izmirli anneler hastane ve doum creti

Arkadaşlar dün aldığım bilgiye göre, Çınarlıda doğum ücreti 1200 tl, Ege Sağlıkta ise 1500 TL. bunlar doktor paraları hariç miktarlar. Doktorlar da anlaşmanıza göre alıyorlar. Ege sağlıkta sgk lı olursan belli bir indirim var onu tam bilmiyorum...
Ayrıca, bana ızmirde doktor önerebilirseniz sevinirim...

:CüvCüv:benim doğumuma çok az kaldı ve en ucuz kadın doğum hastanesi hangisi bir bilgisi olan varmı izmirliyim

:CüvCüv:benim doğumuma çok az kaldı ve en ucuz kadın doğum hastanesi hangisi bir bilgisi olan varmı izmirliyim
Merhaba sana tavsiye edebileceğim üçyoldaki egepol hastanesi.Sigortan varsa doğum 607 civarı herşey dahil.Bende orda doğum yapacağım.Benim son bir haftam inşallah sağlıcakla kucağımıza alırız.

öncelıkle amın inşallah saglıkla alırız . pekı bızım sıgortamız da yok onun için hangı hastane daha ekonomık

kızlaarr, Özel Sada Hastanesini düşünen ya da orda doğum yapan var mı?guclubacismile

kızlar ben kocaman hastanesınde dogum yapacagım doktorum kocamanda calışıyor.o gırcek dogumuma müjgan hanım doktor ogun hastanede olmazsa bıle ozel cagıracagız sigortam emekli sandıgı sigortayla anlaşmalı yani hastane toplam 400 tl ye ödeyeceğiz.doktorum eşrefpaşa hastanesinden emekli cok tatalı biri.

Ege sağlık hastanesi fiyatını bilen varmı?Sigortayla anlaşması nasıl?Bilgisi olan varsa paylaşsın kızlar.

Ben 16 ay önce Özel Karataş hastanesinde doğum yaptım.Epidural sezeryan oldum,herşey mükemmeldi,hemşiresinden hasta bakıcısına hepsi çok tatlılardı.Benim doktorum Reşat Bozoklardı,biz fiyatı onunla konuştuk,hastaneyle ayrıca fiyat konuşmadık.1.250 liraya mal oldu bize.4. kattaki yeni yapılmış özel odalardan birinde kaldım.Orda bir de süit oda var,aslında orada kalacaktım ama doğuma aniden gidince,gittiğimizde de oda dolu olunca süit oda da kalamadım ama hiç rahatsız olmadım,kaldığım oda harikaydı.5 yıldızlı otel gibi bir banyosu vardı,tv.,klima,buzdolabı,gardrop,yani ne lazımsa vardı .çok tavsiye ederim

merhaba karataş için verdiğiniz bu fiyat herhangi bir sağlık sigortası düşüldükten sonra ödediğiniz miktar mı? ben de gezdim hastaneyi genel olarak güzel ama fiyat veremediler bize..doktorlarımız belirliyor fiyatı dediler..eğer sigorta sonrası ödediğiniz miktarsa hangi sigorta acaba..

Ben 16 ay önce Özel Karataş hastanesinde doğum yaptım.Epidural sezeryan oldum,herşey mükemmeldi,hemşiresinden hasta bakıcısına hepsi çok tatlılardı.Benim doktorum Reşat Bozoklardı,biz fiyatı onunla konuştuk,hastaneyle ayrıca fiyat konuşmadık.1.250 liraya mal oldu bize.4. kattaki yeni yapılmış özel odalardan birinde kaldım.Orda bir de süit oda var,aslında orada kalacaktım ama doğuma aniden gidince,gittiğimizde de oda dolu olunca süit oda da kalamadım ama hiç rahatsız olmadım,kaldığım oda harikaydı.5 yıldızlı otel gibi bir banyosu vardı,tv.,klima,buzdolabı,gardrop,yani ne lazımsa vardı .çok tavsiye ederim

merhaba karataş için verdiğiniz bu fiyat herhangi bir sağlık sigortası düşüldükten sonra ödediğiniz miktar mı? ben de gezdim hastaneyi genel olarak güzel ama fiyat veremediler bize..doktorlarımız belirliyor fiyatı dediler..eğer sigorta sonrası ödediğiniz miktarsa hangi sigorta acaba..

