bir erkek sevgisini nasıl belli eder?

neslihan cansel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
124
3
Arkadaşlar benim bir derdim var.
ben birinden çok hoşlanıyorum. Ama onun bana karşı bir şeyler hissedip hissetmediğini tam olarak anlayamadım. Karmakarışık biri. Onunla gözgöze geliyoruz ama ikimizde maalesef bir adım atamıyoruz.
benim sorun şu; eğer bir erkek seviyorsa bunu ne şekilde belli eder? nasıl davranır?eğer benden hoşlanıyorsa nasıl anlayabilirim? Şeniz
/B]

konu yanlis yerde sanirim :-)
neyse tasirlar sorununa gelince bence seviyosa ilgisini hissedersin zaten bakislarindan hareketlerinden soylediklerinden bi sekilde yakalarsin ....

Bir erkek bir kizdan hoslaniyorsa, o kizi elde etmek icin elinden geleni yapar, sen kafani yorma.
Birak o atsin ilk adimi.
Herseye gelince biz erkegiz demesini biliyorlar.
Erkeksen buyur göster erkekligini arkadas.

Bir erkek bir kizdan hoslaniyorsa, o kizi elde etmek icin elinden geleni yapar, sen kafani yorma.
Birak o atsin ilk adimi.

arkadaşa sonuna kadar katılıyorum ama sende arada göz süzmeyide unutma eğer senden gerçekten hoşlanıyorsa bir şekilde belli eder anlarısın ......:1closedeyes:

valla karakterine göre değişir.Gerçekten hoşlanıyosa yılmayıp devam eder ama sıradan bi hoşlantıysa bakmakla yetinir çıkarsanız sevebilir.Erkekler biraz garip.Tabi biraz da senin yeteneğine bağlı:)

evet bana biraz farklı davranıyor. Ama hoşlandığı için mi yoksa başka bir nedenlemi bilmiyorum.En iyisi benim bu insanı unutmam lazım...
Başka bir yol göremiyorum.

hoşlanıyorsa kaçamak bakışlar atar sana...senle konuşur her fırsatta soru sorar mesela tel.in calınca dikkat eder acaba kim diye..bi şekilde d esonunda gelir ve teklife der..inş

sana karşı davranışlari değiştiyse...senden kaçıp utanıyosa ya da seninle daha çok ilgilenirse ,her saniye seninle konuşmaya çalışıyosa...konuşurken durup durup gülüyosa seviyo demektir...ama her erkek sevgsini farklı belli eder tabi ya da edemez ...sen nası birinden bahsediyosun???sengözlerimebaksanab:kahve:

Birak o atsin ilk adimi.

süpersin yaa valla
çok güzel özetlemişsin

kısa ve net olarak işte bu kadar

sana karşı davranışlari değiştiyse...senden kaçıp utanıyosa ya da seninle daha çok ilgilenirse ,her saniye seninle konuşmaya çalışıyosa...konuşurken durup durup gülüyosa seviyo demektir...ama her erkek sevgsini farklı belli eder tabi ya da edemez ...sen nası birinden bahsediyosun???sengözlerimebaksanab:kahve:

bahsettiğim kişi ağırbaşlı, olgun, kibar bir insan. Benim gördüğüm kadarıyla...
Sakaryalı. Yani ne bileyim. İyi bir insan. Yalnız yaşıyor, kendi ayakları üzerinde duran biri... Nasıl olduğunu anlayamadım ama beni çok etkiledi.

bencede eyer normal bi hoşalntıysa bakısır bakısır durursnz ole bıter ama gercekten seviosa pesınden gelır ve buda zamanla bellı olur ...

X