bosanmak ıstıyorum

yorgun savaşçı burda arkadaşımız ilk okul menzunu diyerek aslında onları aşşağılamak istememiş sadece sinirinden yazmış bunu benim ailemde ilk okul menzunu eşim aileside okumuş ama kafa olarak ilerlememiş bunu ne yapıcaz şimdi ben arkadaşın durumuna üzüldüm en azından eşi savunabilirdi onu ona kanından canından bi evlat vermiş bence haketmiyor bu davranışı

canım bence eşini annesi dolduruyor 5 aydır görüşmüyorsun eee mutlaka onlar ana oğul biraraya gelipte birşeyleri konuşuyorlardır unutmaki bir erkek annesi gelinini hep rakip olarak görmüştür bu güne kadar ee sende öyle bir tavır koyunca kadında kuyruk acısı ortaya çıktı boşver azcık alttan al bebğin için yuvan için herşeyin hayırlısı olsun.

argo konuşmayı sen yapmadın.seni sadece tasdik ettiğin için yadırgadım.
kaldı ki sen kaynanana veya eşine bu lafları etseydin inan daha az garipserdim.canı yanmış,yanlışta olsa laf ediyor derdim.
bende sinirlenince laf sayarım.ama başkasına laf ettirmem.Çok üzgünüm çoookarkasından öküz,kafasız diye konuşturduğum kocamın yarın barışıp koynuna girersem,asıl hakareti kendime etmiş olurum çünkü....
ama dış kapının mandalları gelipte burda seni sakinleştireceklerine,eşine varana kadar hakaret ederek daha beter gaza getirmeye çalışıyorlar.
sana tavsiyem,böylelerine kulak asma.onların ilacı olsa başlarına sürerler.
seni daha beter doldurup kendileri evlerine gidip o çok şikayet ettikleri hayatlarını yaşamaya devam ediyorlar ama.madem öyle sende boşan.senin dururmundaki herkeste.
türkiyede evli çift kalmaz.
kendi yapamadıklarını ucuz kahramanlıklarla sana yaptırmaya çalışan çok okumuş kültürlü insanlara uymamanı dilerim.
haaaa dersen ki,"bende böyle düşünüyorum.isteyen benim eşime,kaynanama ağzına geleni sayabilir,hatta bende beraber sayarım"...oda senin düşüncen tabi,saygı duyarım.
ama yineliyorum.
saygı gösterdiğin ölçüde saygı görürsün...karşındakiler bunu anlamıyorsada yolunu ayırırsın...
ne olursa olsun çirkefleşmeye,kendi değerini düşürmeye gerek yok...:nazar:

işte bu!!!
SANA KATILIYORUM ARKADAŞIM.

X