Saç Rengi ve Saç Boyama Boya rengi ve markası konusunda yardım lütfen..

SeboistanBbul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
29
1
Benim doğal saç rengim açık kumraldı.Sonra sıkıldım koyu bişiler yapiyim dedim koyu kestane yaptım.Çok hoş durdu 2 kez koyu kestaneye boyadım.Ama çabuk akıyo.Akmaya başlamışken bende bi değişiklik yapiyim diyorum saçlarımda.. Normalde zaten kumral olduğum için bakır kumral ya da kumrallı kızıllı tonlar bana yakışır diye düünüyorum. kızıllık olsa da çok hafif olsun istiyorum.çünkü lise son sınıftayım:) okulda bi problem yaşamak istemiyorum anlayacağınız :) Koyu kestaneden güzel bi geçiş olur herhalde.. hı? Açmak da istemiyorum saçlarım çünkü sağlıklı bozmak istemiyorum..

Soracağm şunlar

Koyu kestane akmaya başlamışken daha da çok akmasını nasıl sağlayabilirim ?

Biraz daha akarsa sizce kumral bakır tutar mı ?

Tutarsa hangi boya daha iyi tutar ? Kolestonu pek önermiyo arkadaşlarım kutuların üstündekilerden çok çok farklı olduklarını söylüyolar.O yüzden kolestonu çıkardım..

Ama bildiğiniz gerçekten tutacağına inandığınız iyi kaliteli boyalar varsa söylerseniz sevinirim.. Önümüzdeki perşembeye kadar halletmem lazım :)

Yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler :) Hoşçakalın...

Benim doğal saç rengim açık kumraldı.Sonra sıkıldım koyu bişiler yapiyim dedim koyu kestane yaptım.Çok hoş durdu 2 kez koyu kestaneye boyadım.Ama çabuk akıyo.Akmaya başlamışken bende bi değişiklik yapiyim diyorum saçlarımda.. Normalde zaten kumral olduğum için bakır kumral ya da kumrallı kızıllı tonlar bana yakışır diye düünüyorum. kızıllık olsa da çok hafif olsun istiyorum.çünkü lise son sınıftayım:) okulda bi problem yaşamak istemiyorum anlayacağınız :) Koyu kestaneden güzel bi geçiş olur herhalde.. hı? Açmak da istemiyorum saçlarım çünkü sağlıklı bozmak istemiyorum..

Soracağm şunlar

Koyu kestane akmaya başlamışken daha da çok akmasını nasıl sağlayabilirim ?

Biraz daha akarsa sizce kumral bakır tutar mı ?

Tutarsa hangi boya daha iyi tutar ? Kolestonu pek önermiyo arkadaşlarım kutuların üstündekilerden çok çok farklı olduklarını söylüyolar.O yüzden kolestonu çıkardım..

Ama bildiğiniz gerçekten tutacağına inandığınız iyi kaliteli boyalar varsa söylerseniz sevinirim.. Önümüzdeki perşembeye kadar halletmem lazım :)

Yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler :) Hoşçakalın...

canım mrb benimde açık kumraldı bende aynı şekilde yaptım. o rengin üstüne başka bi renk kesinlikle tutmuyor. aynı hayatı bende yaptığım için biliyrum. bende evede ellidefa denedim olmadı saçma sapan renkler aldı soytarı gbi oldum. kesinlikle bir kuföre git o yapsın ne yapacaksa. çünkü eninde sonunda gideceksin kuaföre en azından saçın mahvolmadan git. bende millete sorup evde kendim yapmaya açlıştım saçım elimde kalıyodukaydirigubbakcemile5

ne kadar erken yaşta başlamıssın daha lise sondayım diyorsun yazık degılmı o guzel saclarına beyazında yoktur ve ıslem gormedıgı için pırıl pırıldır boyaların ıcınde kimyevi maddeler var saçları yıpratıyor ve daha cabuk beyazlaştırdıgını soyluyor zaten yaşın geçince boyayacaksın bu kadar erken neden ozendiğini anlayamadım...

X