Şampuan ve Saç Kremleri Zinco Şampuan - Cinko Içeren Bitki Özlü Sampuan

esrtml

esra
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
1.201
6
Zinco Şampuan - Cinko Içeren Bitki Özlü Sampuan

Bzincosampuan.jpg

Sağlıklı saçlar için Zinco Bitki Özlü Şampuan Zinc pyritone, Provitamin B5 ve etkinliği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış doğal etken maddeler içerir.

Kullanıldığı yerler :

* Düzenli kullanımda kepeklenmeyi önler,
* Saçların güçlenmesine ve canlılık kazanmasına yardımcı olur,
* Saçların dökülmesinin engellenmesine yardımcıdır,
* Seboreik dermatit tedavisine yardımcıdır.

arkadaşlar berco zinco şampuanının çok methini duydum saşları hızlı uzatıyor dökülmesini önlüyor ve canlandırıyor anlayacağınız 10 parmağında 10 marifet kullanan var mı dedikleri gibi işe yarıyor mu bir de bitkiselmiş bitkisel şampuanlar saçlarımı kurutuyor kullanan varsa saçı kurutup kurutmadığını söyleyebilir mi alıp pişman olmak istemiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar berco zinco şampuanının çok methini duydum saşları hızlı uzatıyor dökülmesini önlüyor ve canlandırıyor anlayacağınız 10 parmağında 10 marifet kullanan var mı dedikleri gibi işe yarıyor mu bir de bitkiselmiş bitkisel şampuanlar saçlarımı kurutuyor kullanan varsa saçı kurutup kurutmadığını söyleyebilir mi alıp pişman olmak istemiyorum

canım forumda zaten bu sampuanla ılgılı bılgıler ve kullananlar vardı ıstıosan bıraz arastır =)

Zinco Şampuan - Cinko Içeren Bitki Özlü Sampuan

Bzincosampuan.jpg

Sağlıklı saçlar için Zinco Bitki Özlü Şampuan Zinc pyritone, Provitamin B5 ve etkinliği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış doğal etken maddeler içerir.

Kullanıldığı yerler :

* Düzenli kullanımda kepeklenmeyi önler,
* Saçların güçlenmesine ve canlılık kazanmasına yardımcı olur,
* Saçların dökülmesinin engellenmesine yardımcıdır,
* Seboreik dermatit tedavisine yardımcıdır.

Canım, benim saçlarım fazla boyadığımdan dökülüyordu. Bayağı yanmıştı. Dermatoloğa başvurdum. Reçeteye bu şampuanı ve bunun kapsülünü yazdı. Aldım kullandım. Şampuani bebek gibi kokuyor ve çok hafif. Bitkisel. Saçlarıma çok iyi geldi ve gürleştirdi. Kuruluk falan yapmıyor. Eğer saçların dökülüyorsa bu şampuanı kullan. Çünkü adı üzerinde, bu çinko takviyeli bir şampuan ve çinko; saç derisini tedavi eden, dökülmesini ve kepeğini önleyen, canlılık katan kısacası saçın tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir element, bir besindir. Kesinlikle tavsiye ediyorum...

X