Bende Özel Sada Hastanesini merak ediyorum. Orada doğum yapan varmı? Yardımcı olun arkadaşlar.

ben de haziranda ikinci doğumu yapacağım karataş veya çınarlı olacak diyor doktorum. açıkcası zaten sezeryan olacağım neden toplam 2 bin lira ödeyeyim diye düşünüyorum. normal hastaneleri de düşünmeye başladım. bu hastaneler bin lira alıyorlar sezeryan doğum için. ayrıca doktor ücreti de var. ben dediğiniz hastaneyi izmir de duymadım. bence deneyimli bir hastane olmalı.

Arkadaşlar bana Özel ızmir Hastanesini tavsiye ettiler. Hem herşey güzelmiş hem ucuz - 250 TL... Bilgisi olan var mı?

dr karataşta doğum yaptırıcak bana...2000tl ye mal olucak....ama bilmediğim hastanede özel oda da mı yatırıyorlar...bebeğe ne gibi testler yapıyolar?

benim doktorum çınarlı için 3.5 milyar dedi
bende kararsızım
şifa basmaneyi öneriyolar
sezeryan 600
normmal doğum 400 müş
şifa hakkında bilgisi olan vvarmı

dr karataşta doğum yaptırıcak bana...2000tl ye mal olucak....ama bilmediğim hastanede özel oda da mı yatırıyorlar...bebeğe ne gibi testler yapıyolar?
Karataşta özel olmayan oda diye bir şey yok ki zaten :) ben 4. kattaki yenilenmiş odaları tavsiye ederim özellikle de süit odasını.5 yıldızlı otel gibi odaları,banyosu filan gayet güzel ve çok temiz.Ben çok memnun kaldım,2. bebeğim olursa onu da orada doğurmayı düşünüyorum.1.250 liraya mal oldu bize.
bebeğe ne gibi testler yapıyorlar bilmiyorum daha doğrusu test yapıyorlar mı bebeğe onu bilmiyorum.Ama doğar doğmaz çocuk doktoru muayenesini yapıyor,hastanden çıkmadan önce de muayene ediyor,gerekli aşıları yapılıyor.için rahat olsun herşey mükemmel orada,eminim senin doğumunda mükemmel geçecektir,hayırlı olsun,bebeğine sağlıkla kavuşman dileğiyle opuyorumnanaktan

merhaba ,

bende 5 aylık hamileyim. başından beri kent hastanesi orçun sezer'e gidiyorum doktorumdan çok menunum ama bu hafta özel sigortamı yenileteceğim için fiyat aldım. Orçun bey hastanenin doktoru olduğu için 4.750 tl fiyat çıkardılar. ayrıcada kan uyuşmazlığı için aşı , bebek için ektra mama bez vss içinde 400-500 tl masraf oluyormuş. sigortanın karşılamadığı ..

ama doktorunuz dışardan gelirse 1.510 tl fiyat veriyorlar. tabi ayrıca doktor da para alacak ama 2.000 tl bile alsa yinede 3.500 tl 'ya falan mal oluyor. ki daha mantıklı.
bu saçma sapan uygulama yüzünden malesef doktorumu değiştirmek zorunda kaldım.
bakalım kordon kadın sağlığı dal merkezinden yarın için mete tarcan 'dan randevu aldım bakalım. umarım iyi bir doktordur.

daha önce giden birileri varmı Mete bey'e ?

egepol hastanesine giden varmı arkadaşlar
yada bi duyumu olan
egepolde dilek hanım ??

X