle B vitamini kıl köklerine de fayda sağlıyordur :-)

içinde b5 vitamini varmış ( pantotenik asit olarak geçiyor).
aynen şöyle yazıyor prospektüsünde:

bepanthen kremin etkisi dekspantenol, B vitaminlerinden biri olan pantotenik asidin ön maddesidir ve deri tarafından emilerek vücutta b5 vitaminine dönüşür.pantotenik asit,organizmada deri ve mukozanın oluşması ve yenilenmesi için vazgeçilmez bir role sahiptir.derinin kendisini yenilemesini,derideki kızarıklıkların ve tahrişlerin giderilmesine,yaraların iyileşmeşme sürecinin hızlanmasına yardımcı olur.

Önerilen Kullanım Yerleri :
- Küçük yaralar ve yanıklarda,
-Hafif sıyrıklarda
-Güneş yanıklarında
-Pişiklerde
-Emziren annelerin meme bakımı ve çatlaklarında
-Anüs çatlaklarında
-Yatak yaralarında

derinin onarılmasına,daha hızlı ve düzgün bir şekilde iyileşmesine yardımcı olur. Cildi yeniler,esnek ve nemli tutar.

bı tanıdıgımızın annesı kullanıyodu bepanthene i 60 yaşında kadının yuzu bebek gıbıydı...
ama tuylenme yapabılır dıye kullanmadım ben hıç..
sonra lazer yaptıran bi arkadasıma vermıs dermatolog demek kı tuylanme yapmıyo dıye dusunuyorum bende şimdi...

merhaba arkadşalar.ben de bugün aldım bepanthen ni tavsiye üzerine.türkiye güzeli bi kadın tv de söledi.merhemi ve kremi karıştırıp kullanıyomuş ben de öle yaptım bakalım yararını görücek miyim.kaydirigubbakcemile3

arkadaslar cook cok uzun zaman oldu yazmayali ama sizler icin daha deneyim dolu bir yazi olur bazi arkadaslarin ici rahatlar dye dusundum..yazmadigim sure boyunca kuzenim de bn de kullandik bunu ve hala kullaniyoruz.bir yan etkisini hala goremedik :) ustelik kuzenm de lazer tedavisi goruyo ve doktorum ona bu kremi oneriyo..denemenizde fayda var.

bnde bi kaç kere sürdüm ama cildiyeye giden arkdsıma doktor dudagı içn vermiş ve bunu yüzüne sürme karartır demiş. kullanmıorum smdi
cildi esmerleştrme etkisi varmı arkdslar ?

merhaba arkadşalar.ben de bugün aldım bepanthen ni tavsiye üzerine.türkiye güzeli bi kadın tv de söledi.merhemi ve kremi karıştırıp kullanıyomuş ben de öle yaptım bakalım yararını görücek miyim.kaydirigubbakcemile3

bende duydum bunu tv de.tüylenme yapar diye bende korkuyorum kullanmaya

bende tretin kullanirken sürüyordum yüzüme kizarikliklari aliyordu hemencik hihoyyyt tüylenme konusuna gelince pek sacma buluyorum bu olayi, yasakkelime lazer yapan arkadaslara doktor önermis lazer nicin yapilir tüyleri gidermek icin bepanthen verilir mi ozaman hic,yoksa bir komplo mu bu lazer yapanlar cete mi tüylenme cogalsin sonra daha fazla lazer seanslarina girilsin daha cok para ödensin diye delikafaduldendelikafadulden
bende kulla ndim hemde aylar boyunca hic bir tüylenme olmadi artik kisiden kisiye degisiyormu bilmem ama tüylenme hormonlardan kaynaklanan birsey degilmi erkek hormonu yogun olanlarda olmazmi? sengözlerimebaksanab yaniiii uzun lafin kisasi tüylenme müylenme yok kizlar boshayallersmile

merhaba kızlar,ben bepanthen in mavi olanını kullanıyorum dudaklarımda.çokta iyi geliyo çok memnunum.mavi olanını kullanıyorum.dermatologum vermişti dudaklarım için

kızlar bende almayı dusunuyorm. yuzume agda yapnca önce kızarıyor snrada sıvılceler cıkıyor. bunun ıcn hangsnı almalıym ?
ve agdayı yaptktan hemen snra mı surmelıym ?

X